233
Avagy ami függőséget okozhat :-)))))
  • norbdog
    #113
    nemtud valaki egy külföldi oldalt amirű' le lehet tölteni jó kis mapokat?
  • 3P
    #112
    Nem. Nincs!
    A Chronicles 5 kiegészizője nincs benne, csak az alap rész és a két nagy kiegészítő (AB és SOD), de szerintem ez az igazi Hereos 3, a Chronichles csak a pénzről szólt, így az nem nagy veszteség. mégha nem 5 önálló rész lett volna, akkor talán, de akkor is csak talán...
  • LSSAHPAUL
    #111
    http://heroes.hardwired.hu/
    Itt nagyobb élet van, próbáljatok szerencsét, hátha itt tudnak válaszolni.
  • 9csöves9
    #110
    Szevasztok!

    Azt akarom kérdezni ,hogy a Completed verzióban benne van az összes kiegészítő?
  • Viktor01
    #109
    Hi Heelp!

    Újra elkapott a Heroes láz de nemtudom hogy kell megtalálni az első Necro küldetésben a halott király maradványait. Pls help! kösz:)
  • odex
    #108
    LOL úristen ilyet a google az tood ingyen csak úgy nem adnak játékokat regizz be nekem warezra
  • Sheke
    #107
    a válasz google probizd ki
  • IceTom
    #106
    aki már csinált pályát,az segítsen egy kicsit: msn:[email protected] címen
  • odex
    #105
    aki nem megvan a wake of gods meg az armageddons blade az pls keressen meg ezen az msn címen! [email protected] e-mail:[email protected]
    FTP-ről vagy dc-ről leszedném a kiegészítést :)
  • Mayday
    #104
    Sztem le, ird be gugliba.
  • forza milan
    #103
    a wake of gods kieget le lehet szedni valahonnan?
  • LSSAHPAUL
    #102
    ninc
    http://heroes.hardwired.hu
    Elég tudatlannak tünsz. Itt megtudhatsz többet a gémról.
  • odex
    #101
    amúgy nem vagyok pesti :)
  • odex
    #100
    a Shadow of Deathba benne van az armageddons blade is?
  • Mayday
    #99
    Ezen kivul meg van a Shadow of Death kiegeszito, es ennyi a hivatalos.
    Van meg egy rajongok altal keszitett kiegeszito, a Wake of Gods (en ezt nem hasznalom).
    Plusz egy magyarok altal osszeallitott kiegeszito lemez, amin tobb szaz keszitett palya van, meg hadjarat, meg minden, ez is nagyon jo kis lemez, asszem ebbol is tobb peldanyom van :) (Anno megrendeltem a magyar hiroz oldalrol, meg ujsagmellekletben is volt belole. De lehet, hogy mar elajandekoztam, este megnezem.)
  • Mayday
    #98
    Van mas is.
    Azonban, megjelent ilyen classic kiadasban az alapjatek, a ket kiegeszitovel, es mindezt 1990 HUF-ert vesztegetik. En ezt megvettem, es ezen kivul van eredeti armegaddons blade-m, nagyon szivesen neked adom, ha pesti vagy, es eljossz erte valahova.
    (Eredeti = PCGuru melleklet, Armageddons Blade)
  • odex
    #97
    miért van még valami más kiegészítő része?
  • odex
    #96
    armageddons blade
  • Mayday
    #95
    Melyik kiegre gondolsz?
  • odex
    #94
    sziasztok!
    Akinek van dc és megtudná osztani a heroes 3 kieget az ezen az msn címem keressen fel! [email protected] egybe e-mail cím is!
  • LSSAHPAUL
    #93
    Szerintem meg van. Mert ezzel szoktak csitelni a bogárok,románok. Az más kérdés hogy nem fogsz találni mert fingom sincs honnan lehetne letölteni.
  • robotnyk
    #92
    nem, real time map editor nincs
  • Mayday
    #91
    Sziasztok,
    Felesegemmel jatszunk Hot Seatben egy nagyon jo kis XL-es palyat. A problema, hogy hosszu jatekido utan az altalam jatszott fajnal van egy kis "palya-bug", lehetetlen tovabbmenni. Cheteles kizarva, azt nem akarok, gondoltam palya-szerkesztovel bele lehetne nyulni, mert tkp egy apro foldreszt kell pluszban betenni, hogy elerjem a kikotomet. Azonban, ha szerkesztek, csak akkor lep ervenybe, ha ujat kezdek az adott palyan? Van valami megoldas, hogy elolrol ne kelljen kezdeni?
  • OliApa
    #90
    Csináltam otthon egy bluetooth-os hálót, de nem tudom multiban nyomni a játékot, mert a páyáknál állandóan 2 playert kér, de nem tudom beállítani sehogy sem a 2 playert, mert az egyik mindig computer. Lehet, hogy csak egy player kell és a másik gépen is egy? Versenypályákat is leszedtem, amivel 2 human játszott, de multiban az egyik computer a térkép opciójában . . .
  • OliApa
    #89

