66
Hol találom???
  • Bilux
    #1
    Borg!!??
  • Borg
    #2
    Jelen.
    Mondjad.
  • Anee
    #3
    Kellene a Tribes2
  • Bilux
    #4
    Köszi Anne ,igen Borg az kéne..:))
    Hol merre hogyan????
  • Anee
    #5
    03/30/2001 Tribes 2 *Working* FairLight [xx/31]
    03/30/2001 Tribes 2 *Not Working* Razor 1911 [xx/41]
    magyarán már megjelent!!!!!!!!!!!!!!!!
    cím holnap vagy azután
  • ember
    #6
    Na, holnap van. Cím? :)
  • Borg
    #7
    Mondtam hogy hivatalos béta teszter voltam, kaptam a CDt postán tölük, nem letöltöttem.
    Amugy már letöltés alatt az FLT, de kétségeim vannak affell hogy müködik, ugyanis jó komplex internetes felülete van, és feltört verzió, saját egyéni serial (ami a bejelentkezéshez kell) nélkül érdekesen fog kinézni. Szerintem kicsi az esélye, hogy törtel is mehetsz majd multizni.
    Van bennne single is, meg LAN is ahhoz nem kell a serial annyira. De netes loginhez, szerintem tuti kelleni fog egy rendes, de majd meglátjuk.
  • ember
    #8
    Igen, a Razoros verzió nfo-jában írták is, hogy csak singleben és LAN-on műxik. Nyilván az Flt is ilyen.
  • ember
    #9
    Honnan töltöd az FLT-t?
  • Borg
    #10
    Nem public, de nem megy az FLTsem neten, 99%ig biztos.
    Meg kell venni a progit, ez van.
  • Borg
    #11
    Most kaptam a fülest:
    Se az FLT se a RAZOR nem megy még offline sem!!!
    Szivás, igyjárás stb.
    Full internetre alapul a gama, és nem engedi a logint egyszerüen, csak ha rendes serialod és CDd van.
    De szerintem ha más nem is, ez a progi megér annyit, hogy megvegyem.
  • IRO
    #12
    Na, most akkor kinek van igaza? Ez az "flt-t2.nfo"-ból van.
    You can play with this iso only in OffLine Modes ( SinglePlayer, LAN ). It is not possible to play it at the internet.
    Holnap, ha hazaérek kipróbálom.
  • Borg
    #14
    Már lent van az FLT, és offline megy. Fasza kis botok ellen lehet jáccani, szinte észre sem veszed hogy nem emberek, beszélnek meg minden, de online nem megy, szal suxx.
    De megy az FLT tehát, csak a tegnapi emberke nem jól crackelte.
    Viszont van egykét bug a játékban ami csak a crack miatt van. Ha nem crack, akkor jó, csak pályatöltéskor kiirja wrong CD.
  • Bilux
    #17
    De hol találok ????
    Mondja már meg vki!!!
  • wrz
    #18
    A warezcenterről letölthetnéd, de még nem kaptuk meg a szervert :(
    Ha minden igaz holnapra meglesz..de ha esetleg még ma akkor írni fogok ide, hogy szedheted :)
  • wrz
    #19
    A warezcenterről letölthetnéd, de még nem kaptuk meg a szervert :(
    Ha minden igaz holnapra meglesz..de ha esetleg még ma akkor írni fogok ide, hogy szedheted :)
  • wrz
    #20
    A warezcenterről letölthetnéd, de még nem kaptuk meg a szervert :(
    Ha minden igaz holnapra meglesz..de ha esetleg még ma akkor írni fogok ide, hogy szedheted :)
  • wrz
    #21
    fenébe!
    bocs valami miatt 3x ment el :D
  • IRO
    #22
    ISO-nál ne felejtsétek el mindkét fájlt átmásolni!
  • Bilux
    #24
    Na??
    NINCS???
  • Anee
    #25
    Bilux a konkurens warezoldalon fentvan(Badbones)
  • Bilux
    #26
    köszi!!
  • Borg
    #27
    Na személyesen is volt szerencsém az ISOt (FLT) kipróbálni.
    Elöször install után ráment a hivatalos patch xxx22 ig asszem, aztán az ehhez a verzióhoz kitalált crack, majd egy IP2IP crack, amitöl ipip között tudtunk jáccani, csak a masterszerveren át nem. ISTENKIRÁLY a játék, iszonyatos a feeling meg minden, de apróbb bugok azért még vannak, ami akár a feltörésnek is betudható, pl minden uj "LAN" game elött le kell törölni az össze DSO filet, és a clientprefs.cs böl kiszedni a filterre vonatkozo sort, egyébként egy rakás unhandled exceptionnal száll el ha refreheled a szerver listát. Ez azonban egy bat filelal megoldható, szóval nem különösebben gond.
    Botok ellen játszottunk páran, de még mindig csak az állam szedegetem a földröl, miket csinálnak a botok.. Nagy meglepetéssel vettem pl, mikor egyszer csak támadásba elndültek (!), és mortarral szórták a bázisunkat, a flagért mentek stb. Közben dumálnak, taktikáznak, repülnek, minden. Szóval az intelligenciájuk ott van a toppon nagyon.
    Grafika igen süti, 1024ben, 32bit, és minden maxon akadásmentesen megy (hardwareforummban gef2mx forumban megtaláljátok a konfigom), király zene megy a játék közben, szóval feeling ezerrel.
    Asszem mindenki összeszedheti magát, hogy csak megközelitöleg ilyen jó gamát tudjon gyártani mint ez.
    Hosszu ideje ez lesz az elsö gém amit megveszek origint is:)) Kis hazánkban kb ápr közepére várható.
  • wrz
    #29
    A legújabb crackelt patch Tribes 2 Update 22075 letölthető a Warezcenteren, és persze a korábbi másik 2 patch crackelt változata is megtalálható a siteon.

