233
Avagy ami függőséget okozhat :-)))))
  • JonasSandor
    #233
    Ebbe a wog kiegészítőbe beállítottam az ellenfeleket egy tesztre hogy a legjobban szaporodjanak, de egy kicsit túllőttem vele. Ebbe nincs csata csalás, hogy megnyerjük a csatákat?,mert semmit nem lehet kinyírni már több 10 ezernél tartanak azt a 6-dik hónapban vagyok. Emberekből is arkangyal van meg fekete lovag, de semmit nem érnek 1 körbe kinyírják amennyit odacsalok.
  • SlipKnoTiaN
    #232
    Sziasztok,

    Remélem követi még valaki ezt a fórumot.
    Az első kérdésem az lenne, hogy az miként lehet, hogy a VCMI-be amiket bemásoltam szükséges dolgokat, azok alapján mobilon szinte az összes kampány nyitva van, viszont PC-n meg ugye csak az alap helyzet áll fent?! :D Csak érdekességként, kíváncsi vagyok, hogy a VCMI teszi valahogy aktívvá, vagy valami más miatt van ez.
    A másik az lenne, hogy valaki játszik a HD+ launcher-en keresztül pl. a HotA-val vagy valami más moddal??
    Annyira kipróbálnám, de nem merem, mert nem akarom szétbarmolni a játékot és mindent újra csinálni telepítéstől kezdve.

    Köszönöm.
  • JonasSandor
    #231
    Amikor ostromolják a várat, akkor a várfal elemekből áll, és mindegyiknek van egy koordinációs pontja, és a stronghold és a dungeon koordiniciós pontjait keresem az exe-ben. A másik probléma a dungeon varázstorony fölötti manna vortexnél van, mert az egy spéci programozás és a HOTA lefagy. Erre tud valaki tippet rá?
  • SlipKnoTiaN
    #230
    Most készül az még csak, nemsokára kész lesz remélhetőleg.:)

    http://www.hommm.hu/kunena/minden-ami-heroes-of-might-and-magic/33-magyaritas
  • nyirog
    #229
    sziasztok a Hereoes 3 armageddons blade kiegészítőhöz tudnátok linkeleni esetleg a magyarítást ? magyarítások.hu-n nem találtam, biztos a szerver összeomlásnál elveszett :\\\
  • undY1ng #228
    Jobban utána olvastam.. ezek a csata előtti zenék nem is zenefájlként vannak. Egy program segítségével ki lehet valahogy szedni a játék fájlaiból de ennyire már nem mentem bele, hogy azt hogy lehet:
    Szóval ezekre gondolok ami rögtön a videó elején is van 0:04-től 0:10-ig
    link
  • b-type
    #227
    Nekem 'Combat' van..
    de még másfél óráig jóáron van a GoG-n a sorozat, 1-5ig minden:
    GoG link



  • undY1ng #226
    Sziasztok! Régóta keresem azt a 7 (vagy nem tudom hány) részből álló rövid (pár másodperces) zenéket amik a csaták előtt játszódnak le! Egyszerűen nem találom sehol. Ezek elvileg .wav fájlok és battle névre hallgatnak. Neten már sokféle képpen rákerestem de semmi siker. :(
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2014.12.15. 12:46:49
  • IXEMGabeo
    #225
    mostanában megint rákaptam a játékra:)

    kifejezetten jól sikerült a Mandate of heaven pálya hard szinten;) alázás volt szinte...
  • emitil
    #224
    Van kedve valakinek netes háloban játszani HEROES3 at? Ha igen akkor irj [email protected]
  • garadas20
    #223
    Nosztalgia játék, megvan az összes kiegészítője és a legújabb részen kívül mind megvan :)
    A legelején a taktika szerintem az, hogy próbálj meg arra menni, hogy több pénzt termelj és a hősökkel próbálj túlélni és gyűjtögetni. Az első hónapban akár el is kerülheted az ellenfelet, addigra meg fel tudsz húzni kis szerencsével elég épületet, ami segít abban, hogy erősebb egységeket is tudj termelni. :)
  • Nandor88
    #222
    Sziasztok! A problémám a következő. Ezt játékot mindenki nagyon dicséri hát kipróbáltam párszor nem túl sok sikerrel, de azért nem adom fel. Vki elárulná pár taktikát ami megkőnyítené az elejét?
  • Apa27
    #221
    Megtaláltam, köszönöm :) Nagyon aranyos a játék és nem utolsó sorban jó!
    Mindenkori örök játék :)
  • bauer
    #220
    Így karácsony alkalmával újra elővettem a játékot :) elképesztő, hogy még mindig képes lekötni...
  • steeldriver
    #219
    én is pont ezt az oldalt akartam ajánlani, csak mikor néztem pár napja akkor nem töltődött be, azt hittem már ez is megszűnt
  • bauer
    #218
    hali, itt keresgélj! :)
    Tuti megtalálod: http://heroes.hardwired.hu/

    Amúgy jó látni, hogy ennyi idő elteltével is előveszik újrajátszani ezt a remekművet :P
  • Apa27
    #217
    Sziasztok!

