133
Summoner és ami mögötte van..:)
  • Celebrau
    #133
    Üdv!
    Felraktam a játékot, 1.40-es patchel. A probléma: nem jelennek meg textúrák. A karaktereket látom de pl a földet, vagy házakat nem. Ha mozgok akkor néha egy pillanatra felvillannak aztán megint semmi.
  • Randal
    #132
    Felhozzuk kicsit a topikot. Tudja valaki, hogy hogyan lehet a látótávot növelni? Úgy értem, hogy legyen benne az az elmosódott kép, ami a háttérrészt mutatja, mint pl. a Gothic 3-ban. Sajnos nem tudom szebben megfogalmazni, nem tudom hogy hívják.
  • Montanosz
    #131
    emule
  • Jacky
    #130
    Elromlott a Summoner cd-m. Valakinek nincs meg veletlenul?
  • Jacky
    #129
    Ugyis fenn tartom ezt a topicot :))
  • Jacky
    #128
    Nem akar valaki Summonert jatszani a neten. Ma (is) fenn vagyok a THQ multiplayer szerveren.
    Tokegyszeruen lehet csatlakozni.
  • Randal
    #127
    Hun ter:
    nekem valszeg meglesz nemsoká, ha akarod felnyomom vhova, persze még elgondolkodom rajta:)
  • Jacky
    #126
    A helyszinváltásos problémára a megoldás: menjetek el az ajtótól/helyszínváltó vonaltól és távolabbról folyamatosan nyomva a bal egérgombot egyszerűen húzzátok át a karaktert. Mozduljon az az egér! :)
    Iona Monasteryben is ugyanezt kell csinalni.

    Valaki meg tudna nekem irni a masodik cd-jet? Annyit jatszottam vele, hogy tonkrement :(
    Es igy nem tudom fullba felinstallalni, marpedig egy csomot jatszom a neten multiban es a toltesi ido miatt nagyon fontos.
    Segitsetek please!

    Ajanlom probaljatok ki a netes multit, nagyon jo!
    Minimalis angol kell hozza csak.
    4-szer vegigviheted, mivel 4 fajta karakterrel teljesen kulonbozoen kell jatszani :)))
    Raadasul 3 fokozat van, easy, medium es hard.
    Ez sok-sok jatekot jelent. A karakterem summoner kasztú és már 49. szintű.
    Ha valakinek segitség kell szintlépéshez multiban, csak szóljon.

    Keszul a Summoner 2 !!
    Mar trailer is van.

    Esetleg nem tudja valaki, hol lehet a Summonert megvenni?
  • killers
    #125
    Ez a probléma már előfordult pár ismerősnél, de nálam nem. Jó a játék, csak egy idő után unalmasak lesznek a harcok. Mindig ugyanaz. Még az ellenfelek is ugyanott vannak a terepen. Mire megtaláltam, hogy kinek mit vigyek.. Minden küldetésnél végig kellett járnom az egész térképet. Egyébként szép, ötletes!
  • hun-ter
    #123
    ehh kissé későn ébredek de nem tudja valaki honnan tudnám letölteni ezt a gammát? iso vagy rip mindegy (iso azért jobb lenne)
  • killers
    #122
    Oda nem gyűrűt kell vinni! Nekem csak két gyűrűm van, de már megjártam a vulkánt. Viszont én nem találom a 3. gyűrűt. Ha feléled ez az oldla megbeszéljük. Meg kell néznem, hogy mit vittem a csávóknak.
  • Wenik
    #120
    http://www.tar.hu/wenik/summonerbug.jpg

    ez lemaradt
  • Wenik
    #119
    Udv.

    Tudom, hofgy ezer eves a jatek, de hatha valaki belefutott ebbe a bugba, es tud segiteni.

    Szoval Iona Monastery-be semelyik szobaba nem tudok bemenni :(
    Kinyitom az ajtot, bent fekete padlo es nam akar belepni semelyik kari.
    kep:
  • blacky
    #118
    Valaki jár még erre ?? :))
    Úgy látom túl későn kezdtem el.De ha mégis.
    Ott vagyok a vulkánnál, de azt mondják menjek el.
    Pedig megvan a három gyűrű, és elmondtam a királynőnek is. Akkor most mi van ???
  • Dante
    #117
    kár hogy a választás előtt nem lehetett menteni.. én az "oltárost" néztem meg, ami jó vlt, de az azután következő "szerepjátékos" movie nagyon bejöt:))
  • Dante
    #115
    ti a végén mit választottatok?
  • Laalee
    #114
    hali a harc telleg olyan idiota mint ahogy nekem sikerült hasznalni? jobbgombbal klikk aztan csinal amit akar? vagy lehet valami trükköket is csinalni? mert ha nem akor el is felejtem az egeszet.
  • Jacky
    #113
    Egyszeruen kimegy a varosbol. Ez az amulett gondolom az, amit oda kene adni a kocsi mellett a tolvajnak? Az ott van a legfelso emeleten a legutolso szobaban, amit csak zarnyitassal tudsz kinyitni.
  • RoadkilleR78
    #110
    Valakinek nincs véletlenül meg az ISO. Elkezdtem letölteni a Tigrisről de letörölték mielőtt befejeztem volna, és már csak a .rar hiányzott. Please valaki segítsen!
  • The Lord
    #108
    Ügyes vagy.
  • Jacky
    #105
    Multiban benne van vki ma este?
  • Jacky
    #104
    Csak esély van rá. Viselj olyan gyurut ami ad + dark-ot.
  • Jacky
    #101
    Hohó, én vagyok a 100.!!

