53
Movie trailer...VOB...Dolby...
  • greco
    #53
    link#7461
  • shaba23 #52
    Olyat hol találok? A google nem talál csak a bordán, ott meg nem indul el a töltés :)

    Ja és egyébként kösz a tippet
  • greco
    #51
    A WM Recorderrel le is töltheted azt amit nézel.
  • shaba23 #50
    Olyan oldal létezik, ahol nem csak megnézni, de letölteni is lehet a cuccot?
  • CSOCSO
    #48
    ehh ezt sem ma csináltam:) de azé köszike
  • corleone
    #47

    Na itt van 1 rakás .vob

  • corleone
    #46
    .vob-okat láttam egy magyor oldalon. Minjárt utánanézek a címnek...
  • Coine
    #45
    mondom, hogy nem !!
    én és több haverom is kereste ezt a király Intro-t, de nincs meg sehol, ha megtalálod dobj meg egy mail-el lécci, THX !
  • The Fallen God
    #44
    Kicsit elmaradott vagyok ilyen trélyler témában, de épp azé mondja meg valaki hol van infó a Gyűrűk Uráról mert az nagyon érdekel. Meg ha nem 40mega a trélylere akkor címet is mondjatok ahonnan leszedhetem.
  • Efreet
    #42
    öööö... miééért? az 1 kalandfilm lesz, amiben laranéni zuhanyozni fog... :)))
  • Laalee
    #41
    asszem ott se a filmet fogod nezni :)) barmint a tombradir nal
  • Efreet
    #40
    :) a tigris&sárkány volt ami mostanában bejött nekem :) meg majd decemberben a Gyűrűk Ura, meg nyáron a FinalFantasy, meg talán a tombraiderangelinajolie
  • Laalee
    #39
    na pont erröl beszelek 120 perc renderelés marhara nemtud erdekelni... van akinek az teccik az nezze nyugodtan. nekem nemazjönbe egy filmnel hogy hanymillioba került a szamitogepes utomunka.
  • Efreet
    #38
    es technikailag ketsegtelenul jobban meg volt csinalva mint az ep.1 :) a lucas bácsi kicsit elszállt az ep1nél... nekem spec tetszett (ovis színvonalon estimesének), de összehasonáíthatatlan a 456-tal. vagyis össze lehet hasonlítani, de felesleges :)
  • Laalee
    #37
    nem feltetlen...

    de egy ekkora költsegvetesü filmnek illet volna adni, csakhat volt az a franya matrix :)
  • Efreet
    #36
    mert a dijakat a jo filmek nyerik? szerintem azok amiket ugy keszitenek, hogy nyerjenek.
  • Laalee
    #35
    az tuti,
    de attol meg teny hogy egy kalap szar maga a film barmint az e:1... nem veletlen hogy 1 dijat se nyert... pedig ha vart valamit a fel vilag akor az ez a film volt...
  • Lada
    #34
    Nekem tetszenek, és ezzel szerintem nem vagyok egyedül.
  • CSOCSO
    #33
    benne van a blikben olvasd el a mummia 2 megdöbntötte a rekordokat amugy bemutatóról sezrintem kurva jó lesz...de ha jo nem is akkor szép lesz:) ugy mint az episode 1...jah az episode 2 ből láttátok a két kif interjút??hogy néz ki az anakin? fujj meg megnőtt szakállú kenobi:) ehh na csumm
  • Efreet
    #32
    igen. azt a bobit arra tenyésztették.
  • Laalee
    #31
    megetted bobit?...
    szemetek!! :) egy kicsit sp böl lopva :)
  • Efreet
    #30
    én pörköltnek ettem, de fini volt.
  • Laalee
    #29
    jois az bobi rántva
  • Efreet
    #28
    akkor az 1kutya az ebédre vonatkozott? finom :)
  • Laalee
    #27
    nem

    a magyart ertem...
    a japant meg a kinait nem :) tehat egykutya es raadasul meg ferdeszeüek is.
  • Efreet
    #26
    aha... mint a finn meg a magyar, mi?
  • Laalee
    #25
    egykutya
  • Efreet
    #24
    én a japánnal vagyok 1 kicsit kibékülve, ez meg kínai volt...
  • Laalee
    #23
    aszontad vagod a ferdeszemü szöveget...
  • Efreet
    #22
    minek a felirat? csak elvonja a figyelmet... najó, mondjuk a Tigris&Sárkánynál indokolt volt :)
  • Laalee
    #21
    ja az se volt de most a magyarra gondoltam :)
  • Efreet
    #20
    pl. héber?
  • Laalee
    #19
    neköm azé teccet megneztem 2* is egyszer valami agyonmasolt videokazettan brr azok a regi szep idök :) (erröl jut eszembe anno a terminator2 meg ugy volt meg hogy mozibol vettek fel videokameraval :) azt lehetett hallani a közönséget röhögni meg satöbbi...)meg dvd-n is csak ottmeg nemvolt emberi nyelven felirat sem...
  • Efreet
    #18
    mummija... jo átlag halivudi szemét volt :)
  • Laalee
    #17
    a mumia nezhetö volt legalabb nemugy mint az e1... egyszer vegigszenvedtem a moziba de többet nemnezem meg az tuti...
    bar ez a mummy2 szerintem szinten szar lesz nagy renderelés nuku történet... bar nem tiltakoznek ha jolenne :)
  • Lada
    #16
    CSOCSO! Az túlzás, hogy megdöntötte. Úgyanannyit hozott.
  • CSOCSO
    #15
    Lallee:))) te nagy okos te:)A mummia megdöntötte már az episode 1 et is..hm nem semmi!!!a jurasic park 3 meg kurvajó!!!
  • Efreet
    #14
    akkor ígyjárás esete forog fent :)
  • Laalee
    #13
    csocso nak a nagy hackernek gond...
  • Efreet
    #12
    le lehet azt tölteni... meg kell nézni az oldal source-ot, és ott van a link benne... onnantól már nem gond bevadászni :)