382
VÉGRE MEGJELENT !!!
  • Anee
    #100
    aha és ott hol?
  • Anee
    #99
    thx
  • Anee
    #97
    :)
    Bocsi
  • Anee
    #96
    Bazze ez shit....na mind1 talán az is megteszi de ha címet is tudnál esetleg mondani akkor jobb lenne
    Előre is köszi
  • Anee
    #95
    Bazze ez shit....na mind1 talán az is megteszi de ha címet is tudnál esetleg mondani akkor jobb lenne
    Előre is köszi
  • Anee
    #93
    Tropico mikor jön???????????????????????????????????????
    már egy hete gold
  • Shep
    #92
    skorpio én is letöltöttem de gyorsan kb 2 perc játk után még az a zippeket is gyorsan eltávolítottam a gépemről. Egyszerűen igénytelen pocsék valami hol van ez a Day of the Tentacle -hez képest pedig az már egy ősrégi darab? Ja és ezt nevezik horror játékank megnéztem azt a pár videót ami benne van a gaméba hát ettől aztán akár esti mese is lehetne /na jó ez azért tulzás/. Bocs ha ezzel esetleg bárkinek a lelkivilágába belegázoltam de egyszerűen nem bírtam megállni, letöltöm mondom biztos jó hát erre tessék azért ez dühítő. Azért is elnézést kérek hogy ide írtam le ezt holott nem ide tartozik. Mégegyszer bocs.
  • skorpio7
    #90
    Kössz a segítséget !!!
    Örök hála ! Én ugyanis eddig nem vettem magamnak a fáradtságot , hogy belenézzek az info-ba.Teljesen elszoktam attól , hogy esetleg van valami indítási trükkje a proginak.Annyit megért ez a dolog , hogy az eszembe véssem , megint rip programokkal játszok.
    Utoljára 97-ben volt ehhez hasonló "trükkös" progim , a Tomb Raider és KKND .Utánna már csak ISO programokat vettem egy kalóz ismerőstől.Ott meg ugye nagyon nem kell az install után semmit csinálni , jöhet a játék( esetleg egy crack könyvtár van , amiben található a helyes indító file ) .Tavaly október közepe óta van netem és hát azóta csak 3 ISO programot vettem ( Undying , Sacrifice , Summoner ) .Szinte mindent letöltöttem , ami megjelent rip-ben .Ha másért nem , azért hogy kipróbáljam.
    Na de ne térjünk el a tárgytól.
    Szóval megy a progi !
    Aki odavan egy kis kalandjátékért , csak az töltse le.Nem olyan mint az OPSYS vagy MESSENGER de elmegy.
    Mégegyszer kössz mindenkinek !

  • skorpio7
    #89
    Hali mindenkinek !
    Tegnap jelent meg ez a kalandjáték és egy kis segítség kellene nekem. Szeretném ha valaki más is leírná a tapasztalatát a játék kicsomagolásával kapcsolatban.Nekem ugyanis egyáltalán nem sikerül elindítani.
    Nézzük mi van. :
    Van 23 db zip file ezt ki is csomagolom ace2.0 -val.Minden OK.
    Most mi lesz ? :
    Dd.nfo , Dd-lhdrk.r00-tól Dd-lhdrk.r21-ig , Dd-lhdrk.rar , File_id.diz , firesite.nfo , Lasthlf.jpg , UT.nfo
    Igen , itt van minden file.Most jön az újabb kicsomagolás újra az ace-val , katt. a Dd-lhdrk.rar -ra .
    És most ?!? :
    0000 könyvtár teli bmp,wav.avi file-lal , msvb könyvtár msvbvm50.exe-vel , LastHalfWin.exe file és mp3.exe file.
    Mivel indítsak ???
    A LHW.exe start gombja nem jött be.Csak egy fekete képernyő . :(((
    Van valakinek ötlete ?
    Vagy más Directx kellene neki ???
    grrrrrrrrrrrrr.......

    Akit érdekel a játék , az menjen a WaReZcenter-re.




