23
  • Gabo
    #23
    Gus:
    Lehet, hogy a Q3:A szép meg jó, de hogy játékélményben messze elmarad az UT-tól az biztos. Én először a demokat próbáltam ki, és az UT már akkor megfogott. Nemrégiben megkapta a Q3:A a második esélyt is nálam, de ismét alulmaradt. Dinamika, fizika ide-vagy oda az UT játszhatóságával és hangulatával nem tudja felvenni a versenyt, még a TA-val megtámogatva sem.
    A Q3:A összecsapot megvalósításáról vagy a buta botokról nem is beszélve.
  • Laalee
    #22
    na a fizikarol ne beszeljuk a q3 eseteben :)
    magadalá lösz egy raketaval és repkedsz kilometereket mintha mi sem tortent volna, meg elkezdesz ugrandozni azt a vegen mar gyorsabb vagy mint egy raketa... miscoda fizika ezt meg a matrixba is megirigyeltek volna...

    reagaltam... remelem nem ingerulten :) nem annak szantam csak nem ertem hogy emberek miert szeretik a szart ha az q betuvel kezdödik. az viszontteny hogy a q3motor szep es jo remelem SOKKAL jobb jatekok keszulnek ra mint a q3
  • Gabo
    #20
    rotator:
    Igazad van, ezt ki is felejtettem az előbb!
  • Gabo
    #18
    Maul, df:
    Szerintetek milyen gépigényhez kellene igazítani egy készülő játékot. Ha nem lenne gyanus általában mindig az elérhető legjobb vasat célozzák meg, mivel az a megjelenés idejére már általánosan elterjedté válik. Ráadásul általában a nyugati piacot veszik célba, nem pedig az elmaradott balkánszéli országocskák piacát. Tölünk nyugatabra már most átlagnak a GF2, a PIII és a Tbird 800-900 MHz számít.

    Anarki:
    Murphy hozzászólásához még annyit fűznék hozzá, hogy nem ártana tisztában lenned a 3D-s grafika alapelveivel, mielőtt ezzel kapcsolatos kritikát írsz!
  • kowajano
    #15
    U2 röl van szo .csak a multi része lesz olyan mint az UT.
    Anarki ott se voltál a bemutaton szal fingod sincs hogy hogy nézhet ki ugyhogy tul hamar nem kéne itélkezni
  • silanor
    #10
    A cikk szerozje szerintem elrontotta meg azis ahonnan forditotta, ugyanis nincs UT 2
    ez a U2 amirol szo van.
  • M@uL
    #6
    Most egészen őszintén. Nem szakadt ránk az OTP sajnos, úgyhogy azthiszem egy olyan 0,5-1 Fps számmal el is karcolna a dolog.
  • ATi
    #5
    most ez a cikk az Unreal II-ről vagy tényleg az Unreal Tournament II-ről szól?
  • artschi
    #4
    Bexarás... na majd meglássuk :)
  • Dikkma
    #1
    W O W