    #88
  • OliApa
    #88
    1 hónapja a Tesco-ban vettem meg a Completed verziót. 2 CD-s, az alap játék + a két kiegészítő DVD tokban. 1990.- HUF volt, nem adnám semmiért.
  • Malachi
    #87
    danke schön
  • LSSAHPAUL
    #86
    www.zone.com
    cdgames
    heroes might and magic3 :)
    1.4 kompatibilis verziód legyen, nem ártana egy regisztráció a http://www.toheroes.com/ TOH-on vagy a
    http://www.wizardsandwarriors.net/woemain.htm WW-én
    magyaroknak most indult egy kupa a részletek a heroes.hardwired.hu -n.
  • Malachi
    #85
    vki segítsen pls! hogyan tudom nyomni Heroes 3-at neten? A legjobb az lenne,ha az aramgeddons blade-t is tudnám nyomni. Thx
  • NeoMaN
    #84
    nemhiszem hogy sokat javítana... én sose peccseltem a homm-ot, kivétel mikor a magyarítás kérte...
  • steweee
    #83
    köszi, de kár hogy nem jutott hamarabb eszembe ez az oldal, pedig nemrég názegettem meg el is van mentve. mindegy erről már lemaradtam mert kiírtam simán. egyébként van vmi kritikus dolog amit javít? mert hát a shadows of.... is már egy késői kiegje az alapnak. én nem találtam benne hibát
  • NeoMaN
    #82
    itt
    van 3.2-es peccs...Alulról a hatodik.
  • steweee
    #81
    emilben tudna vki küldeni nekem egy sod 30.-3.2 peccset mert neten nincs, legalábbi egy orosz oldalon elérhető, de onnan sem jön le. nem nagy csak vagy 3,5 mega
    [email protected]
  • NeoMaN
    #80
    800*600-ban fut. nem lehet felbontást váltani....
  • steweee
    #79
    most tettem újra a játékot. nem lehet vhol felbontást állítani benne? mert sem a könyvtárában, se a startmenüben sem a játékban az optionsban nem találtam. pedig ha jól emléxem nem csak 640*480-ban fut
  • NeoMaN
    #78
    ja, BP.
  • NeoMaN
    #77
    1cd-re ráfér
  • NeoMaN
    #76
    a lemez árát. msn van?



    email (nem msn): [email protected]
  • Sheltem
    #75
    Pont az a 4 hiányzik. Mennyi helyet foglal el a 4 rip? 1 vagy 2cd?
    Valami postai megoldás lenne jó, vagy ha pesti vagy akkor találkozhatnánk. Mit kérnél cserébe?
  • NeoMaN
    #74
    Na akkor a hírek.
    A kiegek az alap játék mp3-as zenéit használják. Sajna a videók ki vannak rippelve úgylátom.
    Szóval a lényeg:
    Az alap homm3 mp3 mappáját mentsd ki valahová, és miután ezeket feltetted, másold vissza, így lesz muzsika. :)
    Az alap homm3 data könyvtárában lévő video.vid filét is mentsd el, majd a telepítések után másold vissza. Így műxeni fog faszájul emlékeim szerint.
    A RIP-ekkel majd lehet szórakozni (kicsomizás, unpack.exe, regsetup.exe,), de megy egyszerűbben setup.bat-al is. Kell? A ripek 1enként kb 130MB-osak csomizva. Sajna csak 4 van meg az 5ből. (Dragons, Underworld, Elements, Warlords). Mi legyen?