  • skorpio7
    #88
    Hali mindenkinek !
    Megjelent egy újabb értelmes játék , amire érdemes pazarolni a drága letöltési időt.
    RESURRECTION ( Rip / 40db file )
    Hát az első benyomások elég vegyesek , talán a nem is olyan rég megjelent Blade of Darkness-hez tudnám hasonlítani.Az mondjuk nagyon tetszett , hogy a választott karakteremmel tudtam a plafonon mászkálni.Az ellenfelek folyamatosan védekeznek , kell egy kis gyakorlat a legyűrésükhöz. :)))
    Aki esetleg már végignyomta a Blade-et , az nyugodtan letöltheti egy kis újabb akcióra felkészülve .
    Csá !
  • skorpio7
    #87
    Hali mindenkinek !
    Egy igen jó kis akció program jelent meg tegnap , ami már le is tölthető a WaReZ center oldaláról.
    X-COM ENFORCER ( Rip / 32db file )
    Aki akar egy kicsit alienekre lövöldözni , nos az ne habozzon , hanem töltse le ezt a progit.
    Nem bánjátok meg !
  • Anee
    #83
    Egy címmel mélba megdobhatnál ,gondolom a kiadóból hogy kalandgame..
    Előre is thx
  • IMYke2000
    #82

    A játék hivatalos honlapja elég szegényes, screenshotok nem is igazán találhatók
    rajta.... ß-)


    http://www.riddleofthesphinx.com


    Csá!

  • IMYke2000
    #81

    Szasztok!


    Riddle of the Sphinx


    Ezt a néhány képet kuksoljátok meg!


    http://www.dreamcatchergames.com/products/riddle/screen1.html


    http://www.dreamcatchergames.com/products/riddle/screen2.html


    http://www.dreamcatchergames.com/products/riddle/screen3.html


    http://www.dreamcatchergames.com/products/riddle/screen4.html


    http://www.dreamcatchergames.com/products/riddle/screen5.html


    http://www.dreamcatchergames.com/products/riddle/screen6.html


     


    Én most töltöm le a 3 CD-s ISO-ját. Remélem, műxik majd... ß-)


    Csá!

  • Anee
    #80
    Midnight GT már megjelent csak szar a ripje...vagy a progi Radeon támogatása
  • Bith
    #78
    Jaja, mostmár aztán télleg itt van a game! :)
  • skorpio7
    #77
    Nos újra megéri írni ebbe a topic-ba !!!
    Itt a DESPERADOS !!!
    Ajánlom mindazoknak , akik szerették a Commandos-t és akik egy jó kis taktikus, akciós játékra vágynak !
    A rip 64 file-ból áll.

  • Dikkma
    #76
    Pff, megjelent a Tribes2?? Letöltöm ezerrel :)) Hát ez jó hír... király!
  • skorpio7
    #71
    Csak gyerekeknek !!!
    LEGO ISLAND 2 ( Rip )
    - akinek esteleg van gyereke, az gyorsan töltse le !

  • skorpio7
    #70
    Elnézést !
    Egy játék lemaradt , de nem tudtam , hogy már van külön topic-ja is.
    TRIBES 2
    Ez azért lehetett , mert engem egyáltalán nem fogott meg.Az első rész csak multiban lehetett játszani.Itt ugyan van egyjátékos mód is , de nálam az ilyen tipusú játékoknál Az Unreal Tournament a Király !!!
    ( Persze ez erősen személyes vélemény volt. )
    Aki gondolja , azért vethet egy pillantást rá .
  • skorpio7
    #69
    Nézzük , miből is élünk ma !
    Nos egyeseknek érthetőbben kifejtve nem az isonews.com -on láttam , hanem kifejezetten warez oldalon a következő már LETÖLTHETŐ és megjelent érdemi játékokat. :
    EVIL DEAD HAIL TO THE KING ( Rip )
    - tudom már írtam de az csak az ISO volt , van rip is...
    WORMS: WORLD PARTY ( ISO )
    - @-ok ,elrendelem az általános mozgósítást !!!
    EVIL ISLAND:CURSE OF THE BATTLE ( Rip )
    - hát tulajdonképpen nem egy rossz játék , most is fent van a vinyómon a demo , de ha választani kell a nem is olyan rég megjelent SUMMONER és közte , akkor bizony az előbbit választom.Milyen tipusú a játék ? Olyan 3rd person nézetű akcio/rpg .Persze ha valakinek jobb a megfogalmazása javítson ki nyugodtan.
    Mivel már kereste valaki , így ezt is le lehet végre tölteni.
    :)))
  • Piko
    #68
    Engem a Cultures érdekelne, nem tudtok hol lehet fenn?
  • Anee
    #67
    jó:)
  • serivo
    #66
    ha megjelenik én teszem fel valahová:))
  • CLY
    #59
    ok de nem ez volt a kérdés....: )

