81
Írd ide amitől kiakadsz!
  • blackgamer
    #81
    nekem a legsokkolóbb látványok, amikor mutatják, hogy házakba betör a víz, visz mindent, emberek földönfutóvá válnak,
    egyik nap volt egy szép kis házuk, másik nap kezdhetik előlről az életüket

    hozzánk is befolyt a víz pár éve, igaz csak a pincébe, de komolyan mondom félelmetes dolog, az ember tehetetlen, és bármikor újra megismétlődhet
  • blackgamer
    #80
    egyszer egy túszejtőt, aki maga előtt tartott egy embert fejénél egy pisztollyal, az utcán mesterlövészek leszedték
    telibe fejbe, oldalról jött a golyó, és ezt a hiradó mutatta, persze kikockázva, de azért érzékelni lehetett a dolgot
    nem feltétlen sokkoló, de brutál dolog volt
  • Efreet
    #78
    az :) főleg amikor (és nem ha) felérsz :))
  • Efreet
    #76
    Nem járok klubba. Mint mondtam nem extrém módon űzöm a dolgot, csak ha épp úgy adódik megyünk el haverokkal. És csak oda ahol simán pusztakézzel lehet.
  • Efreet
    #74
    Hegymászás jó dolog. És nem is a leeséstől kell félni. Utána a leérkezéssel van gond. :)
  • Lteebee
    #72
    Ilyen ijedős gyerek vagy?
  • Efreet
    #71
    Mert az éles gyújtózsinórral se lehet semmit kezdeni egyéb céleszközök (tűz, valami amit begyújt) nélkül, max hangosan sisteregve végigég, és jól megijeszt :))
  • Assassin
    #69
    És ha véletlenül mégis éles gyujtózsinórt kaptál akkor nem kellett anyuval hazabattyogni,már a kapuban vártad hogy hazaérjen:)
  • Assassin
    #68
    Ja azt hittem utaskísérő voltál,vagy az első női pilóta a Concordon:)
  • Efreet
    #67
    Édesanyám egy robbanóanyagipari cégnél dolgozik, és ha bevitt magával (3-5 évesen) akkor valami játék kellett amivel el tudom foglalni magam. És mi áll ott rendelkezésre? gyurma, meg mérleg, meg gyutacs, meg üres robbanózsinór. :))
  • Assassin
    #65
    Bővebben kérlek...
  • Assassin
    #64
    Tényleg mesélj már volt valami éles(vagy élesnek tűnő) helyzet,pl.hisztériázó utas,arabok tüzérségi ágyuval a becsekkolásnál...
  • Efreet
    #63
    plasztikalapú robbanószerrel. anyámat kellene megkérdezni, pontosan mi is volt, az ő munkahelyén történt az eset.
  • Assassin
    #61
    Mármint Semtex-el?
  • Lteebee
    #60
    Megasüti! :)
  • Efreet
    #59
    Nem hinnétek el, ha azt mondanám, hogy én kiskoromban gyurmáztam olyan típusú sütitésztával?
    pedig igen.
  • Assassin
    #58
    Két drót lóg belőle és bele van tapasztva egy LCD-óra számlapja(9...8...7...6...)
  • Efreet
    #57
    Milyen sütiket sütnek Damaszkuszban?
  • Laalee
    #56
    mondom erdekes :))))
    amguy a süti a telleg fini...
  • Efreet
    #54
    Hagyjad. Nem akar beszélni róla.
  • Laalee
    #53
    inkabb nemhiszem, biztos voilt valami erdekes ott is
  • Efreet
    #52
    Najó.
  • Efreet
    #50
    Erről tessék csak kicsit többet mesélni, jó?
  • Efreet
    #48
    nem a vallási fanatizmus ijesztett meg, a fogalmazás is tökéletesen érthető volt, csak én lassacskán kifejlesztettem egy jókis ellenszenvet a nem távolkeleti vallásokkal szemben.

    Arab légitársaságnál dolgoztál? tyűű... :O
  • Efreet
    #45
    Jajajjj... vallás.. egyház... brrr....
  • Efreet
    #44
    :) ezen azért meglepődtem egy kicsit... azt hittem csak én vagyok ennyire elborult, hogy Bartókot hallgatok... (nem bántásból) de örülök, hogy tévedtem
  • Lteebee
    #43
    Én nem a trágárságot emelném ki velük kapcsolatban 1.sorban.
  • Lteebee
    #40
    Amúgy még a Petőfit, meg a Bartókot szoktam hallgatni.
  • Efreet
    #38
    Tedd hozzá, hogy a kereskedelmiek közt. :)
  • Lteebee
    #37
    Ezt örömmel hallom.

    Az egyetlen normális adó.
  • Efreet
    #36
    Inkább ország és társadalomfüggő a dolog, és Európa nem az az igazi matriarchális beállítottságú vidék.
  • Efreet
    #34
    EstFM. de csak ha már semmi értelmes nem megy egyik királyin se... hál'égnek nagyon ritka alkalom.
  • Lteebee
    #33
    Vannak nők is, akik szexuális tárgyként kezelik a psikat.
  • Lteebee
    #32
    Melyik kereskedelmit a szarok közül?
  • Laalee
    #31
    valoban
  • Efreet
    #30
    ejnyemááár... mi mindg, mindenhol "ontopic"(??) írtunk. egy eszmefuttatást nem jó elszakítani azért, mert kicsit messzesodródik. Nagyon komoly következtetéseket lehet levonni :) (lásd én és a lököttségem)
  • Laalee
    #29
    es mikor zavart minket a offtopic tema?:)))
  • Efreet
    #27
    én vettem magamnak egy zsebrádiót 2 aksival, és szinte állandóan a 3 ősi rádióadó egyike megy rajta. (igen, mindhármat szoktam hallgatni, és a kereskedelmiekből csak 1-et, és azt is nagyonritkán)
  • Laalee
    #26
    ahham... radiom nics csak a gépsasban de azt meg ritkan hasznalom :)
  • Efreet
    #25
    A 'jipojtej' az a rádiókabaréból maradt meg, ahol BajorImi kezdte ezzel cukkolti a Frakasházit aki épp kérdezgette őt :)