75166
10403308361107811299.gif
Valamiféle figyelemfelkeltő szöveg, hogy lehetőleg linkeljétek a videót, ne pedig flashtag közé rakjátok.
  • Efreet
    #345
    Ismeritek az After Ctying-ot? tök érdekes zenét csinálnak, és rettenetes az angol kiejtésük :)
  • Laalee
    #344
    minden mufajban van igenyes meg szar a szarokat nyomjak a mediaban mert csak igy birjak eladni... termeszetesen van olyan igenyes zene is ami nekem baromira nem teccik... az igenyes valahol ott kezdödik hogy a zeneszek telleg zeneszek nem tatikak, akik jol mutatnak a tv kepernyön.
  • Efreet
    #342
    Gorillaz - 19-2000 Soulchild Remix... ezt keverte be a winamp. eszméletlen vidám szám... erre kezdek felébredni
  • Laalee
    #341
    en itt nem azt fikaztam hogy magyar zene henem hogy igenytelen magyar zene, azert ezeknel sokkal de sokkal igenyesebb előadok vannak... vagy nalad mar a kozso a minoseget jelenti? nemhinnem...
  • Lteebee
    #340
    Akkor már inkább a vétek.

    Úgy értem, inkább a magyar szart támogassuk, mint az amerikait, vagy a németet.

    De képzeljétek el azt az utópisztikus állapotot, hogy a magyar zenetévén igényes, magyar zene megy!

    Mert van ilyen.
  • Laalee
    #339
    igen tudom
    de akor is mokas volt a videoklipje és ha ez nemlesz gigasláger akor a magyar szuper zeneadon sose fogjuk latni csak a véteket meg társait... szal nemtudja valaki?
  • Assassin
    #338
    Ezt hívja LTB zsuzsirocknak...
  • Laalee
    #337
    tegnap volt valami mokas dzsekszon feldolgozas olyan limp bizkit stilusban a MTVn asszem a moonwalker szám. Nemtudja valaki ki jacca és mi a szám cime? egesz jot szorakoztam rajta.
  • Assassin
    #336
    Igaza van Ronnie-nak,Panterától és a Megadethtől is leszedhetsz mindent amik azokon az albumokon vannak amiket a 309.beszólástól...
  • mainruler
    #335
    Hallgassatok meg egyszer egy Fear Factory albumot, az új dolgokra nyitottak biztosan nem fognak csalódni!
    (Egyébként van topicja a "zene, MP3"-ban ha valakit érdekel s abszolút nem tudja, mi is ez)
  • Coine
    #334
    Nah Panterától megvannak ezek :
    Cowboys from hell - > jó
    Fucking hostile - > üvöltőzős, de poén :-)
    This love - > semmi extra, nem rossz
  • Coine
    #333
    Cowboys from hell, megvan, jhó !
  • Coine
    #332
    Panterától leszedtem párat, nem rossz, nem rossz.

    De mondjad akkor a legjobb/népszerűbb Megadeth számokat.

  • Ronnie
    #331
    Hát látom felpezsdült ez a jó kis topic. HEHE:-))

    ÜZI aki nem hallot még PANTERÁT haladéktalanul bepótolni és jó ha mindjárt a REVOLUSON IS MY NAME remekmű dübörög a fülébe.
    De persze bármely szám meg teszi mert az összes király. a MEGADETH SZÁMOKAT NEKEM ELÉG SOKÁIG TARTANA FELSOROLNI MERT AZ ÖSSZES TETSZIK.:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Lteebee
    #330
    Ó igen!
  • Efreet
    #328
    tegnap?
  • Lteebee
    #327
    Nem ma kezdtem.
  • Assassin
    #326
    Kapisgálod...
  • Lteebee
    #325
    Hogy aztán te lehess a becsület bajnoka?
  • Lteebee
    #324
    Ásod aláfele a tisztességemet?
  • Assassin
    #323
    Először moziba,most meg pecóra cd-t hallgatni...
    Bélyeggyüjteményed nincs?
  • Lteebee
    #322
    Metal zene a legjobb fajtából.

    Ja, és nincs szó kompromisszumokról mint a James' & Lars' rock'n'roll band-nél.

    Elég nagy cd gyűjteményem van:)
  • Assassin
    #321
    MEnj el egy cd üzletbe és kérj ki egyet meghallgatásra,aztán majd kiderül hogy neked is tetszik-e.:)
  • Efreet
    #320
    Rammstein - Links-2-3-4
  • MuERTe
    #319
    alien ant farm -smooth criminal
  • Efreet
    #318
    jövök melléd paradicsombanfürdeni, jó? (bár a nevüket már hallottam)
  • Lteebee
    #316
    Vágod.
  • Efreet
    #315
    a'la Kretén?
  • Lteebee
    #313
    Igen? Na majjól bemosok egyet!
  • Efreet
    #312
    nem tuggyátok ti mi a jó zene... ;))))))) (teszt, hogy ismerik-e a smiley-kat)
  • Assassin
    #311
    Egen ezt már megbeszéltük:)
    Fuckin'hostile!!!!
    Pantera videókat láttatok már?(nem klippet hanem ilyen homevideot)
  • Lteebee
    #310
    De a legnagyobb Pantera így kezdődik:

    Almost every day
    I see the same face.
    On broken picture tube
    it fits the attitude.

    (vagy vmi ilyesmi...)
  • Assassin
    #309
    Mind jó,hallgasd meg Panterától a Cowboys from helltől kezdve az összeset.Megadeth nekem a Rust in Peacetől kezdve tetszik...
  • Efreet
    #308
    sok izééé.... Sputnik a népnek!!!
  • Coine
    #307
    Mondjatok JÓ Pantera és Megadeth számokat plz !

    Mondjatok JÓ Pantera és Megadeth számokat plz !

    Mondjatok JÓ Pantera és Megadeth számokat plz !
  • Assassin
    #305
    Most jön majd ki az új Megadave...
  • Lteebee
    #304
    Tudom, nekem is hétvégén jutott eszembe, amikor az EstFM-en leadták az Almost honest-et.

    Zseniális album.

    Ezzel kellett volna elköszönniük, mert jobb már nem lesz.
  • Assassin
    #303
    Na ez volt aminek nem jutott eszembe a címe...
  • Lteebee
    #302
    Amúgy a Fight club zenéje megy.
  • Lteebee
    #301
    Kifelejtettem a legjobb és legérdekesebb Megadeth albumot: CRYPTIC WRITINGS.