65
...másolni,ha nincs kazetta lejátszó a gépemben???
  • CSOCSO
    #1
    Ne legyél béna!!!
    kell egy hifi vagy valami ami kazis...kell egy olyan zsinor aminek egyik fele JAG másik meg 2 RCA!! jeg dugo megy a hangkártyába másik meg a hifibe..enyi....csumm
  • Sid
    #2
    Azt ugy hivják, hogy jack dugó, nem a erről nevezték el a sorozatot :))
    Otthon én is pont igy csináltam otthon, kábel egyik vége a gépbe, másik meg a hifibe, aztá nyomjuk!! :)
  • Tomcat
    #3
    Figyu mán Sid, mekkora mennyiségű mp3 is érkezel majd a LAN partyra? :)
  • Sid
    #4
    Egyenlőre három cd nonstop trance és house :))
    De lesz még több is!
    Nyomgyad már be az MSN-t!!!
  • Lteebee
    #5
    Tök renya az arc, hogy kijavítja a hibákat.:)
  • Laalee
    #6
    nembaj csocso ugyis mindent kimagyaraz hameg nem hivja anci uj pasijat aki fekvenyomo bajnok...
  • Efreet
    #7
    nekem meg a bátyám 6Xos kungfu világbajnok beeeee :)))
    amúgy nem igazán értem itt a probléma lényegét... :)
  • Laalee
    #8
    en is rokona vagyok bruce LEE nek nezd csak meg a nevem :))
  • Efreet
    #9
    :))))) a tesód meg a KrumpLee?
  • Lteebee
    #10
    Lee Tibor
  • Efreet
    #11
    :)) a vicc az, hogy amit a bátyámról írtam igaz... :)
    ismerek mégvalakit a rokonságodból: Sham Lee
  • Laalee
    #12
    szerintem is vicces ha valaki kungfuzik :))
    na de hagyjuk a trefat :)

    hany teglat tor a fejevel?:)
  • Assassin
    #13
    Csak azt ne mondd hogy az a nyominger zmeg Lilu is a rokonságodba tarozik:)
  • Efreet
    #14
    'a tégla nem üt vissza' :)
    amúgy mostanában márványlapokkal haverkodik... :)
  • Laalee
    #15
    ö nem csak akart de megboszultam nem latad meg azt a heget az arcan?:)
  • Laalee
    #16
    akor jöhet hozzank dolgozni :) ugyis most kene meretrevagni a marvanylapokat :)
  • Efreet
    #17
    Hehe... nem, köszöni. elvan ő így is :)))
  • Lteebee
    #18
    Őróla írtam az egyik(tudod melyik) topikban a gumiszobában.:)
  • Assassin
    #19
    Valami rémlik...
  • Laalee
    #22
    szar!
    nekem legalabbis az lesz. bar a kezetta mar alapbol rossz.
  • Efreet
    #23
    azért van kazettából is cd-t meghaladó minőség... csak az nem 150 ft, hanem 2000... 60 perc, METAL, kerámia tokozás, és van vagy fél kiló a kazi. de annak a minősége egy profi deck-ben az egyik legjobb amit lehet összehozni :))
    egy sétálódobozkába bőven jó a 160-as mp3, a kis fülesekben úgyse hallatszik. egy profi deckben meg a 256-os is zajos mint a fene.
  • Laalee
    #24
    persze van dat kazetta is :)
    de akor inkabb cd... vagy MD
  • Efreet
    #25
    MD is veszteséges tömörítést használ... így a profi deckben az is kihallatszik. a cd-nek digitális az adattárolása, ebből adódóan korlátolt. a legszebb hangot még mindig a bakelit és a mágnesszalag hozza... bár az átlagember nem hallja meg a különbséget, stúdiókörülmények között kijön :)
  • Laalee
    #26
    nemtom ezt a bakelit dolgot emrt eroltetik... kicsit poros lesz azt mar serceg...

    amugy most mp3 rol volt szo es magno kazirol nem studiorol :)
  • Efreet
    #27
    és ez téged zavar? ;)
    a bakelit azért van erőltetve, mert az ínyenceknek az ultra hangminőséget hozza. heti 1 gyémánttű cserével. a kazi vs mp3-ról meg leírtam, hogy valkmanba bőven jó, hifibe meg vacak. :)
  • Laalee
    #28
    az automba igencsak nincs hifi rendszer (most eppen) de igyis eleg silany a mp3as kazetta meg a radiohoz kepest is.. pedig a magno eleg jominösegü...
  • Efreet
    #29
    a 4kerekűkbe szerelt hangvetők és a fülhallgató csicsergése közt azért nagyságrendi különbság van. és a 64k-128k-192k-256k-s mp3 között is.. a 64k télleg fáj, de a 192-256 azért már szépen meghaladja a rádióminőséget. csak a frekvenciahatár-levágás miatt hangzik rettenetesnek az mp3... de csak akiknek rááll a fülük :)
  • Laalee
    #30
    nemis az mp3 mal van bajom hanem a mp3 rol kazettara vett hanganyaggal
  • Laalee
    #32
    nem.
  • Lteebee
    #33
    De.
  • Lteebee
    #34
    Valamit szerintem elbaszol, vagy télleg igen gagyerák a magnód minősége.
  • Lteebee
    #35
    Amúgy meg egy jó minőségű("pedig a magno eleg jominösegü...") autórádiómagnó árából már lehet középkategóriás cdlejátszót is venni és mexűnik a tökölés a fos mp3-mal.
  • Laalee
    #37
    60ezres pana. deck 5 eves ill akkor volt 60K. mindegy vettem pio. 6os cd-valtot a kocsiba vegre megszabadultam az utolso helytöl ahol kazettat kellet hallgatnom... mitmondjak eg es föld...
  • Efreet
    #38
    hamár cd... van valakinek bármi tapasztalata ezekkel a cd-s mp3 lejáccókal? szándékozom venni 1-et, és jólenne valamit tudni, hogy milyetholmennyirebírja...
  • Laalee
    #39
    most neztem a kenwood frontos mp3 player et iszonyat jo... kezeli a könyvtarakat, tudja az id3 at kiolvasni ismeri az ujrairhato lemezeket, teljes elölapos, maszkos... szal bazi jo. egybaja van, az hogy 120K...
  • Efreet
    #40
    nekem nem gépjárműbe kellene.. táskába/övre..
  • Laalee
    #41
    szerintem varjakl meg vele most fog kijönni az öszes nagy cég a cd-s mp3 lejaccojaval... reszemröl a flextonic fele mini-cd-mp3 playert feleket preferalom. kis méret viszonylag nagy kapacitas, olcso média.
  • Laalee
    #42
    azt nem is neked irtam :)
  • Efreet
    #43
    már kb 4félét láttam nálunk kaphatót, nagyjából ugyanabban az árban van mind. vagy a másik ötlet ez a mozgóalkatrészmentes cucc, csak rettentő kevés a memória rajta, és zabálja az aksit...
  • Efreet
    #44
    sebaj. lereagáltam :)