1526
  • Bulics
    #1526
    Hogy áll a magyarítás?
  • Bulics
    #1525
    Én viszont minden hátsó szándékkal kívánok neked sok sikert, mivel szeretnék vele játszani de számomra nagyon nehéz a nyelvezete, és igy nem vmi jó. Tehát sok sikert!
  • Evin
    #1524
    Szerintem abból nem lesz semmi. Valamit már csak hallottunk volna róla.

    Én jövő héten oldom meg -remélhetőleg sikerrel- a technikai részt, és utána ténylegesen el fog kezdődni a fordítás.
    És ha végeztem a mostani projektjeimmel, és a többiek sem bánják, csatlakozom én is a fordításhoz, hogy ne húzódjon addig, mint a DX1 (bármiféle hátsó szándék nélkül mondva!).
  • Bulics
    #1523
    Mikor lesz fordítás kész? Várom mert nem sokat értek belőle..
  • mike01010101
    #1522
    Engem is erdekel. :)
    Szeretnem ha minden RPG magyarul jonne ki ugy mint a Fallout3, Mass effect, witcher, stb
  • zsozso111
    #1521
    engem is érdekel!

  • RigorDD
    #1520
    Engem is érdekel, régóta várom már a magyarítást:)
  • gyonax
    #1519
    Nem tud valaki egy helyet ahonnan a DeusEx 2 hangfájljait le lehet tölteni? Kértem a pcgurutól egy új lemezt, de az is hibás. Így élvezhetetlen a játék, mert hangok hiányában a beszélgetéseket elskippeli, az egész játékot meg nem akarnám letölteni.
  • koni012
    #1518
    engem érdekel,szólj ha kész lesz
  • Mike 007
    #1517
    elkezdtem fordítani a játékot.akit érdekel az írjon
  • Mike 007
    #1516
    cső all
    vki tudna nekem egy mentést küldeni???addig is thx
  • Robbb
    #1515
    Magyar nyelvű kellene, az angol nem érdekel :)
  • Robbb
    #1514
    Sziasztok! Látom még él a topik, nem tudtok valahol végigjátszást a DX2-höz? Előre köszi!
  • DaemoonHunter
    #1513
    Van, de eszi a procit.
  • hykao #1512
    Nálad van hang, nem?
  • DaemoonHunter
    #1511
    Akkor én is szedjem torrentről? Nekem is PcGurus van.
  • gyonax
    #1510
    ok, kösz
  • hykao #1509
    Nálam nem skippelte tovább a párbeszédeket...

    Ha DVD verziód van, akkor kicsit trükközni kell a textúrapakkal, hogy rendesen felmenjen...
  • gyonax
    #1508
    textúrapakkal
  • hykao #1507
    Hogy "úgy"?
  • gyonax
    #1506
    na majd a letöltött verziónál meglátjuk
  • gyonax
    #1505
    Tudom, úgy viszont elskippeli az összes beszélgetést:)
  • hykao #1504
    Arra hiába vársz.

    @gyonax: ritkán javaslok ilyet, de ha már egyszer megvan, de mégsem jó...akkor töltsd le torrentről, úgy már jónak kell lennie... :)

    Ja, és mindenképp menjen rá a 3 rajongói textúrapakk! Összehasonlíthatatlanul jobban néz ki velük a játék!
  • DaemoonHunter
    #1503
    Inkább várok a 3.részre. Az talán jobban leköt mint ez.
  • gyonax
    #1502
    Örülnék ha csak belassulna, de nekem el se indul!
  • DaemoonHunter
    #1501
    Ilyen csak PcGurus verziónál furdul elő? Mert nekem néha belassul a játék és a konfigomon simán mennie kellene.
  • gyonax
    #1500
    meg még néhány haveromnál is
  • gyonax
    #1499
    #1481 DVD
  • hykao #1498
    És ez többeknél előfordul a PC Gurus verzióval vagy miért írtad, hogy "PcGurus" probléma? Ez az 1.2-es verzió? DVD vagy CD?
  • gyonax
    #1497
    Konfigom : Amd Athlon 3800+, 1GB RAM, ATI x1600
  • gyonax
    #1496
    Nincs hang, 5 perc kell hogy elinduljon a game és addig a proci 100%-on pörög.
  • hykao #1495
    Ha leírnád, hogy mit takar ez, estleg több esély lenne rá...
  • gyonax
    #1494
    Valaki?
  • gyonax
    #1493
    A PcGurus problémával lehet kezdeni valamit?
  • hykao #1492
    nm, remélem nem lesz gond velük.
  • lazadio
    #1491
    Rendben, köszönöm szépen, holnap meg is nézem!
  • hykao #1490
    #1438 - ebben a hozzászólásban megtalálod mindhárom textúrapakk linkjét. azt ajánlom a telepítési sorrend így legyen: Rebirth, John P. féle, Blumenkohl.

    Már nem nagyon emlékszem, hogy mire kell figyelni telepítéskor, azt hiszem az amerikai verziójú játék esetében nincs különösebb tennivaló, az európainál viszont van valami trükk (viszont a rebirth-en írnak róla, hogy mit kell csinálni).
  • lazadio
    #1489
    Már olvasgattam visszafele, de elég kusza minden. Tudnál nekem egy linket adni ezekről a textúrákról? Könnyű feltenni?
  • hykao #1488
    A Riddick játékban nincsen olyan szintű fény-árnyék effektezés, mint a Deus Ex2-ben, valamint a terek is jóval kisebbek (csakúgy mint a Doom3-ban, aminek a motorja majdnem ua. mint a Riddicknek) - ergó értelmetlen összehasonlítgatni a két játékot...

    Mellesleg a rajongói textúrák felrakása után a Deus Ex2 még mai szemmel is egész tetszetős.
  • lazadio
    #1487
    Milyen szintű? Full-ra van állítva, de még úgy sem olyan szép.