    csak aztért kérdeztem, mert van egy ilyen nevű warezsite, hogy skorpio....

    ...a nevedből gondoltam hogy van valmai közöd hozzá : ), de ezek szerint nincs....

  • skorpio7
    #58
    Való igaz !
    De itt még nem volt ilyen topic és mégis kit zavar ?
    .
    .
    Na , ez azért mégis csak egy igazi "SUPERGAMEZ"-es oldal !!!
    :)))
  • skorpio7
    #56
    Szia CLY !
    Nem , én nem egy warez oldalról beszélek és nem is csak egy pontos helyről.Ezt a topic-ot azért hoztam létre , hogy úgy üzemeljen , mint a legfrisebb híroldal ( persze értendő ez a "0-day"-es játékokra) .
    Itt lehet értesíteni egymást , hogy már mit érdemes keresni , mi jelent meg és ha úgy adódik azt is , hogy hol.
    Ezek után pedig bárki megnyithatja az éppen aktuális játék topic-ját, ahol csak magával a játékkal kapcsolatos véleményeket , kérdéseket lehet "elmondani".
    Nos , aki szerette a Gettysburg című stratégiai játékot , az szeretni fogja a most megjelent
    WATERLOO NAPOLEON: LAST BATTLE
    játékot is .Pár warez oldalról már lehet is letölteni.
  • Anee
    #55
    Sea-you-
    Duke Nukem 4EVER ha megjelenik felteszed?
  • CLY
    #52
    skorpio7:

    te a skorpiós warezről beszélsz??
  • skorpio7
    #47
    Szóval ez is megvolt , de itt azért ne álljunk most le.
    Nézzük miből élünk ma:
    THE SIMS: HOUSE PARTY ( ISO és Rip )
    Ehhez azt hiszem nem kell különösebb ismertető , a Sims újra a topon lesz ezzel az új kiegészítőjével.
    A másik játék már kevésbé ismert , de aki látta a fergeteges - A Sötétség Serege - című horrorparódiát az tudni fogja , miről is szól a maga játék .Címe:
    EVIL DEAD: HAIL TO THE KING ( ISO )
    Annak ajánlom , aki imádta a Resident Evil sorozatot és nem fél egy kis "esti zombi irtástól".
  • Anee
    #46
    minek tigris itt a Sea-yous cím
  • Tommy:)
    #45
    Vki pls adja meg a Trigris e-amil címét! :))
    Köszike . :)
  • Lacc
    #42
    Nekem nem jön! Az elő 4-et letölti, de az 5.-nél 404...
  • skorpio7
    #34
    Röviden és tömören ???
    ISTENI JÁTÉK !!!
    :)))
  • kowajano
    #33
    milyen game ez?
  • skorpio7
    #31
    Na végre !!!
    Ha nehezen is , de leszedtem a rip. verziót.
    Most pedig jön a "puding próbája" !
    Remélem azt kapom , amit igértek és vártam is.
    :)))))))))))
  • Nark
    #30
    Getright.Egyszer megszivatott.Be agyaltattam neki megint most meg már le jött 4.
  • Anee
    #29
    MIVEL SZEDITEK MERT NEKEM NEM JÖN????!!!
  • Anee
    #28
    ezért mit is adtok:))))
  • Nark
    #26
    Anee-nek hála ,nekem már jön ezerrel.Jó címet adott meg!!!!