8396
  • Hmuda
    #399
    Ööö...
    Skacok, ki üzemelteti átlagban a hivatalos szervert? A kiadó? Ha a kiadó akkor szarban vagyunk, ugyanis ha megveszik akkor sok-sok idő eltelik mire újra beindul(ha beindul). (ha hülyeséget írtam akkor kéretik nem röhögni, de ebben kicsit járatlan vagyok)
  • Hmuda
    #398
    Ja zárjuk le. De birom, hogy velem vitattad meg és nem a beíróval. : )))
  • MuERTe
    #397
    Észrevettem,de nem hagyhattam szó nélkül,mert rosszindulatú fantáziálást kezdett el itt valaki teljesen offtopik módon,amit most hogy már tisztáztunk akár le is zárhatnánk.
  • Hmuda
    #396
    Amúgy észrevetted, hogy iszonyat offtopic vagyunk ? : )
  • Hmuda
    #395
    De sokkal valószínűbb, hogy amcsik veszik meg.
  • MuERTe
    #394
    Ez már megint csak egy rosszindulatú előítéletből fakadó hamis következtetés.Ha a kínaiak jó üzletemberek nem fogját tönkrevágni a frissen megvett cégüket a mangaszarjukkal(márcsak azért sem,mert az japán stílus) hanem folytatják tovább,hisz azért vették meg, ami.Márpedig a kínaiak vitathatatlanul jó üzletemberek.
  • Hmuda
    #393
    Én úgy vettem ki, hogy ha megveszi egy kínai vagy japcsi cég az interplayt, akkor csak azokat a köcsög manga-s szarokat adják csak ki (és ha így is lesz akkor a Fallout érdembeli folytatásáról ne is álmodjunk : ((((((((((((((((((((((((((((().
    Amúgy nem feltétlenül csak keleti cég veheti meg. Talán valameik nagyobb amcsi cég.
  • MuERTe
    #392
    Segitsetek egy kicsit,mert nem értem a probléma lényegét.Ez az interplay-kínai ellentét olyasmi akar lenni mint a fotex-fradi?Szoval nem az a lényeg hogy megmenekül a csődtől és a megszünéstől,hanem az,hogy a megmentőnek mi a vallása/színe/származása?
  • I.C.ram
    #391
    hat sajna! az interplay valoszinu csodbe megy vagy felvasarolja egy kocsog faszszopo seggdugo kinai ceg! egyebkent mindenhol van rola info! de en a Pc-guruban olvastam!
  • Hmuda
    #390
    A Torn-nal az a gond, hogy totál leállították. Úgyhogy búcsúzzunk tőle.
  • marlowe
    #388
    I.C.ram:
    Egyébként honnan van az infód, hogy az Interplay szarul áll? Tudnál linket adni? Engem érdekelne
  • marlowe
    #387
    Egyetértek....én eddig egy játékot sem vettem meg, ezt sem tudom miből fogom, de szorítok rá pénzt.....
    Amúgy Aquli kérdésére válaszolva:
    1. Lesz olyan jó, hogy érdemes MEGVENNI single-játék miatt is...(tisztán 60 óra game+ egyéb mellékutak)
    2. A multihoz meg kell az eredeti game..
  • I.C.ram
    #386
    szerintem amilyen helyzetben van az interplay akkor annyi tisztesseged adhatunk nekik hogy megvesszuk a poertekajat ami raadasul nagyon jo
  • Aquli
    #385
    nem tudjatok, hogy iratott cd-vel lehet-e jatszani majd neten? gondolom nem, de azert hatha. Tudom, hogy ez megerdemelne hogy megvegyem eredetibe, de ha lehet iratottal is multizni, akkor inkabb iratom. Ja es milyen lesz a single resz? lesz olyan jo, hogy csak a single-ert megszerezze valaki? haveromnak nincs netje. ha eleg jo lesz a jatek singlebe, akkor szerintem megiratja, szereti o is az ilyen szerepjatekokat (baldur's gate)es ha o megszerzi, akkor nekem is meg tudja irni :).
  • marlowe
    #384
    Hát csak a GAME-t adják ki időben, aztán csak nem csődbe utána :) , ha meg mégis, --> a kiadás után :))
  • I.C.ram
    #383
    rossz helyzetben van az interplay! :(( lehet hogy megveszi egy kocsog kinai faszkalap ceg es kocsog mangat fog vele csinaltatni :((
  • marlowe
    #382
    Hm.. igen, igen,. de már igérgetik egy ideje :))
  • MuERTe
    #381
    Nem biztos,hogy olyan nagy baj ez.Inkább késsen fél évet,minthogy egy bugos szarral kelljen kínlódni,a játékélmény rovására.
  • Hmuda
    #377
    hehe >: )
  • marlowe
    #376
    Ezesetben el kell kerülni az illető servert, és esetleg pár ismerősnek elmondani az IP-t :)
  • Hmuda
    #375
    No ez igaz, itt legalább védekeznek a PK-k ellen, csak akkor van szívás ha a KM,nek haverja a "9 éves". : )
  • I.C.ram
    #374
    ja ja kell ez ide hogy a budos nemeteket megszopassam vele :))
  • marlowe
    #373
    Ámen
  • Gabo
    #372
    Azért kell az a PK. Márcsak szerepjátékosi szempontok miatt is. Adódnak olyan helyzetek, amikor a nézeteltéréseket már nem elég szóban rendezni. Velem is megesett (bár ez M.A.G.U.S.-ban volt), hogy (khm... renegát kráni) fejvadászommal egyik társunkat hátbaszurtam. (Nagyon jó és nyomos okom volt rá!)
    Biztos vagyok benne, hogy lesznek különféle szerveződések (tolvaj céhek, lovag rendek, vallási csoportulások), hiszen ezek megjelenése csak idő kérdése, akik az egymás közötti nézeteltéréseket is erőszakkal fogják rendezni.
    Azért bizakodjunk! Az NWN kicsit összetettebb lesz mint egy mezei hack&slash. Ez inkább vonzza az "érettebb" játékosokat és talán ezért a mániákusok a háttérbe szorulnak. A DM-ek aktív felügyeletéről nem is beszélve.
  • marlowe
    #371
    Pláne, ha még a serveren le van tiltva a PK (nem tudom lesz-e ilyen opció)
  • marlowe
    #370
    Persze ok nélkül nem szivatok senkit....meg elég a ban, ha fix ip-s...