    http://warezcenter.warez.hu
  • Borg
    #30
    Én még nem láttam olyan netes gamát ami elöfzus lenne, de ez nem az. T1 sem volt az, ezt is megveszed, kapsz egy kódot amivel a master szerverre beloginolhatsz, ahol email, fórum, news, játék minden egy helyen elérhetö a játékban.
    Saját klánoldalt hostolnak neked ha akarod, meg ehhez hasonló finomságok...
    Amugy kiráj a gama, idöközben összehoztuk rendesen Ip->Ip lehessen jáccani, jó kis csatákat vivunk, igy megjelenés elött training gyanánt:))
    Akit érdekel a dolog, az jöjjön IRCre, a #tries2.hu csatira. Segitünk hogyan crackeld, és hogyan játsz vele.

    Jah, FLT ISO only!
  • Borg
    #31
    elirtam, #tribes2.hu ofcourse.
  • Bith
    #33
    Hehhe....UP!
    Csak, hogy a másik ugyanilyen topic lejjebb legyen...
  • Bith
    #34
    Ugye azt tudjátok, hogy van hozzá egy "patch", amivel lehet nyomni IP címre konnektálva? :)) Így aztán nem kell a master server, ami ellenőrzi a cd-key-t. Tehát, valaki csinál szervert, és lehet rápattanni annak, aki tudja a címét.
  • Dikkma
    #35
    Jaja, benne van a ripben, amit én letöltöttem, abban zipelve.
    Csak a játéknak kellene működnie... :(((((
    Még nem sikerült rájönnöm, hogy miért akad ki minden 2. indításra, de kicsit hosszadalmas, hogy minden játék előtt elszenvedjek vele majd egy órát, mire rebuildezem a ripet :))
    Gondolom beállítok valamit, ami ki van ripelve. Csak nem tudom, mit...
    Texture quality-t, a látótávolságot, a mittomén szóval mindent maxra, de visszaveszem 16 bitbe 32-ből. A vertex lightning marad. A sky-t fullra rakom. Stb. A textúrák maradnak pallettisedek.
    AKKOR MÉ' SZ*RIK BE MÁSODIKRA??
  • Borg
    #36
    RIPpel szerintem senki ne szarakodjon, az ISO jol bevált dolog, és már 2 szerver is van, egy magyar (!) és egy litván, mind2 ISO, és elég jó pingesek.
    Amugy az IP2IP patch nem kell, mert már müködik a direct connect is, amivel nem kell a loginhez bemászni,
    tribes2.exe -nologin -connect IP
    magyar IP: 152.66.228.5
    litván IP: 195.2.123.135
    Of course töltsétek le legujabb patchet, és ha már itt tartotok #tribes2.hu -n segitséget kaptok a töréshez, azt ide nem irnám be:)

    A magyar botos, tehát csak szükebb pályakinálat van, de 3player garantált igy:)
    A litvánon nincs bot, vagy max 1, és ott minden megy, átlag 12ember szokott rajt lenni, (me2), tehát nem botok.
  • Borg
    #37
    Ja, magyarra ping (ISDNnel) 0-100 között, litvánra 50-400 közt.
  • Lacc
    #38
    Áááá! Sehogy sem akar menni ezzel a connect IP paraméterrel! Aszongya, kell neki az IFC21.DLL! Hol lehet letölteni azt az IP2IP cracket??? Nagyon fontos!
  • Anee
    #39
    Benne van a packba
  • Lacc
    #41
    Ok, már nincs ez a .DLL hiba. De milyen pack-ba van benne? Valaki küldje már el, plz!
  • Lacc
    #42
    Ok, már rájöttem hogy kell beírni. Elég hülye voltam =). Na mind1. Már csak azt kéne elérni, hogy normálisan felrakja a patch-et, és már lehet is nyomulni. Amúgy nincs kedve valakinek holnap este játszani? Majd csinálok egy szervert. Holnap este, mikor indítom, majd ideírom az IP-t.
  • Lacc
    #43
    Ja, és csak az alap verzióval. Egyenlőre. Remélem gyors lesz, kábel.
  • Dikkma
    #47
    Buff
    :))
  • Dikkma
    #48
    Én sem értem, mi ez a szokatlan nagy tunyaság a játékkal kapcsolatban.
    Minden játéknak van egy topicja, négyjegyű hozzászólás-számmal, ide meg nem ír senki.
    Mondjuk, ha mindenki Tomcat szintű lenne (hát, kb. 5 percet játszottam vele, de nem fogott meg) akkor megérteném, de nem hiszem, mindenki olyan okos lenne, hogy 5 perc alapján ítél meg egy játékot.
    Amúgy én játszottam vele offline vagy egy órát, nagyon tetszik, de online-ban ha játszom, akkor az CS... meg hát, nem is megy a Tribes2, csak elsőre indul el. Unpackolás után megy, játszom, kilépek, nem megy többet.
    Egy játék előtt pedig uncsi egy órát unpackolni...
  • Dikkma
    #51
    Hja, de nem értem, mi kerül egy írásban 800 ft-ba. Nekem max. 400.
  • Dikkma
    #56
    Start menü-->futtatás--> winipcfg.exe