80
  • Powerman
    #80
    Magyar fordítást honnan lehet letölteni?
  • magus
    #77
    nekem tetszik:)
  • FönciManó
    #73
    Hi!
    Nekem már majdnem ráment egy félévem az egyetemen a HOMM2-re.Remélem most nagyobb önuralmat fogok tanúsítani(így diploma előtt nem árt).Főleg,hogy még a 3-al sem jázszottam.
  • Efreet
    #65
    erőforrás igény legfeljebb multiban lesz, ott is csak RAM igény... 2d grafika, nincs szükség sebességre, a 3 megy nagyobb gond nélkül P100-on... lassú persze, de ki siet? :)
    ennek ha lesz 166 vagy 200 minimumkövetelménye, azt bőségesen lehet bírni. Vidkártya meg.. bírja a 800*600-at 16 biten. Viszont most már feljebb lehet majd állítani :)
  • Gabo
    #57
    Bazsesz:
    A neten fellelhető többezer map nem számít? Jobban körül kellene nézni!
  • MuERTe
    #55
    nekem a városok kinézete tetszik.eddig eléggé elnagyolták ezt a részt a játékban.
    az age of wondersben nagyon jo volt ostromolni a városokat:)az aow2 mikor jön ki?
  • sabe
    #25
    Én csak Quick Combat-ot szoktam játszani, tehát a csata rész kevésbé érdekel. Kissé eltúlozták a méreteket a játékképernyőn :( Amúgy kiváncsian várom
  • Sephi
    #22
    Aha! Jol van nah eszt is kurvara elbasztak! Remek gratulalok! Nem lehetet volna ugyannanal a stilusnal maradni csak szep grafikaval? Meg a terkepek elmennek de a battle mode?! Bazzeg hogy nez az ki? hol lesz ebben a regi HOMM fealing? Ezzel az erovel mar miert nem csinaltak meg 3d-ben ahogy mas cegek hulye szokasa hogy jatekok folytatasat igy csinajak?

    Nah mindegy... idegesito teny hogy ez ilyen szar lesz!

    Bye
  • Geronimo
    #21
    Hat nekem nem igazan tetszenek ezek a kepek, a regebbi jobb volt.....miert kell mindent elbaszni....
  • Deadman
    #15
    PS2-n nyomjuk, elég király.
  • Rephyx
    #11
    Batka, szerintem nem. Ugyanaz az oldskool maszka lesz, mint az elso reszben, csak eppen aktualis grafikaval. En ugyanezt mondtam a H3-ra anno, nagyon 'toy'-nak tunt, de vegulis nagyon sokat jatszottam vele. Szal en varom, biztos jo lesz. Es annyit azert nem valtozott a gfx. Mondjuk mint C&C es AoK.
  • Coine
    #8
    Atomtomtomtomtomtom........

    Remélem lesz olyan jó, mint a II és III !
  • silanor
    #6
    Gondolom a harc nem igy fog kinezni hanem lesznek benne terep targyak mint a regebbi verziokban, mert ez igy nagyon sivar. A tobbi viszont nagyon tetszik.
  • Rephyx
    #4
    Klassz, nagyon jok a kepek! Efreet keszulj, ezzel sokat kell jatszani... :)
  • Efreet
    #3
    Navégre... eddig volt róla 1 nyomorult kis képecske a neten... és az nem volt valami hűha... de ezek :))))))))))))))))
  • MuERTe
    #2
    dejo:))))))
    sandro papa 4 ever:))))))
  • Dikkma
    #1
    HoMM4 rulez! Jöjjön már ki