65
...másolni,ha nincs kazetta lejátszó a gépemben???
  • Laalee
    #65
    lehet ö is elkepzelte de attol ez emg teny marad...
  • Efreet
    #64
    ahogy azt móricka elképzeli
  • Laalee
    #63
    tévedsz, te is fizecc nekem
  • Efreet
    #62
    vagyis mindenki nekem fizet? ;)
  • Lteebee
    #61
    De persze csak a kisebbektől és a gyengébbektől:)
  • Assassin
    #60
    Ez ismerős,amíg Felsővároson laktam mi is vámot követeltünk az ''odalátogató''osztálytársaktól:)
  • Lteebee
    #59
    Ez nem adakozás, ez adózás.
    Érted!
    Neked is jobb lesz így!
  • Laalee
    #58
    ertettem de inkabb vessenek meg minthogy adakozzak.
  • Lteebee
    #57
    Félreértetted.
    Nem felajánlottam neked, szolga!

    Te adol nekem!
  • Laalee
    #56
    rabszolganak pénzt mégis hogy merészeled!
  • Lteebee
    #55
    Előbb a pénzt ide TB bácsinak, aztán mennek az infók!
  • Efreet
    #54
    éééén? dehát akkor miért vagy te itt? ezért fizetlek?
  • Lteebee
    #53
    A kérdéseidre: b><Ð&@ð@ÐÄmeg! Valaminek te is utánanézhetnél!
  • Efreet
    #52
    na.. jól hangzik. holmennyimikorlesználunksatöbbi... 200 megára elfér 3 album.. és kicsit könyebb is hurcolászni :)
  • Lteebee
    #51
    Olvastatok már a filipsz új cd-s mp3 lejáccójáról?
    A kisebbik(8 cm-es) cd megy bele, amin amúgy elfér kb 200 Mbyte. 100 másodperces buffer...
  • Efreet
    #50
    valahogy nem értem miért nem lehetett usb csatit csinálni rá... mindenesetre 7végén az 1ik vesztel bótban kértem, hogy hadd próbáljam ki, de nem raktak bele sim-t, ögy csak nyomkodtam... kényelmetlenek a számgombok, de meg tudom szokni, igérem :)
  • Laalee
    #49
    ugyanmar alig 5 ora :) vagy kevesebb a netem is sorosproton megy :) igy a 128k t se tudom kihasznalni :) marad a 115 :)
  • Efreet
    #48
    meg mi fér el 32 vagy 64 megára? 128kbit-tel talán 1 album 64-re. szóval azok skip. marad a cd alapú cucc (vagy az SL45 128-as modullal. 2 éjszaka alatt fel is töltöm rá a cuccot :))
  • Laalee
    #47
    azok szarok 20000 ft hozzajuk a media... vagy megdragabb
  • Efreet
    #46
    nemnem. én ezekra a rio meg hasonló cuccokra gondoltam. a cd-s cuccok mp3-ra átlag 40 sec rázkódásvédelmet igérnek. ha a fele igaz, már bőven elég :)
  • Laalee
    #45
    hat ha ugy vesszuk 1 mb memoria eleg huzos ideig eleg tud lenni egy mp3 nak razkodas vedelemnek... hameg a hegyoldalrol akarsz lejönni egy fakerekü biciglivel akor marad a smart medias :)
  • Efreet
    #44
    sebaj. lereagáltam :)
  • Efreet
    #43
    már kb 4félét láttam nálunk kaphatót, nagyjából ugyanabban az árban van mind. vagy a másik ötlet ez a mozgóalkatrészmentes cucc, csak rettentő kevés a memória rajta, és zabálja az aksit...
  • Laalee
    #42
    azt nem is neked irtam :)
  • Laalee
    #41
    szerintem varjakl meg vele most fog kijönni az öszes nagy cég a cd-s mp3 lejaccojaval... reszemröl a flextonic fele mini-cd-mp3 playert feleket preferalom. kis méret viszonylag nagy kapacitas, olcso média.
  • Efreet
    #40
    nekem nem gépjárműbe kellene.. táskába/övre..
  • Laalee
    #39
    most neztem a kenwood frontos mp3 player et iszonyat jo... kezeli a könyvtarakat, tudja az id3 at kiolvasni ismeri az ujrairhato lemezeket, teljes elölapos, maszkos... szal bazi jo. egybaja van, az hogy 120K...
  • Efreet
    #38
    hamár cd... van valakinek bármi tapasztalata ezekkel a cd-s mp3 lejáccókal? szándékozom venni 1-et, és jólenne valamit tudni, hogy milyetholmennyirebírja...
  • Laalee
    #37
    60ezres pana. deck 5 eves ill akkor volt 60K. mindegy vettem pio. 6os cd-valtot a kocsiba vegre megszabadultam az utolso helytöl ahol kazettat kellet hallgatnom... mitmondjak eg es föld...
  • Lteebee
    #35
    Amúgy meg egy jó minőségű("pedig a magno eleg jominösegü...") autórádiómagnó árából már lehet középkategóriás cdlejátszót is venni és mexűnik a tökölés a fos mp3-mal.
  • Lteebee
    #34
    Valamit szerintem elbaszol, vagy télleg igen gagyerák a magnód minősége.
  • Lteebee
    #33
    De.
  • Laalee
    #32
    nem.
  • Laalee
    #30
    nemis az mp3 mal van bajom hanem a mp3 rol kazettara vett hanganyaggal
  • Efreet
    #29
    a 4kerekűkbe szerelt hangvetők és a fülhallgató csicsergése közt azért nagyságrendi különbság van. és a 64k-128k-192k-256k-s mp3 között is.. a 64k télleg fáj, de a 192-256 azért már szépen meghaladja a rádióminőséget. csak a frekvenciahatár-levágás miatt hangzik rettenetesnek az mp3... de csak akiknek rááll a fülük :)
  • Laalee
    #28
    az automba igencsak nincs hifi rendszer (most eppen) de igyis eleg silany a mp3as kazetta meg a radiohoz kepest is.. pedig a magno eleg jominösegü...
  • Efreet
    #27
    és ez téged zavar? ;)
    a bakelit azért van erőltetve, mert az ínyenceknek az ultra hangminőséget hozza. heti 1 gyémánttű cserével. a kazi vs mp3-ról meg leírtam, hogy valkmanba bőven jó, hifibe meg vacak. :)
  • Laalee
    #26
    nemtom ezt a bakelit dolgot emrt eroltetik... kicsit poros lesz azt mar serceg...

    amugy most mp3 rol volt szo es magno kazirol nem studiorol :)
  • Efreet
    #25
    MD is veszteséges tömörítést használ... így a profi deckben az is kihallatszik. a cd-nek digitális az adattárolása, ebből adódóan korlátolt. a legszebb hangot még mindig a bakelit és a mágnesszalag hozza... bár az átlagember nem hallja meg a különbséget, stúdiókörülmények között kijön :)
  • Laalee
    #24
    persze van dat kazetta is :)
    de akor inkabb cd... vagy MD