382
VÉGRE MEGJELENT !!!
  • Anee
    #160
    ööööööööööö....nyertél
  • skorpio7
    #159
    Anee !
    Így jó lesz ? :)))
  • skorpio7
    #158
    Pcdome 05.31
    Operation Flashpoint szeptemberben

    A Codemasters hivatalosan is bejelentette az Operation Flashpoint megjelenési idejét, ami idén szeptember lett, de csak Amerikában. Az európai változat ugyanis már június közepén a boltokba kerül, igaz az amerikai változat néhány dologgal többet tartalmaz majd. A főbb különbségek a többjátékos résznél lesznek, új játékmódok, dedikált szerver lehetőség és optimalizált hálózati kód kerül még a programba. A bővítesek majd egy patch formájában elérhetőek lesznek az európai változathoz is.
  • skorpio7
    #157
    Gamestar Online 05.31
    Operation Flashpoint szeptemberben? - 10:25
    A Codemasters tegnap bejelentette, hogy régóta készülő háborús taktikai akciójátéka, az Operation Flashpoint amerikában, csak szeptembertől kapható. Szerencsére ez ránk európaiakra nem vonatkozik, hiszen a legutóbbi (vagyis tegnapi) jelentések szerint, alig néhány napot kell aludnunk, míg megjelenik. Pontos megjelenési dátuma: június 15.
  • skorpio7
    #156
    OK !
  • Anee
    #155
    höhö 1 hete jelentették be az egészet:
    "Rossz hírem van az Operation Flashpointot váró emberek számára: sajnos a fenti játék megjelenése ismét elcsúszott. A készítők a ősz elején szándékoznak megjelentetni kicsiny programjukat. Akinek most darabokra törtem volna szívét, az most érje be Tika előzetesével itt, illetve karikázza be a naptárban a szeptembert, merthogy ekkor fog (?) megjelenni az Operation Flashpoint.
    "
    dE MÁSOLJ TE IS IDE EGY HíREDET
  • skorpio7
    #154
    Egy kicsit most tévedsz Anee !!! :)))
    Nézz azért utánna , mert most az amerikai csávók fogják szívni a fogukat , ugyanis nálunk európában hó közepi kiszállítással jelenik meg.
    Végre egyszer ellentmondhatok neked ! :)))
    Mindjárt utánna nézek a kedvedért a cikknek ! :)))
  • Anee
    #153
    szeptemberre csúsztatták
  • skorpio7
    #152
    Június 15.-e után érdemes érdeklődni utánna , vagy nézelődni az isonews-on.
  • I.C.ram
    #151
    tud valaki valami az Operation Flashpointrol?
  • skorpio7
    #150
    Örülök , hogy elsőként jelenthetem be :
    MEGJELENT EZ AZ ISTENI JÁTÉK IS ! :)))
    Az fps-ek közűl ez az egyetlen játék , amit többszőr is végig nyomtam a kiegészítővel egyetemben ( Opposing Force ) , mert ilyen jó hangulatú game nincs mégegy .
    Talán a System Shock 2 az egyetlen , ami közelíti a színvonalát .
    De vísszatérve , végre a kezeink között lehet ez a nagyszerű játék ( Rip / 37 db file ).
    Úgy érzem , hogy a mai napon már nagyon nem leszek a neten ....
    :)))
  • Anee
    #149
    az kurvajó volt szerintem bár a grfó nem erőssége de a hangok teljesen visszaadták a jégkorszak hangulatát...most jelent meg a primal prey ami ugyanaz csak a dínók koszakába...még persze nem néztem meg csak leszedtem:((((
  • Anee
    #147
    a vadászjátékai még jók is de semmi több se
  • Anee
    #143
    azért elmegy.....bár sír a szódáért de...................jobb mint a semmi
    mondjuk wizardworks
  • skorpio7
    #139
    Sziasztok !
    Megint egy újabb ( szerintem ) tuti játék jelent meg .
    LEADFOOT ( Rip / 21 file )
    Ez egy újabb offroad játék , de valami "ütős" módon néz ki.Szóval tetszik nekem .
    Aki szeretne bővebb információt a programról , az vagy keresse elő a márciusi 576-ot ( amiben részletesen írnak a programról ) , vagy nézzen el a következő címre:
    http://www.ratbaggames.com/
    Jó játékot mindenkinek !
    ( Mert én már indulok is neki ! :)))
  • Anee
    #135
    e4gy RealMYST vs Myst3 Elixe re gondoltam
  • Anee
    #133
    na irsz konkrét véleményt vagy látok egyet s azután meglátom mert nemsok helyen van fent
  • Anee
    #129
    rip nincs gondolom
  • IMYke2.0.0.0
    #128
    www.myst3.com
  • IMYke2.0.0.0
    #127
    A hivatalos oldalon ezt írják:

    IBM PC Compatibles:

    Pentium II 233 MHZ or faster Windows 95/'98/ME
    64 MB RAM
    200 MB Available Hard Disk Space
    4X CD-ROM or faster
    640x480 display, 32 bit
    Supports optional 3D hardware acceleration

    MACINTOSH PowerPC or Compatibles:

    233 MHzG3 Processor or faster
    M acOS 8.1 or higher (incl OSX)
    64 MB RAM
    200 MB Available Hard Disk Space 4X CD-ROM or faster
    640x480 display, thousand of colors or better
    Supports optional 3D hardware acceleration


  • Anee
    #126
    gépigény?
  • Anee
    #124
    az a golf tycoon hol van fent rendesen?
    Iso-rip s NEM gémzforall
  • Cobra11
    #122
    A Sega GT-t honnan lehet letölteni?
  • Nark
    #121
    Ilyeneket akkor kérdez,ha már megjelent.
  • I.C.ram
    #120
    valaki mondja mar meg nekem hogy honnan lehet letolteni az operation flashpointot (ISO vagy RIP)
  • skorpio7
    #118
    Kössz a segítséget I.C.ram !
    Bár az astalavista nem dobott ki semmit ! :)))
    De a kereső ötlete nem volt rossz.Az egyik 20 db címet dobott ki és hiszed vagy sem , egy teljes Star Trek V.:Elite Force könyvtárat is.
    Ez adta az ötletet , hogy felinstallálom az eredeti játékot és rá az Expansion Pack-et.
    "Hogy ez miért nem jutott előbb eszembe ?"
    Így már simán működik minden. :)))
    Mivel kijátszottam végig az alap játékot , így most újra elő lehet venni , mert van benne ( ha jól számoltam ) 6 új single-player pálya és dupla mennyiségű multi-pálya.Új ellenfelek is fellelhetők benne.
    Így már megérte letölteni !
    Na csá !
  • I.C.ram
    #117
    misem egyszerubb tolsd le a netrol a dll file-t en is ezt csinaltam azoknal a jatekoknal amik kertek valami dll file-t!!!

    keress a dll file-ra az altavista es kesz!
  • skorpio7
    #116
    Sziasztok !

    Nemrég jelent meg a
    STAR TREK:ELITE FORCE EXP. PACK ( Rip / 35 file )
    , amit sajnos ( class rip ), nem tudok elindítani.
    A következő hibát írja ki:

    "Hiba a program indításakor !
    Egy szükséges.DLL fájl, FFC10.DLL nem található. "

    Ha valaki más is letöltötte ezt a programot és sikerült elindítania , írja le , hogy miképpen.
    Class.nfo file-jában van az install pontos menete , de nem értem a "Disk 1-ből történő Regsetup indítását".Lehet , hogy ez a hiba.
    Szóval írjon valaki , ha tud ezzel kapcsolatban valamit.
    Csá mindenkinek !
  • Anee
    #115
    majd akkor mondom hogy köszi ha leszedtem valamit onnan
    Előre is köszi
  • skorpio7
    #114
    Szia Anee !

    Először is , hogy még pontosabb legyél , Digilander a pontos neve.De értettem én az "igó"-t is ! :)))
    A Flashget honlapja a következő.:
    http://www.amazesoft.com/
    Na , hogy ma is valami új legyen már a gépemen , letöltöttem a
    Mr.DRILLER ( Rip / 11db file )
    programot.Szerintem haláli jó kis játék !
    Egész délután ezt nyomtam.A valamikori c+4-es programokat idézte fel bennem.
    Hogy mi a játék lényege ?
    Elmondani nem lehet !:)))
    Mivel nem nagy darab az egész , ezért szerintem töltsétek le.
    Hogy esetleg csalódtok benne ?
    Ezt döntse el mindenki saját maga !
  • Anee
    #113
    Dígó szerver csak elirtam...olasz ha így jobb
    CíMET hogy honnan kapjam le FLASHGET
  • skorpio7
    #111
    Anee !
    Most szedtem le a
    CIA OPERATIVE : SOLO MISSION ( Rip / 14db file ) progit .
    Nos ez egy FPS progi , csak merő kíváncsiságból szedtem le.Nem rossz próbálkozás a srácoktól , de van helyette százszor jobb már megjelent játék.Nem érdemes vele foglalkozni.
    Hogy mivel is szoktam letölteni ?
    Én Flashget-et használok ( 7hó ) , amióta csak van netem .Ezzel még nem volt egyetlen egyszer sem problémám.A soulnchain-on láttam egy jó beállítást az "igó" szerverre specializálva.És persze külön a flashget-et kérték , hogy használjuk.:)))
    Szóval: Beállítások...
    Kapcsolódás ( fül )és ezen belül :
    Kapcsolat - 600
    Adat - 600
    Újra(mp) - 3
    Egyszerre 3 egyidejű letöltést engedélyezek és az újra próbálkozásokat is "mindíg" engedélyezem.
    Még valami.Beállíthatod a magyar nyelvű használatot , így azért minden sokkal könnyebb.
    Szerintem inkább használd ezt , nem fogsz csalódni benne .
  • Anee
    #110
    Scorpio7: a freegamezzel csak az a bajom hogy eccerüen a ígó szerverről nem tok leszedni semmit...ha esetleg külön progi kellene hozzá megmondhatnád mi lenne
    Jha DAPal szedek
  • skorpio7
    #108
    Ja igen kedves Ellenvélemény !
    Mostanában elég sok offroad játék jelent és jelenik is meg.Ezért nem árt , ha PONTOSAN utánnanézel , hogy melyik cikk melyikről is szól !
    Így nem írsz hlegalább hülyeségeket egy játékról !

    skorpio7
  • skorpio7
    #107
    Sajnos Ellenvélemény nem tud olvasni !