    Amúgy szvsz DIO1- 2 ben sem nagyon volt jelentősége a PK-nak csak ha valaki mindenféle ismeretlenekkel állt össze..., de régi jól ismert arcokkal soha nem volt semmi gond...
  • marlowe
    #369
    " Hidd el, hogy a sok kis 9 éves amcsi hülyegyerek azt hiszi, hogy azzal nagy srác, hogy kinyírja a nála milliószor bénább karaktereket. Volt, van és lesz is PK amíg PC a PC "

    Na most itt jön a képbe az nwn...ugyebár nem egy nagy céges hálózat, hanem van bennt egy admin (DM), aztán kick, vagy esetleg az IP bannolása...

    Ha meg én csinálok servert.. és ne adj isten DM vagyok...gyorsan betöltök egy vörös sárkányt az ugrándozó 9 éveseknek :))
  • Hmuda
    #368
    Gabo: hidd el, hogy nem fogják becsülni a másik karakterét. Példa erre, hogy a Dio2-ben b.neten is folyik a pk, márpedig ott asztán tényleg meg kellene becsülni a szabályosan fejlesztett karikat. Hidd el, hogy a sok kis 9 éves amcsi hülyegyerek azt hiszi, hogy azzal nagy srác, hogy kinyírja a nála milliószor bénább karaktereket. Volt, van és lesz is PK amíg PC a PC.
  • marlowe
    #366
    PK: Player Kill..

