8396
  • marlowe
    #350
    KHKH: Jöhet :))
  • Petyus_
    #348
    KH,a webes info tükrözi a lényeget, tehát ami benne lesz a játékban.

    A fordítás miatt ne aggódj, én abszolút szótár nélkül nyomtam, néha kicsit improvizálnom kellett. :)
  • marlowe
    #346
    Vizsgaidőszak van, de igyekszünk :)
    Nekem holnap vége :) Bár én meg nem vagyok nagy fordító, de Kwish (KHKH) anyagát fel teszem, aztán lehet nézegetni :)
  • Jockey
    #344
    én naponta látogatlak benneteket, de nem láttam még számlálót..:)
    vagy csak vaksi vagyok megint?
    mert így egyenlőre nem látom ténykedésem nyomát..:)
  • marlowe
    #343
    :))
  • Petyus_
    #342
    Hehe, mindenesetre a legjobb megoldásnak az tűnik, hogy telenyomjuk az oldalt mindenféle kamu magyar szöveggel, és megmutatjuk a BioWare-es arcoknak, hogy tessék, ennyi tartalom van az oldalunkon! :)))
  • Demeter
    #341
    marlowe:
    Hmmm....nem is tudom de ha ezen múlik egy VIP-es tesztpéldány, akkor sûrûbben fogom látogatni azt a bizonyos linket. Csak aztán nehogy forgotten legyen az a CD. :))
  • marlowe
    #340
    Ja, persze a bétára gondoltam :)
  • marlowe
    #339
    Tessék sokan látogatni a lapunkat, hogy az aztán népszerű legyen-> adjanak nekünk 1 tesztpéldányt -> amit mi jól elküldünk mindenkinek :))

    Na önreklám off :)
  • Demeter
    #338
    Petyus:
    Igen egy Elf-nél nagyon de nagyon fontos, hogy most milyen színben látja a világot ( fõleg ha elõtte nyakalt egy kis törpe pálinkát :) ).
    Amúgy már elõre gondoltam, hogy mi úgymond - kiesünk a szórásból - ( értsd. közünk nem lesz hozzá :) ). No de sebaj így hát majd ránk vár az a megtisztalõ feladat, hogy a full gémet " tesztelhessük ". :)
  • marlowe
    #337
    Hm.. bár béta...+1 hónap ált. elég a game kiadására.
    Lásd Diablo2...izé....szóval mégse :)
  • Petyus_
    #336
    Demeter: igen a 6 hónapot egy fejlesztő mondta, Marc Holmes.

    A public beta-t a Black Isle NWN fórumán fogják bejelenteni, állítólag nagyon kevesen lesznek, főleg, akik fan oldalakat csináltak már 99 óta (ilyenek is vannak bőven :) ), meg a többiek is nagy valószínűség szerint USA, Kanada.

    Mindenesetre a béta se valószínű karácsonyra :(

    Demeter: igenis, fontos az infralátás, tudnom kellene, hogy a félelfem fekete-fehérben vagy zöldben vagy mit tudom én hogy fogja látni a világot! :)
  • Demeter
    #335
    Hát igen ez az infra dolog feletébb fontos dolog! :) Enélkül már nem is ér semmit egy rpg.
    Azért kíváncsi leszek majd arra a public beta-ra. Meg, hogy hol s mikor fogják meghírdetni. Mert mivel ez egy fõleg online rpg egy ilyen " tesztet " nem valószínû, hogy kihagynak. Csak ezzel egy bökkenõ van mégpedig az, hogy míg az a " teszt " be nem fejezõdik addíg esély sincs a full kiadatására.
    És az a beta még sehol sincs! Na ez itt a bökkenõ. Szal az a - 6 hónap - igencsak reális. Sajna....
  • Petyus_
    #334
    Megjelenés "in 6 months"... :(

    Nem hiszem, hogy Karácsonyra megjelenik, mert a fejlesztők még abszolút nincsenek képben pl. ilyen lényegtelen dolgokkal kapcsolatban, hogy hogy néz ki az infralátás, stb. stb. :)

    És elvileg public beta is lesz, szerintem így tuti nem tudják tartani a Karácsonyt. :(
  • Demeter
    #333
    Azért nem is olyan kis " szeglete " az Mo-nak. :)

    Viszont szerintem nem túl nagy a valószínûsége annak, hogy még idén napvilágot lát eme gyöngyszem.

    Ja és készülj azokra a vizsgákra, mert mi lesz velünk ha te csak úgy elszállsz?? :)
  • marlowe
    #332
    A megjelenés: legkésőbb 2002. márciusra igérik, de lehet kihozzák karácsonyra (amit nem hiszek, de remélek :))

    Multi: Neked is szólt, meg másoknak, ha ven kedved, időd, energiád kipróbálni...
    Csak ugye hazánk egy kis szegletében lesz.
  • marlowe
    #330
    ööö izé... a lelkesedés meglesz, jókedvet akartam írni :))
  • marlowe
    #329
    És ez mind semmi, az oldal folyamatos csiszoláson esik át!

