305
kivele
  • VoltNincs
    #305
    Parancsolj, azt hiszem ilyesmit keresel: http://www.henshall.com/blog/archives/001087.html
  • signs
    #304
    Sziasztok, ezt találtam a legmegfelelőbb topicnak a kérdésemre, mégpedig hogy egy telefonos bluetooth headset-et össze lehet-e párosítani egy számítógéppel, hogy aztán a skype-al lehessen használni? Nyilván ha ez lehetséges, kell a gépbe egy bluetooth adapter, de előbb érdeklődnék, hogy egyáltalán megoldható-e? Köszi, üdv
  • pckutya
    #303
    Hello tudnekem segíteni valaki? Van egy SAMSUNG SGH-M600 mobilom,függetleníteni kellene. IMEI:355381010420169
    Előre is köszönöm.
  • gore241
    #302
    Hello kellene nekem sagem voda 226 os függetlenítés ill letölthető progra ajánlása IMEI :359314017280472
  • laci 700
    #301
    Hali
    Honnen lehet letölteni a facewrap-ot?
    köszi
  • tamasroland
    #300
    Ahha, köszi szépen az infót!
    Lehet gyagya kérdés, de miért lesz elég sok rendellenesség egy sim-lock-oldás után?
  • m4G1c
    #299
    A 6680-at csak a szolgáltató tudja, de min. 20kHUF. De meg is tréfál a függetlenítés után ; formázás után visszaáll az eredeti sim-lock. Márpedig elég sok rendellenesség lesz egy sim-lock-oldás után. A Nokia amúgy nem szervizeli, ha utólag lett feloldva. (akár a szolgáltató, akár más által)
  • David01
    #298
    Én úgy tudom a 6680-at csak az a szolgáltató tudja függetleníteni amelyiknél vetted. Igen igaz a mobilszogáltatók is tudnak függetleníteni de nem kis pénzekért teszik.
  • jozsefgalamb
    #297
    Nokia 6680-as telót sehol nem tudják függetleníteni, ha valaki ismer olyat, aki mégis tud, akkor ne szégyeljen megírni. Nem leszek hálátlan... Ja, hallottam olyat, hogy a mobilszolgáltatók is tudnak függetleníteni. Igaz ez?
    Nagyon fontos lenne!!!
    E-mail:[email protected]
  • cseetoo
    #296
    Sziasztok...
    Remélem valaki tud rajtam segíteni...
    Van egy Sagem myV-55 ös telóm (vodafone)
    Annak idején mikor megvettem az üzletben beálítottam rajta a biztonsági kódot de úgy hogy meg is változtattam(most már nem az 12345)
    Nem olyan régen vettem egy sim karit amit beszerettem volna tenni a telóba de akadályba ütköztem..A Bizt.Kódba..nem tudom mire változtattam.
    Lassan már a 1.5 óra várakozásnál járok..
    Ha valaki tud valamit vagy valakit aki tud nekem segíteni visszaállítani a kódot nagyon megköszönném...Ha lehet akkor priviben....
    Köcce előre is [email protected]
  • akyyy
    #295
    tessék
  • csikko
    #294
    Sziasztok nem tudna valaki véletlenűl motorola v3hoz függetlenítő progit vagy kodot, előre is köszönöm a válaszokat?
  • tibi21
    #293
    tudna valaki motorola l6 hoz függetlenitő kódot
  • mtx89
    #292
    Hello!!

    Akinek van siemens cf62-höz fügetlenitö kodja az legyen szives adni!!

