59
  • Solder
    #59
    Aha értem és köszike a segítségt :)
  • Cat #58
    elméletben 1.3GHzes celeron még belemegy

    bios frissités nem jelent teljesítménytöbbletet, csak olyan dolgokat támogat max. amiket eddig az alaplap nem tudott, pl. ilyen lehet a 137 GBnál nagyobb vinyók felismerése (lehet hogy alapbol tudja, nemtudom, példa volt)
  • Solder
    #57
    Sziasztok lenne még 1 kérdésem:
    Érdemes egy BIOS frissítét szereznem ha egy új videókártyát teszek bele??
    A BIOS frissítés verziója:1009 lenne. A videókártya meg egy GeForce4 Ti4200-as.
    Érdemes egy BIOS frissítést végezni??
    És ez a BIOS frissítés miket tartalmaz??
  • corleone
    #47
    Az asus drágább mint az abit, de nem jobb!
    Add el. Vegyél abitot pl. sa6. Totál király!
  • corleone
    #41
    Totál lebeszéltetek az Asusról. Lehet, hogy veszek egy Abitot. Csak nagyon idegesít benne a sok integrált szar. Miért van benne, ha senkinek nem kell? Lehet, hogy tőlünk nyugatabbra ezeket az alaplapokat (Abit SA6, ASUS CUSL2-C, stb.) a biztonsági őrök használják a jelentésüket megírni? Egy "normális" problémáktól mentes lap 100-200e ft br. lenne? Viszont ha bármilyet is veszek, számolnom kell azzal, hogy 1 év mulva kb. annyit fog érni mint a mostani Abit BH6-om (szemétre való, olyan öregnek számít).
  • OliApa
    #39
    Megfontolando, amit irtal. Foleg, hogy br. 104.000.- HUF-t kernek ugy, hogy marad naluk a regi cuccom. A penz jutalek, muszaj levasarolnom naluk. :)
  • OliApa
    #36
    Sziasztok!
    En eppen keszulok egy ilyen alaplapot vasarolni vmilyen erosebb AMD-vel +1 gf2DDR32. A jelenlegi Celeron 566@927 es Abit BE7(?)ilyesmi, 256(133), gf2mx. Allitolag 30%-os gyorsulast jelentene. De most, ahogy olvasom, mit irtok, haaat...
  • corleone
    #34
    Ja! Hasonlítsuk össze az Abit SA6R-el. Álítólag az Abit gyorsabb, jobban (és könnyebben) tuningolható, de az ASUS stabilabb, hosszú távon megbízhatóbb. Szerintetek?
  • Akitlosz
    #33
    A szabályok elméletileg azért lennének, hogy betartsuk őket.
    Vannak akik betartják őket, s vannak akik nem. Persze élesebben vetődik fel a probléma, ha az a kérdés, hogy tisztességtelen jól élni, vagy tisztességtelenül éhen dögleni.

    Azért egy alaplap és egy memória között van némi különbség. a memóriát csak egyféleképpen lehet behelyezni a helyére. Nemigen lehet elrontani. Az alaplap már egy kicsit komplikáltabb szerkezet.
  • Akitlosz
    #25
    Előbb írok, aztán olvasok úgy látszik.
    Most látom, hogy Harcu is észrevételezte már, amit én.
  • Akitlosz
    #24
    Már csak azt az apró részletkérdést hagyod figyelmen kívül, hogy Magyarországon KÖTELEZŐ minden forgalomba kerülő termékhez magyar nyelvű tájékoztatót mellékelni.
  • Dikkma
    #16
    Chip rulez :)))
  • Coine
    #15
    Ennél rosszabb hardver cikket most már ne is lássunk az SG-n! :-)
    Így tovább!

  • M@uL
    #13
    Nekem meg supravezetessel megoldott 500 GHz -s processzorom van egy sima 486 -os alaplaban :-)
  • Dikkma
    #11
    Jó, igényes cikk. Örvendek.
  • Frenk
    #3
    Amellett, nekem nem szokott "fagyni" a billentyűzet a gép fagyása után...Tehát ez vmi tesztgép speckó dolog lehet...
  • Frenk
    #2
    Nekem van...És nekem is tetszik =))