    Valaki tudna segíteni, hogy honnan tudnék letölteni a Heroes 3-hoz magyarítást, vagy magyar feliratot?
    Úgy vettem észre, hogy az efféle oldalak mind törölve vannak... :(
  • fighter111
    #216
    Mindegy mégse kell.
  • fighter111
    #215
    Vagy egy NoCd Crack is megtenné, de azt sehol nem találtam.
  • fighter111
    #214
    Üdv!
    Valaki meg tud dobni egy képfájllal? Nincs meg a cd-m, így nem tudok játszani. Ha valaki fel tudna tölteni egy képfájlt valahova, azt megköszönném.
  • Alukard
    #213
    Hali
    Valaki nem tudna 1 patchet ajánlani hogy kisképernyön is meg tudjam jeleníteni a játékot????? ( túl nagy a monitorom és olyan kockás h én még egy fanatikus is azt mondom h áhh inkább hagyuk)
  • Jazz18
    #212
    Aki akar Heroesozni

    [email protected] msnem.
  • bauer
    #211
    Én nem tudok szerverről, ahol játszhatnál.
  • FickDeineStory
    #210
    Van valami szerver ahol lehet még Heroes of Might & Magic 3-at játszani?
  • Dave00
    #209
    Sziasztok. Mi próbáltunk neten játszani, de nem sikerült. Haver látja a szerveremet de ha join-olni akar akkor lefagy neki a játék, én viszont nem látom az ő szerverét, mi lehet a gond? A complete-al próbálkoztunk,hamachival.
  • bunny1
    #208
    sziasztok, nekem nem működnek a csalások.tud valaki segiteni?
  • bauer
    #207
    heroes map készülőben
  • bauer
    #206
    Én nekem sztem sok lenne, napokig egyfolytában lanozni :)
  • Indigo
    #205
    Jah, volt és van is. Én sosem voltam, de olyannak tudom elképzelni, mint egy mint egy LAN-party.
  • bauer
    #204
    Igen vágom az oldalt. Hát jah. Mégsem biztos h jó ötlet lenne az az oldal, minden esetre az oldalamra majd feltöltöm az általam készített pályákat. Régen, mintha említette volna nekem vki, hogy anno volt olyan h Heroes tábor, ami abból állt, hogy irány vidék és sokan heroes-oznak napokig, meg versenyeznek. Komolyan volt ilyen?
  • Indigo
    #203
    Én is a népes tábort gyarapítom ^^ Így vagyok én is, időközönként előveszem mind a 3-at, mind a 4-et (az 5-öt azért nem, mert még nincs meg), és olyankor azt veszem észre, hogy ugyanolyan jól szórakozom velük, mint régen.
    Amúgy nem akarom letörni a lelkesedésed, de jól gondold meg, hogy akarsz-e indítani rajongói oldalt, megéri-e a sok-sok fáradtságot, mert jelenleg is működik a legnagyobb magyar heroes rajongói oldal, ami már összegyűjtötte a legnagyobb heroes fanokat, és szerintem minden igényt kielégít.
  • bauer
    #202
    Hello mindenkinek,

    Játszik még valaki ezzel a remek játékkal? Én mostanság vettem le újból a polcról. Valahogy mindig visszanyúlok bizonyos idő közönként a HEROES játékokhoz, egyszerűen zseniálisak!!! Igaz az 5. rész esetében ez nem teljesen igaz, mert nekem nem jön be annyira, már nem az a hangulat :) Gondolkodtam azon is, hogy elindítok egy oldalt ahova megpróbálom összegyűjteni a heroes-t játszók népes táborát :) (Hátha vmi jó kisülne belőle :)
  • Bori01
    #201
    Sziasztok, van egy kis gondom.
    Telepítés közben nem ismeri fel a harderjeimet Pl.:RAM 2Gb van (31 MB kellene) és a gép azt írja hogy nem elég.Proci ugyan ez.
    Na mind1 nem is ez a baj hanem mikor már felraktam és játszom vele egy idő után lefagy.Ha vaalki zud segítsen!
  • Nantosveltar
    #200
    Köszi az infót Zó! Ez eléggé idegesítő hiányosság szerintem :-S Akkor inkább a 3 részt szerzem meg külön-külön, így meg lesz minden videó és a magyarosítás is működni fog. Ejnye Ubi Soft. Ilyen ez a pop szakma...
  • Zóanagyvarázsló
    #199
    A patcheket biztos. A magyarításokat nem próbálgattam, ha van játék, amelynél nem élnék vele, ha fizetnének sem, az ez (ettől még másnak lehet ilyen igénye). Viszont nem árt tudni, hogy az AB intrója, illetve a kiegészítők videói hiányoznak a Complete-ből.
  • Nantosveltar
    #198
    Üdvözlet mindenkinek! :-)

    A kérdésem a következő lenne Zóanagyvarázsló. Biztos vagy benne, hogy tartalmaz minden patch-et a Complete? Ha igen, akkor nem kell beszerezni a 3 részt külön-külön :-) Magyarosítást viszont nem találtam erre a változatra. A régiekre igen, de gondolom nem működik az új Complete kiadással...
  • Zóanagyvarázsló
    #197
    Pontosan melyikhez is keresel?

    Az angol 1.0-ás alapjátékból ez csinál 1.4-et.

    Egyébként itt érdemes bármiylen patch után keresgélni, akad még egy pár a kiegészítőkhöz is, alapjátékhoz is. Ha a HoMM III Complete van meg, az alapból tleepíti ak iegészítőket, és tartalmaz minden patchet.
  • kishadabas
    #196
    Hello!
    Van hozzá patch?

  • Lowosan
    #195
    Valaki nem tud vmi programot hogy wide monitoron is lehessen normális felbontáson nyomni?
  • royaltom
    #194
    sziasztok.
    tudna valaki adni a játékhoz egy CD-keyt?