    Imei:35-3485-00-720822-2

    Ide küldjétek:[email protected]

    Nagyon Köszi!
  • laci 700
    #291
    ajjmá. csalunk?
  • zmeor
    #290
    valaki tud jó kis ingyen sms-t telóról küldeni vagy valami kódot amivel ingyen lehet telefonálni?
  • laci 700
    #289
    az nem olyan biztos...
    nekem pl mindig lefagy...!
    a NOKIA sztem sokkal jobb!
  • DaemoonHunter
    #288
    Tudom...mivel azok jó telok
  • laci 700
    #287
    a sony ericsson-oknál lehet
  • DaemoonHunter
    #286
    Sajna ígysem lehet
  • laci 700
    #285
    ügyesen
    pl.:kapcsold ki a hangot(némísd el!)
  • DaemoonHunter
    #284
    Hello! Van egy Siemens C65 telóm. Valaki megmondaná, hogyan kapcsolhatom ki a kamerahangot?
  • mika3
    #283
    sziasztok motorola L7 fügetelenités ha valaki tudja segitsen!!!
  • baggu
    #282
    Sziasztok!
    Valaki tudja hogy lehetne eltüntetni a VODAFONE HU feliratot a telomrol ott csufositja a háttérképemet :)
    PLS HELP
  • klespo
    #281
    Sziasztok!
    Ha valaki tudna segíteni Samsung E310 függetlenítésben, nagyon megköszönném! [email protected]
  • MrW
    #280
    Sziasztok!
    Mobil flotta szolgáltatás magánszemélyeknek!!!A flotta tagok ingyen hívják egymást,és az egyéb hivások díjai is igen kedvezőek!Családtagok, barátok, bárki beléphet!!Havidíja 1800 ft, melyből 800 lebeszélhető!!!Van számhordozás is!
    Sajna nem írhatom, melyik szolgáltató, de asszem ez kihagyhatatlan.Persze nem publikus dolog, tehát ha bementek bármelyik szolgáltatóhoz, semmit sem fognak nektek ilyenekről beszélni!Na, érdekel vkit?Sztem nem sok emberke van, aki ne akarna ingyen családtagjaival, barátaival ingyen beszélni...
  • Taxi007
    #279
    Sziasztok! tudnátok nemekm adni sagem myv 55-höz progit amivel kibirom ütni? (olyat amihez nem kell kábel csak simán kóddal) előre is thx
  • bill21
    #278
    helo.Tud valaki segiteni sony ericson t 610 függetleniteni szeretném.
    [email protected]
  • Zadeus
    #277
    hy
    akinek w810 je van annak jól jöhet ;)
    LINK
  • MrAngelo
    #276
    Hi aLL!

    Tudna valaki ajánlani egy diktafon progit N70-hez, amivel korlátlanul lehet felvenni?

    ThX!

    bYe aLL

    .
  • Quantizs
    #275
    http://www.geocities.com/tonimallorca2003/java/
    http://www.yashka.dp.ua/download/siemens/java/jam/games/@Arkada/
    wap.erni.try.hu -> Warez (függetlenitő progik , de a fentiek közt is van : )
  • RÓÓÓbi
    #274
    Nekem nem mc60-om van hanem c75.(amúgy a bátyámnak az van)
  • Dragonnn19
    #273
    nekemis ijen telomvan vannak 1 2cuccok képek progik stb.és te megszerezted a grafikai patchet?ha igen elküldenéd erre a cimre és ha kell én is küldök [email protected]
  • Dragonnn19
    #272
    email:[email protected] ide tudtok progit küldeni siemens mc 60-ra köszi.ha tudok segiteni szólj.
  • Dragonnn19
    #271
    Hali tudnátok segiteni hogy hol tudnák letölteni progit siemens mc60-ra pl java,képek,függetlenités stb.
  • RÓÓÓbi
    #270
    Hogy lehet azt megoldani a siemens telefonoknál hogy ne csak 30 másodpercet kamerázzon???
  • mylotheking
    #269
    vagy vki adjon egy yó linket:)
  • mylotheking
    #268
    Tud valaki nekem vmilyen yó trükköt d750i-hez?
    Vagy tud valaki nekem w800i szoftvert? mert ki akarom cserélni a gyári d750i szoftvert a gyári w800i szoftverre mert az jobb:)
  • laci 700
    #267
    Nekem k700i-m van és nem tudom áthelyezni se a témákhoz se a képekhez.
  • bowari
    #266
    Csak úgy tudtam játékot küldeni,hogy ir-el,v. blut-ak,felragtam a gépre és onnan már lehetett.Már w800im van,az memkártyás,ott berakom a témák közé és onnan már tudom küldeni!