162
Hummer a magyar utakon?
  • CSOCSO
    #17
    Nemtök mindegy hogy mit fog meg? bár a maygar utak vannak olyanok mint a legszivatosabb aknás sivatagi terep..nem?:)))))))))
  • Dikkma
    #16
    Márpedig megfogná. Mivel az utcai ua., mint a katonai, ezért az is, meg a katonai is megfogná. Simán! Szerinted, miért olyan széles? Nem azért, hogy az arab sikátorokban könnyebben forduljon! Hanem, az aknák miatt! Ja és milyen aknát kellene megfognia?, hát persze, hogy egy gyalogságit!!
  • Lteebee
    #13
    Látta valaki a halálbiztosítást.

    A tárcám egy dákó, a kocsim egy másik dákó, az armani öltönyöm is egy dákó és ez a nyaraló is egy.
  • Lteebee
    #12
    Eladnám és vennék valami rendes autót, meg egy házat vagy lakást.
  • Efreet
    #10
    nekem is jol jonne egy... eladnam 30 millioert, en is jol jarnek, es aki megveszi az is.
  • Assassin
    #9
    Ki nem tudna?:)
  • Assassin
    #7
    Hát ha egyszer lesz 35-40 milkám amit csk autóra herdálhatnék akkor inkább egy Diablo-t vennék,de a Hummer is csábító...inkább mint egy haccázas merga kb.ugyanennyiért...
  • Laalee
    #5
    gond nemlenne a szük parkolohellyel :)
  • Lteebee
    #4
    Én is büntetnék rendesen!
  • Assassin
    #3
    Itt Szegeden már láttam egy párszor egy metálpirosra fényezett Hummert(állítólag a taszári selejtezésből vette a mandró).
    Hát állat autó az biztos,de ha alám tank kerülne rohamosan nőne a halálozási arány...:)
  • Tomcat
    #2
    Miért ne mehetne??? Amcsik mivel furikáznak Taszáron? Nem hiszem, hogy Nivával :) Valamikor láttam TV ben Hummer tesztet, s ott nem említették, hogy nálunk le lennének tiltva az utakról. Csak ugyebár magyar embernek ha van ennyi pénze, nem tankot vesz, hanem valami egyéb verdát! :)

    Amúgy király a kocsi, szvsz egy aknát is felfog a motor! :)
  • CSOCSO
    #1
    hm...ez igaz tényleg van hummer terepjáró a magyar utakon? most láttam az egyik autó magazinban valami 12 millióért elado a hummer de ha jol tudom az ilyen nem mehet a magyar utakon..vagy mégis?