    Kwish..Bocs, hogy még nem raktam fel, amit küldtél! Felteszem, csak a táblázatok benne kemény falat :) Nameg a design lefoglalja a tanulás közti kis szüneteket.
    De péntektől gőzerővel nyomom, bár kevéssé lelkesen, ugyebár el fogok szállni a vizsgákon.. :((
  • Demeter
    #328
    Nocsak, mivégre eme változás? Bár oly mind1 a lényeg az, hogy legyen!
  • marlowe
    #327
    Elköltöztünk!
    A gamekapocs biztosított számunkra helyet!

    Új címünk: neverwinternights.gamekapocs.hu


  • Demeter
    #326
    Örülök, hogy " látlak " Kósza azért jó, hogy néha-néha te is felbukkansz Forgotten-bõl. :)

    Hmmm....akkor hol is vannak azok a twin scimitar-ok...?? ;))
  • Chris
    #325
    Üdvözlet mindenkinek... ismét! :)

    Örülök, hogy Dem barátom is fel-felbukkan errefelé megtisztelve ezzel szerény kis fórumunkat. :)
    Meg kell hagyni, kellemes nosztalgikus hangulatot idéztél elő bennem, mikor megemlítetted a dicső kalandozós időket... De most már tudom Dem, hogy újra elő kell vennünk karcsú kardjainkat a láda fenekéről, és újra el kell indulnunk a hosszú útra...
  • Demeter
    #324
    Hmmm....a távolságot mint üveggolyót??? :)

    Hát az nem itt van szal lehet, hogy legnagyobb sajnálatomra de nem tudok ott lenni a nagy " pillanatban ". :((
  • marlowe
    #323
    Debrecen.... :) / :(
  • Demeter
    #322
    I'm ready !! :))
    Amúgy eme törekvésed igencsak dícsértes. Viszont nekem lehet, hogy az odacuccolással lennének gondjaim...
  • I.C.ram
    #321
    nekem kedvem lenne hozza!! de hol lenne?
  • marlowe
    #320
    Olvassátok el az indexes fórumban a felhívásomat....komolyan gondoltam...várom a jelentkezőket.(na jó persze messze van még :)

    Áh, csak leírom: Szóval mikor kijön a a game: Várom azok jelentkezését akiknek egy lanparty formájában lenne kedvük végigynyomni a single-t. Helyszínt, gyors internetet tudok biztosítani, költség: úgy néz ki ingyenes lesz. ( ha a nekem ajándékba hozott söröket nem számoljuk :))
  • marlowe
    #319
    Na süllyedünk :)
  • Demeter
    #318
    Petyus_:
    Ha emlékezetem nem csal akkor mégiscsak lesz egy újabb kaland a Világok Hátán. Bár ez már nem ennek a topkinak a témája. :))
  • Petyus_
    #317
    Demeter: hmmm, Spine of The Worlds nem lesz, ne félj, a max. magasság 9m. :)
  • Demeter
    #316
    Ez egy régi history, melynek eredete már az idõk homályába vész...
    Emlékezetemben még elevenen él az a mûlt egy darabkája, bár ezeket a pillanatokat lassan elmossa az idõ, mint a könnyeket az esõ......
  • marlowe
    #315
    Magyarázzátok el nekem, én hülye vagyok....:((
  • marlowe
    #314
    Micsoda?
  • Demeter
    #313
    Hát igen, rég volt tán igaz sem volt. Az emlékezés jó, az emlékezés fáj. Hogy is volt annó négy hû kalandor, négy hû barát.....
  • Darkon
    #312
    Ez a Spine of the World-ös hasonlat fájdalmas emlékeket ébresztett fel bennem :O
  • Demeter
    #311
    Már érzem a jeges fuvallatokat, melyet akár az NW elõszeleként is értelmezhetnénk....bár kérdés az, hogy ez vajon nem a Spine of the World újabb részének elõhírnöke...??? Ki tudja majd idõ mindenre választ ad - reméljük legalább is - . :))
  • Demeter
    #310
    Engem elõször a screen-ek fogtak meg de nagyon. Aztán jöttek a trailer-ek szép sorban. Már akkor tudtam ( ill. tudtuk ugye Kósza? ;) ) hogy valami új, valami egyedi van készülõben. Igaz, hogy még távoli az a bizonyos " install " de a zsigereimben érzem, hogy ez jó, nagyon jó lesz nekünk. ;-))
  • marlowe
    #309
    Mondjuk, amikor az első videót láttam róla, nem nagyon győzött meg...egy játék a sok közül... na meg grafikailag is elég nagy a különbség az akkori video/engine között. Az E3-as már eléggé látványos
  • marlowe
    #308
    Az hagyján, hogy fejlődik, de már a game kiadása előtt fél évvel :))
  • I.C.ram
    #307
    olyan jo nezni hogy az altalam keszitett topic ilyen szepen fejlodik :))