    Meg mostmár a 101. is. :))
  • Jacky
    #100
    Semmi gond Jock, gondoltam, hogy nem ok nelkul tuntel el oly hirtelen.
    Jo ez a multi de azert a single-nek van nemi hangulata/tortenete is.
  • marlowe
    #97
    Én mennék multizni :))

    Plz, ha valaki megy írjon már ide 1-valamit :)
  • Jacky
    #96
    Nem jön vki multizni a thq szerverre?
    Kevés ott a magyar ember.
  • Ersiman
    #95
    Aladdin:
    Ezt én is megettem, összevissza mászkáltam, de nem engedett ki. A kapun át juthatsz ki, ha eléállsz és hiába klikkelgetsz nem történik semmi, próbálj meg messzebb menni és a bal gombot nyomvatartva nekifutni a kapunak. Nekem akkor adta fel New Area be akarok-e menni ablakot.
    Üdv
  • Jacky
    #94
    A kapun keresztul nem probaltad? :))
    Ugy emlekszem ott kell kimenni a varosba, az elso szinten. Az alagsorban/csatornaban mar nem lehet.
  • Jacky
    #88
    Pontosabban: a főkönyvtártól jobbra, a kisebb könyvtárban van egy polc. Az mögött van a bejárat. Kulcsot kinn lehet szerezni az egyik ajtó mögött lévő emberkénél.
    Hajrá! Tényleg szép ez a játék.
  • blacky
    #86
    Sziasztok. A játék gyönyörű,kicsit úgyéreztem magam mint a Vampire-ben, és látom senkinek se sikerült elakadni Iona berkeiben, na nekem sikerült :) hogy is kell bejutni 7 évet csak nem várok míg monk leszek...
  • Jacky
    #85
    Jol felhoztátok a topicot fiúk :))
    A küldetésekről: esküszöm, néhány mellékküldi bonyolultabb mint a főküldik!
    Van egy például amivel a játék eleje óta szenvedek, mégpedig a fülbevalós. Már a vége felé járok, kinyirtam a császárt, de a fülbevaló még mindig nincs meg. Kb. a 10. embernél járok aki mind azt mondja, hogy "én már továbbadtam ennek-annak"! Eszméletlen. Azóta vagy 8 főküldetést és 20 mellékest megoldottam már, de ezt még mindig nem.
    Nincs kedve valakinek multiban nyomulni? Megtalál a neten Nighttime, Jacky vagy Pali néven a thq akármi szerver chat-jén. Ma is.
  • The Lord
    #83
    Ha nem a te stílusod, akkor nem értem, hogy miért ilyen játékokkal ülsz le játszani. Ott van neked akkor a Quake, játszál azzal.
  • The Lord
    #81
    Night: Nem sok kicsit a probléma? Mi lenne ha gondolkodnál, nem pedig akkor kérdeznél, amikor megkapod a küldetést?
  • Jacky
    #79
    Night: az amulett: volt valahol az Outskirsben egy fegyverkereskedo, egy szekér mellett álldogál, ahol egy nő is van, aki valami titkos dologról beszélt. Na ott most megjelent egy tolvaj, neki kell odaadnod az amulettet.
  • liogreen
    #69
    koszi,

    akkor vissza toltok.
  • liogreen
    #65
    koszi a valaszt.

    A map-os bejedzes sokat fog segiteni.
    Ja ha meghalt a csaj akivel mentem a katakombakban az nagy baj?
  • liogreen
    #63
    Udv mindenkinek,

    kellene egy kis help. Most kezdtem el jatszani vele s azt kerdeznem, hogy lehet-e valamibol tudni hogy kevel kell beszelni, s kivel nem, vagy mindenkit meg kell szolitanom, mert igen sokan vannak a varosban, s eddig csak a mellek kuldeteseim gyultek, igaz meg csak 1 orat jatszottam vele ma reggel. Ja es milyen modon tudom meg, hogy ki az akit meg kell talalnom valamely kuldetesben, vagy mellek kuldetesben (nem a szemelye erdekel, mert az benne van, hanem hogy a setalas kozben van-e valami ismertetoje.
    Es meg valami, ami a harcolast illeti, valahogy lehet vedekezni is?

    elore is kosz a segitseget.
  • Jacky
    #61
    Multiban erdekes cuccokat lehet talalni. Summonerrel jatszom es pld. van egy kard: Sword of Summoner, 150-es sebzes, 1.00-as sebesseg mellett + 2 sebesseggyuru= egéssz jó.
  • The Lord
    #59
    Na pill egyeztessünk, szal vannak a katakombák és el lehet jutni egy olyan helyig, ahol 3 irányba lehet menni nem? Én bejártam mindet, középre mentem utoljára itt összeakattam egy csontvázharcossal, beszélgettem vele, stb. ztán mentem tovább egy picit, és bedobott egy mozit, ahol jött egy tag és a csaj bemondta a nevét (tom is én hogy mi volt), és hogy vigyázzunk, me istennek hiszi magát, 3 perc alatt meghalt. Aztán Ionából visszafele, jött a csontvázlovag, de az elmenekült, visszaértem Lenelébe, jött egy mozi, hogy a város lángolt, a csontvázlovag serege leigázta stb. és most itt vagyok. Ja amúgy hol vannak a gyűrűk? a light meg a darkness megvan. Amúgy ezután lett meg a 4. karakterem
  • The Lord
    #57
    Főellenfél az a faszi aki istennek képzeli magát? Me azt elég eccerűen eltettem láb alól. De most már kezdek összekuszálódni, a küldetéseket nemtom teljesíteni és gázos minden, meg a game is Diablo szintre süllyedt így, csak öldöklök felveszek, tovább megyek öldöklök stb az egész