    TK: Team Kill (...cs beütés.. de a pk-ra gondoltam :)
  • marlowe
    #365
    Gabo: Nos, én nem is az AD&D-s háttére utaltam, bár az is fennt van az oldalon, hanem a játék (online rpg)-ról van egy faq is oldalon.

    Nos, a kérdésed, meg azt hiszem lentebb megválaszoltam...magyarul végleges hőshalál nem lesz úgy néz ki...viszont elég részeletekbe menően be lehet a servereket konfugurálni, tehát a TK-zókat ki lehet vágni a fenébe...vagy külön nyitni nekik egy servert.
  • Gabo
    #363
    marlowe:
    Az AD&D-s (szerepjátékos) oldalával a dolgoknak tisztában vagyok (8-9 év tapasztalat), csak azt nem tudtam/tudom, hogy itt online RPG esetén mi lesz. Remélem "halandó" karikkal fogunk játszani, hiszen az az igazi, ha van tétje a dolgoknak. Talán a PK is háttérbe szorul. Hiszen ahhoz, hogy valaki egy igazán jó karit összehozzon vagy PK-ként "eredményes" legyen kellenei fog némi (remélem kellemesen hosszú) fejlődés. Ezén idő alatt talán a PK-zás gondolatával játszadozók is megtanulják tisztelni saját és ez által mások karakterét is.
  • MuERTe
    #362
    Ménem megy a gamekapocs????
  • marlowe
    #361
    Időközben felkerült a Képességek ( Feats ) is az oldalra...
  • marlowe
    #360
    Gabo: Nézd meg a FAQ részlegünkben le van írva :))

    Na jó úgylátom kell hozzá szerkesztenem egy tartalomjegyzéket mert így a kutya sem keresi ki :)

    Szóval: Szervertől, játékbeállítástól függ, de nem végleges semmiképp. (bár lehet lesz hardcore kari ala diablo, de ezt nem hiszem, s a készítők sem mondtak ilyet tudtommal)

    Ha meghalsz (lásd rpg-k) tulajdonképpen halálos sebzésbe kerülsz.. azaz eszméletlen leszel, és szép lassan vérzel el :))
    Ekkor még vissza lehet fordítani a folgot...de ha később belehalsz a sebesülésbe, akkor is fel lehet még támasztani...( na persze azért egy halál jár ám xp vesztéssel is :))
  • Gabo
    #359
    Hmm...

    Ahogy nézem kezd szépen alakulni annak a magyar kalandozok által látogatott kocsmának a törzsközönsége. Határozottan nem rossz ez a kezdet! ;)
    Tudjátok mi a nagy előnye az online RPG-nek? Nem látunk bele sem a KM/DM/GM lapjaiba, sem a másik karakterlapjába. ;)
    Ami a kiadási időpontot illeti. Én csöppet sem bánom (najó, csak egy picit), ha csúsznak vele, csak ne csapják össze a munkájukat. Anno az UT kiadása előtt az epic is azt mondta, hogy "kész lesz amikor elkészül", az eredmény pedig magáért beszél. Az UT nem tartalmazott nagyobb hibákat, ellenben a Q3:A-val amit máig csak foltozganak.

    Tényleg a karakterhalál végleges lesz a játékban, vagy némi veszteséggel mindig újáéled az ember? Erről lehet már tudni valamit?
  • Petyus_
    #358
    Le bizony! :D
  • Petyus_
    #355
    Semmi új hír, de süllyedünk :)
  • marlowe
    #354
    Nos, megmenekültem a vágóhídtól.. jöhetnek az anyagok!
  • Petyus_
    #353
    Yessss:

    Release Date:
    "Short and sweet.
    There is no official release date.
    We are expecting to release the game this winter, not this spring.
    Thank you and drive through. "

    :D

    Demo nem lesz.

  • Petyus_
    #351
    KH: hehe... Fejlesztett Belövés az király :) Egy herkafüggő karakternek jól jönne a képzettség a Bad Tripek (Rossz Gáncs) elkerüléséhez :))