233
Avagy ami függőséget okozhat :-)))))
  • Cujo01
    #73
    csak a hősöd elé kell állitani egy golyófogót, máris nem vadásszák le! :)
  • steweee
    #72
    pedig a harcrendszere sztem sokkal jobb mint a háromé volt, pedig már az is nagyon fasza. leginkább az tetszett benne, hogy iszonyat változatosan lehet megvívni egy egy csatát, nincs előre lefutott ütközet(na hát brutál tűlerőnél persze) viszont sem a csatatér nézete sem a hősök ténykedése nem tetszett, és főleg zavaró volt hogy szinte egy hősöm sem érte le a felnőttkort, mert bizti levadászták a távolsági egységek.
  • Sheltem
    #71
    Moszkva tér környékén lakom.
  • NeoMaN
    #70
    mikor a 4-et először megláttam futás közben (pláne a harcot) majdnem sírvafakadtam....
  • NeoMaN
    #69
    így van jah.
    DC++??
    Hol lax?
  • Sheltem
    #68
    A 4 olyan mintha elkezdték volna csinálni aztán hirtelen befejezés előtt kiadatta volna velük a kiadó. Nekem nem tetszenek sem a várak, sem a várostromok(kidolgozottságilag), meg valahogy az egész rendszerrel bibi van. Ellenben a 3. rész szerintem mai napig a legjobb körökre osztott stratégia, nincs párja.
    Jajj csak lenne meg a többi Chronicles is :(
  • steweee
    #67
    huhh, a háromnak ilyen sok kiegészítője van? a shadow of death megvolt de már elajándékoztam és nincs fenn neten, a wake of godsról meg a chroniclesről nem is hallottam. a négy nekem sem jön be nagyon, de azért az sem rossz
  • NeoMaN
    #66
    Tényleg, fel is pakolom az egészet, nincs a gépemen vagy 1 éve... :)
  • Sheltem
    #65
    Dettó. Szólj ha kiderült. Thx
  • NeoMaN
    #64
    jaja 2-3 istencsászár, a 4. nagyon nem jött be.
  • NeoMaN
    #63
    megnézem, lehet hogy zene van bennük.
  • Sheltem
    #62
    Egyébként nem értek egyet veled, hogy a régebbiekkel nem játszana senki én a 2. részt is elő szoktam venni a kiegészítőjével. Az is isten kis játék.
  • Sheltem
    #61
    Heroes 3,Armageddons Blade, Shadow of Death, Wake of Gods, Heroes Chronicles 5része. Ez 9 lemez nem megy rá egy dvdre :)
    Heroes 4(2cd), Winds of War meg még 1 kiegészítő.
    Chronicles 5 része ha megvan valakinek pls szóljon.
  • steweee
    #60
    fel tudná vki sorolni hogy mik jelentek meg eddig? akarok írni egy deluxe dvd-t amin minden rajta van.
    heroes 3 (ettől kezdődően, a régebbiek is jók voltak a maguk idejében de már úgysem játszana vele senki)
    + armageddons blade
    heroes 4 -ből van 3 cd isom, de a nevüket nem tudom
  • Sheltem
    #59
    Video az még hagyján,de music azért kellene.
  • NeoMaN
    #58
    nekem megvannak valahol, de csak a ripjük. no music no video
  • Sheltem
    #57
    Ezekszerint senki nem játszik már vele :(
  • Sheltem
    #56
    Tudom, hogy a Chronicles az csak rókabőrlenyúzás, de szeretném végigjátszani azokat a hadjáratokat is(mégha b*szottul rövid is 1-1 rész). Az utolsó rész megvan szóval a maradék 4re vadászok. Bár lassan már abandone kategória lesz és le lehet tölteni ingyen olyan régi ;)
  • 3P
    #55
    A CD Galaxisnál is csak ez van:
    Heroes of Might and Magic 3 - Essential 1990 Ft-ért, de ebbe csak az alap Heroes 3, valmint a Shadow of Death, illetve az Armageddon's Blade van benne. Mi kell még?! :) A Chronicles sorozat anno 5 külön részben jelent meg. Magyarországon jelenleg én sem láttam semelyik részét sem sehol.
    Tudom nem ezt kérdezted, de nekem max akkor ért volna valamit, ha ez az 5 CD 1 CD lett volna, így a részenként néhány pályából álló kampány nem sokat ér, csupán szégyenletes róka bőr... :-/

    ps. Írom ezt úgy, hogy mindenidők legjobb játékának tartom a Heroes of Might & Magic 3-at...
  • Sheltem
    #54
    Heroes Chronicles sorozatot lehet valahol kapni ? Evm ben nem látom. Valaki ötlet?
  • multivazzeg
    #53
    + 1
  • multivazzeg
    #52
    nesze 1 próba
  • ulrik
    #51
    mindegy nyitottam egy fórumot ha vkit érdekel jöjjön wake of gods
  • ulrik
    #50
    üdv nyomja vki a wake of gods-os kiegészítőt?:)
  • b-type
    #49
    --Heroes of might and magic: shadows of death.--
    nah, ha bárki benéz erre, : Hello, ha ez a kieg. megvan neked, és megtudod(akarod) írni(biz.más.), írj ide is +privbe is. nekem sajnos nincs meg. thx
  • thom
    #48
    Provokálni azt tud, még a játékba is belemagyarázza a horogkeresztet. Legalább a heroest hagyd békén nem érdemes itt is nyomni a hülye balos szöveget, menj vissza inkább a polfórumba
  • OliApa
    #47
    Húzzunk innen fijjuk, mert ennek nem lesz jó vége . . .

    ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
  • Coine
    #46
    na te sem vagy provokátor b+...
  • thom
    #45
    Horogkeresztesek nincsenek, de vannak nekromanták
  • OliApa
    #44
  • OliApa
    #43
  • Coine
    #42
    Jah és május 4, hát nem hiszem, készülök az ellenállásra :-))))))
  • Coine
    #41
    Hát nagyon sajnálom, de kb 1 éve nyomtam a gémet, azóta semmi.
    Nem tudom mi a megoldás, pedig nagyon csíptem ezt a gamét.
  • OliApa
    #40
    Most, hogy megjelent az AB kiegészítő a PC Guruban, adódott egy problémám. A térképgenerátor nem műxik, az alábbi hibaüzenetet kapom:

    Cannot create Random_Map.H3M in data directory.

    A neten frissítettem a HOMM-ot, a generáláshoz a feltételek beállítva, mégis ez van. A Guru CD-ben azt írták, hogy a Random_Maps könyvtárba kerülnek a generált mapok (jééé! : ) . . .) de olyan nincs. Persze raktam egyet-egyet mindenhová, (Data, HOMM gyükér, Maps) hiába!

    Mi lehet a megoldás? : (
  • OliApa
    #39
  • Zagash
    #38
    Időközben megjött.....
  • Zagash
    #37
    HI! Lehet, hogy az én gépem bolondult meg, de nem látom a heroes 4 topikot!
    HOL VAN? Vagy elege lett belőle mindenkinek?:D
  • OliApa
    #35
  • OliApa
    #34
    Hol lehet megvásárolni a Shadow of Death kiegészítőt és mennyiért? Az Armageddon's Blade a mostani PCGuruban lesz.

    Sürgős lenne, mert csak most van rá pénzem!. . .
  • Kula bá
    #33
    A Disciples 2 - Dark Prophecy-t ki ne hagyja egy Heroes fan se! Fantasztikus game, és remek időtöltés lesz erre az 1-2 hónapra, mire kijön a HOMM4!