8396
  • Petyus_
    #513
    Akit érdekel a public beta, az nézegesse a Black Isle oldalt. Egyébként biztosak lehettek benne, hogy ha lesz béta, tudni fogtok róla, lesz nagy csinnadratta vagy mi! :)

    Sajna én a súlyos alkoholizmus talajára léptem mostanában, de azért EZEN a híren én is rajta vagyok, bár nem nagyon kapcsolom be a gépet mostanában! :D
  • I.C.ram
    #512
    na latjatok :))))))
  • Rincewind
    #511
    Száljatok le róla, legalább most volt pár hozzászólás a topichos
  • marlowe
    #509
    Marlowe --o-> I.C.ram
  • I.C.ram
    #508
    BOCSIKA :))))))
  • I.C.ram
    #507
    na most lesztek ram kurva mergesek ! :)
    hehe csak teszteltem az idegzeteteket :D nagyon lapos volt a hangulat hat valamival felkellett dobnom :)
  • MZ/X
    #506
    Alundo? ;)
  • Rincewind
    #505
  • Rincewind
    #504
  • skorpio7
    #503
    Tudom , mert benne van a Kedvencek-emben . :)
  • skorpio7
    #502
    Ez a legfrissebb hírek a játékról .

    HCGAMER
    2001/09/11 23:42 - Ch00ler
    NWN riport

    Az NWN Stratics tolt be egy riportot a Bioware progijáról, a Neverwinter Nights-ról. A kérdezett személy természetesen Trent Oster.
    Sajnos a riport nem mond valami sok új dolgot, de az máris kiderül, hogy a mukálatok még messze vannak a befejezéstől. Azonban már most lehet tudni, hogy terveznek kiegészítőt is a játékhoz. Ezt talán már úgy is elképzelhetjük, mint a mostani kalandmodulokat, amiket szerepjáték-boltokban lehet kapni. Remélem, a netes hagyományokhoz híven nem csak hivatalos verziók látnak majd napvilágot, hanem a szerkesztő segítségével megalkotott jobbnál-jobb modulok is.
  • Rincewind
    #501
    Le is tölthető az oldalamról meg a topicban is volt róla szó. De kussolok már mert ez off topic :D
  • skorpio7
    #500
    Gondolom már láttad egy párszor a SW Galaxies E3-as movie-t .Nagyon állat lesz a játék , úgy látom , hogy sajnos a birodalmat kell majd szolgálnom , mert minden vágyam lesz beleülni egy "Lépegetőbe" . :)))
  • skorpio7
    #499
    Szerintem csak rossz helyre írta a hozzászólást .
    Gondolom , hogy a Motor City Online játék topic volt a célpnt , csak félresikerült egy kissé a dolog .
  • Rincewind
    #498
    Erős a gyanúm, hogy csak az agyunkat szivatták... :(
  • Jockey
    #497
    hát a faxom ebbe a hülyegyerekbe, hogy a kib--ott baromsága miatt nemtom olvasgatni egik kedvenc topicom..
    mostmár kezd dühíteni...
    na visszatérve a bétára, ic csak azt áruld el tényleg töltöd e vagy sem?
    nekem már az is kielégülés lenne ha tudnám hogy létezik..
    plsssssssssss
  • MZ/X
    #494
    Remelem innentol tobb verzio/szajborg/GS buzigeci hozzaszolast nem latunk mar.
  • MZ/X
    #493
    Verzio: te egy igazi tirpak cigany vagy. Apad szejjelkurta mar a 11 eves kis seggedet?
  • marlowe
    #485
    És holnap délutánra hogy ki leszel bannolva a supergamezről kedves version...
  • marlowe
    #482
    Nocsak Version megint baromkodik....

