54
Az EVERQUEST trón örököse
  • Chaos Mad
    #54
    ezzel mi van? lehet még tolni?
  • PTW
    #53
    Hátha valaki játszik vele .. habár ellég rég lesüllyedt a topic

    "Hi all!
    Lenne egy kis problémám. Leszedtem a 7 napos klienst,a cd-key is megvan és amikor indítani akarom a játékot behozza a horizons honlapot ahol be kellene lépnem. Ehhez viszont account kell amit a kapott cdkey-el nem tudok csinálni(invalid cd-key). Lécci valaki segítsen. Előre is köszi."

    ugyanez a problémám
  • Rudi
    #52
    Hi all!
    Lenne egy kis problémám. Leszedtem a 7 napos klienset,a cd-key is megvan és amikor indítani akarom a játékot behozza a horizons honlapot ahol be kellene lépnem. Ehhez viszont account kell amit a kapott cdkey-el nem tudok csinálni(invalid cd-key). Lécci valaki segítsen. Előre is köszi.
  • Hunnenkoenig
    #51
    Nagyon jo crafting van benne, de semmi PvP, se dungeon, viszont rengeteg faj es eventek.

    Szerintem nem rosz...en gondolkodom rajta, bar szerintem egyelöre kicsit kesöbb lesz majd...

    Elöször SWg Master Armorsmith, aztan EQ2 beta es WoW2 beta :-)
  • Lacc
    #50
    És megéri leszedni?
  • Hunnenkoenig
    #49
    A trial klienssel most lehet folytatni a jatekot! Nem kell megvenni, csak ha lejart, be kell fizetni es kesz!

    Meg cd-key sem kell hozza!!!!
  • sanyiiiii
    #48
    LoL
  • sanyiiiii
    #47
    :))))
  • Bakutyin
    #46
    -:D
  • ALCATELGOD
    #45
    Én Game Network TV láttam tavaly nyáron, elég jó egy csaj van benne és csontvázakat kell őlni, bár nem sokat adtak le elég jóó lehet
  • Hunnenkoenig
    #44
    Amazon.com -on most csak $9.99 a Horizons!!!

    Hasznaltan mar 6 dollarert meg lehet venni.
  • Daoine
    #43
    Horizons 7 napos trial letölthető. Mindenkit szeretettel vár a Maffia Guild. 10 játszható faj (Emberek, törpék, elfek, fél-óriások, fiendek, gnómok, sárkányok, szatírok, Sslikok, Sarisok). Nagyon jó craft rendszer. Folyamatosan fejlődő világ. Hetente Eventek. Volt már háború, épitettünk már hidakat. Szatir alagutakat épitettünk amiken át átjutottunk szatir szigetekre. Hamarosan kiszabaditjuk a Dryadokat, még egy játszható faj. Vannak még player városok, ahol az ember telket vehet magának épithet rá üzletet, házakat. Mobokból még nem állunk túl jól, elég kevés van de azért reméljük hamarosan ez is helyre áll.

    van Magyar forum:magyar forum

    jó pár kép: sok sok kép

    Szóval aki úgy érzi szeretne megküzdeni Istaria földjén az élhalottak seregeivel várjuk szeretettel a WIND SHARDON!!

    ingame irjatok nekem és beveszek bárkit a guildbe!
    /tell Daoine

    üdv
    Dao
  • Hunnenkoenig
    #42
    Ingyen lehet tesztelni most 7 napig!!!
    Client letölthetö a www.europe.istaria.com -rol!
  • Gumbo
    #41
    Hát szerintem nem érdemes megvenni.
    ahhoz képest elég uncsi, meg a grafika se túl szép, meg a harc is gagyi (20 méterre tőled a zombi, és üt egyet, és eltalál). Én nem adnék ki pénzt érte.
  • Daoine
    #40
    7990 HUF a játék és 12.95 a havi díj a jól tévedek
  • fiki
    #38
    Már kb 6 an vagyunk magyarok (vagy többen).
    Van guild is. Iszonyt jo lett a game.
  • fiki
    #37
    vagy ezen a cimen is elérhető:
    http://horizons.ah.hu/
  • fiki
    #36
    a magyarok a wind serveren vannak.
    ez a hivatalos magyar forum: http://mystic.harmonet.hu/horizons/
  • Daoine
    #35
    Az lenne a kérdésem, van-e magyarhinban valaki aki ezzel játszik és ha igen melyik Európai szerveren teszi mindazt. Mert akkor mi is arra megyünk majd
  • Daoine
    #34
    Én vettem 3 darabot, el is fogyott a CD galaxisban, úgyhogy sok szerencsét
  • Kryn
    #33
    Mii? Megjelent a játék?
    Na akkor irányulok azonnal a beszerzési hely felé...
    Megyek sárkánynak! :D
  • Daoine
    #32
    Nem a tesztelés már befejeződött, december 5.-én megjelent a game, lehet is beszerezni. Magyarországon kicsit nehézkes, de például a cdgalaxisnál volt, és hamarosan lesz megint.
  • Jacky
    #31
    Engem is érdekel ez a játék. Mi a helyzet vele, még mindig a tesztelés megy?
  • Daoine
    #30
    NA sziasztok mostmár megjelent a játék, van aki játszik is vele? Mert ha vannak páran akkor megveszem én is
  • Gumbo
    #29
    figy hol találhatok sima gurokokat (vagy vmi ilyesmi) ilyen disznószerü izé
  • DonnieBrasco
    #28
    Karaktertörlés

    DB
  • Gumbo
    #27
    mi az a wipe?
  • Gumbo
    #25
    ti mivel vagytok?
  • Gumbo
    #24
    váááá megvan
  • Gumbo
    #23
    még mindig nem kaptam választa :(
  • Methylisocloro
    #21
    Na elolvastam a betatest FAQ-t. Ezek szerint ha találsz hibát akkor jelezheted. Egyébként is manapság bétateszter mindenki sok játéknál, annyi bug van bennük.
  • Methylisocloro
    #20
    És nem kell a végén valami jelentést adni?
  • I.C.ram
    #19
    Játszani orrba-szájba!
  • Methylisocloro
    #18
    Mit kell csinálni mint béta teszter?
  • Gumbo
    #15
    de mikor??
  • DonnieBrasco
    #14
    Nem megkapod, letöltheted, és CD-kulcsot kapsz hozzá

    DB
  • Gumbo
    #13
    up
  • Gumbo
    #12
    most regeltem magamnak béta testernek... remélem nemsokára már jáchatom a gamét
  • Gumbo
    #11
    Ha regisztrálunk béta teszternek, biztosan megkapjuk a gamet?
  • DonnieBrasco
    #10
    Még mindig csak én?
    Pedig szerintem zseniális lesz... Dec 9.-én adják ki USÁban, EU-ban később, szóval az európai béta még tart egy darabig...

    DB