19
Hostile Waters
  • peterx
    #19
    hi all!

    ha valaki játszott ezzel a jó kis RTS gámával és tudna segíteni nekem akkor azt nagyon megköszönném :)

    a kérdésem pedig a következő:

    valakinek sikerült bármelyik emberrel (Ransom, Patton, Borden......) elérnie/megkapnia az UTOLSÓ 3 "magas" szintű éremből bármelyiket a statisztika táblákon? ("Obsidian Cross", "Legion of Honour" , "The Golden Cross")

    ha igen akkor plz írjátok le nekem hogy mit csináltatok az adott pályán (ahol megkaptátok), hogy hogy sikerült elérni? (minden tanácsnak örülök) ugyanis én rengeteg dolgot kipróbáltam (a legujabb patch alatt) de sehogy se akar összejönni :( :(

    cserébe én is letudom írni hogy ezen 3 érmen kívül, hogy lehet legkönyebben (csalás nélkül!!) a többit megszerezni! :)

    Ja és mégvalami: az egyes karakterek statisztikájában a képük alatt lehet 1-2 vagy 3 oszlop (gondolom ezek is valami rangot jelelölnek..) nos a kérdés az, hogy ezeket hogy lehet fejleszteni pl hogy mindenkinek mind 3 oszlop meglegyen? hogy lehet a legkönyebben? mit kell csinálni?

    THX: Peterx
  • Zsolo007
    #18
    Tévedsz :) Nekem megvan eredetiben, bár sosem tudtam végigvinni......de egy überkiráély gém, kár hogy nincs benne multi :(
  • DonnieBrasco
    #17
    Ez az a játék, ami iszonyúan jó, és amivel senki se játszott :((

    DB
  • skorpio7
    #16
    Gdevil !
    Ne azt a "telefonos" szar letöltést válaszd , hanem menj a lentebbi , régi letöltési helyre és ha újra az ablakra kattintasz , akkor az első három file az ablakban a keresettek lesznek !
    Siess , mert szerintem ilyen hosszú ideig xoom ablak nem maradt fent !
  • skorpio7
    #14
    Gdevil !
    Megy egy mail neked !
  • skorpio7
    #12
    Még mindíg letölthetők onnan , ahonnan én is leszedtem !!!
  • skorpio7
    #10
    Nem arra !
    De leszedtem még időben a file-okat és azóta már megy is a játék ! :)))
  • skorpio7
    #8
    És az is lehet , hogy én voltam a gyorsabb ?!? :)))
    Fent vannak a hiányzó jó file-ok azon a bizonyos site-on !
    Most menj oda és töltsd le !
    Tényleg jó ez a játék !
  • skorpio7
    #6
    Telibe találtál !
    Egyszer már le volt töltve ( 4-5 hónapja ) , csak az akkori winchesterem a teljes rajta lévő anyaggal együtt odalett . :(((
    Most megint sikerült letöltenem , csak hát crc-sek az említett file-ok !
    grrrrr.....
    Csak nem egy helyről töltöttük ? :)))
  • skorpio7
    #4
    Segítség kellene !
    Ha esetleg valaki már korábban letöltötte a játék rip-jét , hálás lennék ha ide vagy az email-emre írna és felrakná egy megbeszélt helyre( majd megadom , hogy hová )a nekem hiányzó file-okat.
    Mindössze 3 db-ról lenne csak szó ( 9 MB ).
    Előre is köszönöm !
  • Scooter
    #3
    A PC-GURU-ban és a Gamestar-ban 89%-86% lett és nem rosszak a képek! Érdemes szerintem íratni!!! :-D
  • Lacc
    #1
    Ki mit tud erről a gaméról? Szerintem nem rossz darab...