    A beta teszttel kapcsolatban: Én úgy tudtam nem lesz végül, de ha kijött szóljatok holvan, aztán felkerül a commandos 2 helyére az ftp-n :))
  • Hmuda
    #480
    Akkor plussz egy kérdés: honnan leshet leszedni, és hogy publikus béta teszt-e?
  • Rincewind
    #479
    Erős a gyanum, hogy egy tréfa áldozata lennék, ha elkezdenék keresgélni ,de mivel megtettem és nem találtam, gyötör a kétely , HONNAN???
  • Hmuda
    #478
    publikus a teszt?
  • I.C.ram
    #477
    Ki jott a LETOLTHETO BETA TEST!!!!!!! en most toltom le!! es mar nagyon varom!!!!!!
  • Petyus_
    #476
    gyere fel topic! :)
  • Petyus_
    #475
    Hehe, én nem fogom megvárni őket, az tuti! :D
  • marlowe
    #474
    Most olvasom, hogy az egyes fajok eltérő sebességgel fognak mozogni...azaz a kis gnómok eléggé le fognak maradni a játékban...:))
  • Gabo
    #473
    MuERTe:
    AO-t nem bántottuk, ellenben volt egy Mirror of lifetraping-unk amibe foglyul volt ejtve egy troll. (Ha még jól emlékszem...) Ő volt a szerencsés "friss agy" jelölt. ;)
    Azért nagy szívás volt a végén a varázslók között megjelenni. Én is a menekülést választottam és kivetettem magam a torony ablakán. Biztam a Cloak of the bat-emben meg abban, hogy kicsit gyorsabb leszek mint a magic missile sorozatok. Majdnem sikerült...

    Amúgy... Bosszú!!! ;)
  • MuERTe
    #471
    A Káosz szíve a legjobb az összes történet közül. Nem semmi agymunka lehetett a megalkotása. Tényleg legyaktátok szegény AO-t?? A könyvben csak egy álmot kért:))))
  • Gabo
    #470
    MuERTe:
    Szerintem ha RPG, ha AD&D vagy D&D akkor nem lehet annyira offtopic. ;)
    Egyéként nekünk anno a DM lemesélte a Káosz szavát és a Káosz szívét. Mondanom sem kell, Én voltam a gonosz (törpe)pap. :)
    AO az agyszívó rulez! De Morfeist a macska is nagy szívás volt. ;)
    Azt is megállapítottuk, ha megölsz egy druidát kettő másik jön helyette.
    Oh, régi szép idők!
  • MuERTe
    #469
    Off

    Most olvastam, hogy elkészült a Káosz RPG. De jó lenne abból játékot csinálni:)))) Kóborolni Worlukon és irtani a mocskos Fehérbotos Markh'yennon (vagy hogy a francba írják) követőit láncos buzogánnyal :))))

    On
  • marlowe
    #468
    Az rpg.rulez.org-ról kiindulva nem találtad?
  • Petyus_
    #465
    Sziasztok! Bocs, ha nem tudok írni, de a vált. kedvéért részeg vagyok. Mióta levizsgáztam, iszok, bulizok, nőzök... ha magamhoztértem szólok! :)
  • skorpio7
    #463
    Kössz a támogatást ! :)
  • skorpio7
    #461
    OFFTOPIC

    MuERTe !
    Erre vess egy pillantást ! :)))

    PC-DOME
    Legutóbbi pályázataink nyertesei:
    Egy Logitech Marble Mouse trackballt kap Demeter Ákos (Bp. VI.). Max Payne játékot nyert: Liebe Ferenc (Bp. XIV.), Zrinyi István (Várpalota). Max Payne posztert kap: Babos Örs Levente (Ózd), Horváth János (Bp. XI.), Szabó Rezső (Érd), Tóth Gábor (Füzesabony), Tóth Sándor (Szolnok)
    Gratulálunk, a nyerteseket hamarosan e-mailben értesítjük.
  • MuERTe
    #459
    Te meg kapcsold be az icq-t:))
  • MuERTe
    #458
    Inkább ostobaságnak.
  • skorpio7
    #457
    Jobb lenne , ha az unokatesómat nem sértegetnéd ki pöcs .
    Te még új fiú vagy itt és sikerült több régi aktív SG.-es fórumozó előtt sikeresen bemutatkoznod .
    Így én is csak azt tudom ajánlani neked , hogy húzd össze magad kis pöcsikém és takarodj oda vissza , ahonnan számunkra tök feleslegesen előbujtál .
    Majd akkor gyere elő , ha esetleg valami számunkra érdekeset , értelmeset is tudsz mondani .
    Szóval jó lenne , ha összehúznád magad "farok" .
  • MuERTe
    #455
    Ezt pedig játékfórumnak nevezik.Roszkor vagy rosz helyen.Az indulat nem indok arra amit csinálsz,mivel nem kell azonnal lereagálnod itt semmit,ráérsz akkor,ha már megnyugodtál.Szünj meg.
  • MuERTe
    #453
    Kombájn lécci add meg az emilcimed ennek az idiótának és a fórumon kívül intézzétek el ezt a dolgot.Vagypedig kúrógép nyisson egy erről szóló topikot a gumiszobában,de innen takarodjon az anyjába.