    Off-road Redneck Racing

    Kiadó: Interplay
    Fejlesztő: 14 Degrees East
    Megjelenés: ?
    Ajánlott honlapok: www.14degreeseast.com , www.interplay.com

    A programban 16 különböző típusú járgány közül választhatunk,melyeket aztán szépen össze is törhetünk - utóbbi igaz a tereptárgyakra is.24 pályát járhatunk végig,hatféle környezetben,s a megszokott versenyzési módok közül választhatunk:Arcade,Championship és Time Trial.
    Az alkotók természetesen ezúttal sem feledkeztek meg a hálózati játéklehetőségről,akárcsak a különféle időjárási tényezőkről,valamint a napszakok váltakozásáról,melyek jelentősen hozzájárulnak a hangulat fokozásához.
    A képek alapján az Off-road Redneck Racing igényesen kidolgozott darab lesz,...

    Nos !
    Ez a játék most jelent meg és a bemutatója a PC-GURU 2001/3. számában olvasható a hírekben .

    Mielőtt hülyeségeket írsz kedves Ellenvélemény , jobb ha utánna nézel pl.: az isonews-on , hogy mostanában milyen játékok is jelentek meg.
    Erről ennyit !
  • IMYke2000
    #105
    skorpio7-nek tökéletesen igaza van!
    Én már jó pár hete megszereztem az Offroad FULL CD-s változatát (bme rulez) és már akkor lehengerelt. Kezdetben azt hittem - letöltés közben -, hogy ez nem lesz más játék, mint a 4x4 vagy Insane, hiszen az is sok néven futott annak idején...
    Az e-Racer topicban már hangoztatott véleményemet csak némiképp rövidítve idézném: Az e-Racer egy nagy fos. 10x jobb game-el is játszottam már, s meg kell mondjam, hogy a játék grafikája, fizikája, pályái mind-mind suxx.
    Ám az Offroad-ra jellemző:
    Rohadt nehéz volt számos pálya, és a zene, a hangulat és a fizika mind-mind király! Egyszerű, és nehéz!
    Érdemes leszednie mindenkinek!
    És ami a lényeg: ISO és RIP közt nincs akkora különbség, hogy aggódjon vki is azért, hogy nem a full van meg neki...!
  • skorpio7
    #104
    Már nem kell címet mondanod Anee !
    Megszereztem a
    OFFROAD REDNECK RACING ( Rip / 35db file )
    Nos régen nem szórakoztam ilyen jól egy terepjáró-val zajló versenyen.Szerintem töltse le mindenki , aki szereti az autóversenyeket.
    Az E-racer-től mérföldekkel jobb ez a játék !
  • skorpio7
    #103
    Anee !
    Mivel nem vagyok járatos az ftp-kben és sűrűbben látogatok html-es warez oldalakat ezeket a progikat innen húztam le.
    Pontosabban tegnap este a freegamez-ről.
    Myth-es törés és nem árt hozzá a nem sokkal utánna kiadott patch is !
    Különben nem sokat érsz a játékkal.Persze én azt is leszedtem. :)))
    Most folyik a magyar warez oldalak elleni hadjárat , így nagyon nem hiszem , hogy felkerül valamelyikre is !
    Hát erről ennyit !
    Nem tudsz egy helyet , ahol fent van az
    OFF-ROAD REDNECK RACING
    ez is most jelent meg és jó lenne már letölteni !

  • Anee
    #102
    A jurófájter honnan?esetleg magyart
  • skorpio7
    #101
    Végre vége a várakozásnak !
    Újra itt egy jó progi !
    EUROFIGHTER TYPHON ( Rip / 39db file )
    Szerintem igazán jól sikerült program lett.Aki szeret egy kicsit is "repülni" , az töltse csak le !
    Hát ez a játék nem váltja meg a világot ! :
    FREEFORM ( Rip / 10db file )
    Elite klónnak tartom , de az X-TENSION mellett elbújhat , meg se közelíti annak a színvonalát !
    Talán majd a megjelenő Elite 4 lesz az igazi !
    Van még két érdekes játék , de engem nagyon nem hatnak meg. :
    ZENFAR és GIANTS KILLER 2 .
    Az előbbi egy rpg , az utóbbi egy foci menedzser progi.