233
Avagy ami függőséget okozhat :-)))))
  • spirit95
    #193
    Sziasztok.Szeretnék kialakítani egy csapatot ahol még ezt a fantasztikus ám de elég régi játékot újra fellendítenénk.Akit érdekel:http://blackheroes.extra.hu
    Ez magam készített honlap várom azok jelentkezését aki szeretne bennelenni egy Multiplayeres játékokban.Írjatok oda és én felveszem veletek a kapcsolatot!!!
  • OliApa
    #192
    Hát ez az . . .
  • Lord Dragon
    #191
    Hát ez sem a legaktívabb fórum:-((( Hagynátok így "elveszni" minden idők legkirályabb játékát:-))
  • Lord Dragon
    #190
    Hy all! Én is Heroes 3-azgatok hébe, hóba :-) Csabi én játszok veled szívesen 1-et, ha segítesz megoldani, hogy tudjak neten játszani! Általában 2.2-es Armageddon's Blade-del szoktam játszani, a SOD-ot nem annyira szeretem, mert szerintem, ott már kicsit elvetették a sulykot, az ilyen tárgycsinálások miatt, de azért játszottam vele, mert voltak benne új pályák, a AB-nek a random Map generator-ja meg nem működött nálam vmiért, csak a SOD-é szoval azért is játszottma vele.
  • LSSAHPAUL
    #189
    tessék
  • csaba8000
    #188
    Ha valaki tud segiteni abban hogy Heroes ellenfelet találjak magamnak és tud egy olyan fórumról ahol szinte mindig lehetne ellenfelet találni akkor az kérem segítsen . Szabadidőmben heroezozok de nem mindig van ellenfél.
    THX
  • csaba8000
    #187
    Hucsácsá
  • Shaman
    #186
    Kérdés:

    nem boldogulok az egyik kampannyal. Nem is ez a lenyeg,ki akartam probálni egy csalást,de egyik sem müködik.
    Megnyomom a tabot beírom a kódot,monnyuk nwctrinity-fill és semmi sem történik azon kívül,hogy zöldel kiírja L:nwctrinity-fill azaz mitha fumálnék valakivel hotseatben. Mindegyiknél ezt csinálja,de történni nem történik semmi.

    5let?
  • Evil
    #185
    Valaki nem tud fraps -al rögzített Heroes 3 skirmisheket?Rámférne kis tapasztalatgyűjtés.
  • Tordaj
    #184
    jah és a magyarítás a COMPLETE változathoz kéne , köszi
  • Tordaj
    #183
    Hy! azt kérdezném hogy hol találok magyarítást a játékhoz , és gamespyon hogy tok vele nyomulni , ugyanis má találtam servereket két különböző részén a gamespynak az egyikbe csak chatelni tok bemenni a másikba meg kiirja hogy hány hely van még meg hogy hanyan vannak fenn meg minden de sehol se látok olyan gombot amivel fel lehet menni????
  • odex
    #182
    OH geci milyen hamaci?:D ez nekem is kő nekem van rooterem:(
  • LSSAHPAUL
    #181
    ha router van akkor hamachi nevü progival lehet. De ha értettek a router állítgatáshoz a dmz host (demilitarizált zóna) beállításával is lehet nyomni de csak max 1v1-et, és a külső ip cimet kell megadni a másiknak nem azt amit a heroes lát.
  • odex
    #180
    csinálni kell 1 servert valamelyikőtöknek! de csak akkor lesz jó ha nincs rooter vagy éppen nincs ilyen korlát a neten! utána meg megkell keresni az ip címed és be kell írni és kész :)
  • Shiwo
    #179
    Hali!


    tört H3-mam van

    hogy tok (ha tudok) neten keresztül jáccani a barátnőmmel vele ?

    tcp/ip elvileg helyi hálóhoz asszem ,de amúgy sem láttuk 1mást, az uccsóval (vmi netes ikon) meg nem csinál semmit :(
  • Fresh Duke
    #178
    Nekem nemtom mi van meg, de egybe van a RoE, az AB és a SoD, úgy, hogy CD nélkül megy :D:D:D:D:D.
    F11
  • NeoMaN
    #177
    F4
  • Sheltem
    #176
    A játék 800*600ban fut teljes képernyőn(a complete szintén, hiszen nekemis az van meg). Az, hogy nálad ablakban indul vagy beállítás a játékon belül vagy vga driver hiba lesz(esetleg bassz fel új directxet). Hidd el mennie kell teljes képernyőn nekemis a complete van meg.
  • akyyy
    #175
    segítségeteket szeretném kérni. megvan az apakk amikor a kétkiegészítő és az első játék egyben van (Heroes 3 complete)

    a gond az h nem jön be Xp-n:S vagyis bejönni bejön, de ablakban fut.
    kérdés, mia teendő hogy normálisan menjen? ha már eredetiben van meg
  • uv
    #174
    Heroes3: RoE szinkron letölthető
  • NeoMaN
    #173
    :P
  • Fresh Duke
    #172
    Pár kérdés:
    -nem tudjátok, hogy a Heroes 5 mikor készül el?
    -mi az a Heroes Tower
    -ki akar kikapni tőlem Heroes-ban(,lehetőleg olyan akinek van Sod-je is)?
  • uv
    #171
    Heroes 3 szinkron előzetes letölthető
  • odex
    #170
    aj nah :( nemtalálom :(
  • Andrejka
    #169
    és patcheket?
  • 3P
    #168
    Innen.
  • Andrejka
    #167
    helo valaki nem tudja honnan lehet fájlokat(patchek,modok, plusszok érdekelnének)letölteni hozzá?
  • odex
    #166
    és ezt az új caspatot honnan lehget letölteni mert teljesen belezúgtam a wárba:D
  • Adler
    #165
    szia
    [email protected]
  • NeoMaN
    #164
    És azt várod, hogy mégegyszer válaszoljanak?
  • Mo.Organ
    #163
    Akkor még egyszer megkérdezném, hol lehet regisztáltatni magamat erre a játékra, mert érdekelne.
  • Adler
    #162
    Lords

    itt majdnem minden infót megtalálsz, a regisztráció, egyéb kérdéseket pedig nekem tedd fel, ha van kedved olvass bele a fórumba is.

  • LSSAHPAUL
    #161
    http://heroes.hardwired.hu/forum/index.php
    Pár sorral lejjebb írt Adler koma, ő a szervező neki írjatok.
  • Mo.Organ
    #160
    Valakai megmondaná már hogy lehet a LORD online játszani?
  • Emperors
    #159
    Lords online

    Engem is érdekelne hogy,hogy lehet vele játszani
  • Szid
    #158
    :o)
  • Emperors
    #157
    Eltaláltad.
    Jutalmad egy szmájli Tőlem

    Egyébként nem volt harc,csak kivégzés.
  • Adler
    #156
    584 ancient az nem semmi
  • Szid
    #155
    Öcsi nyert
  • Mo.Organ
    #154
    Ezzel hogy lehet játszani, érdekelne