231
es milyen szolgaltatot? :)
  • Efreet
    #40
    tegnap volt szerencsem kiprobalni egy sony v5 vagy z5 -ost, az se semmi kis cucc... okos ugyes, az a dzsojsztikk/gorgo nagyon jol kezelheto, grayscale-es a kepernyoje, igaz az se 2 filler... olcso kategoriaban szerintem a sagem, az alca 30X, a nyero, kozepben az alca 701, nokija 6150/6210, siemens 35-os szeria panasonic tudjaafrancmennyi, felsorol meg jobb nem is beszelni :) siemens sl45, sony v/z5, mas nem jut eszembe.
  • Laalee
    #39
    ez van... ez a nokia... egy jo markatingfogas aminek sokan bedölnek.
    amugy szerintem olcso telot vegye minek draga?
    vegye sagemet a vodanal 20000 ert uanaddobjak es tök jo telo kicsi könnyü mindent tud ami ertelmes, söt meg olyast is ami nem :) rezeg zenel kihangosithato jacchato cserelhetö elölapju satöbbi azt az egesz akkora mint egy 3310 es vagy meg kisebb is... nekem teccett!
  • Lteebee
    #38
    Nem értem.
    Akik a nokiját dícsérik, mindig ezeket említik: oplogó, játékok, egyedi csengőhang.

    Tényleg ezek azok az érvek, amelyek miatt a nokiát javasoljátok?

    Gondold meg Bre!

    Keress egy fórumot, ahol racionálisabb érveket hoznak fel!
  • Laalee
    #37
    ugy csak a penztarcad jar jol :)

  • Laalee
    #36
    vegyetek 8210 est draga viszont nemtud semmit!!!! :)
  • Efreet
    #35
    na mit mondtam... :))
  • Addam
    #32
    Nekem nem tesztelésre van t20am, hanem vettem, max annyi a hibája hogy picit duci, de konnyebb mint a nokiák, és engem nagyon nem érdekel az operátor logo meg az ilyen állatságok, sok értelme nincs...amugy bevezeto animáciot lehet t20on is cserélni valahogy :). Akit érdekelnek a játékok (pl unalmas irodalomora allatt egész jo), a t20ba is van 4db. Van benn 100 telefonszámmemoria, ami pl nokia 3310bol kimaradt...na igen chat nincs benn, de mi a faxnak az. Westelnél 4ezerrel drágább mint 3310, alakja normálisabb, 1 hétig minimum kibirja toltéssel (nem ugy mint 3310), és van benne wap, bár azt csak arra használom, hogy ha nem vagyok gép kozelébe, el tudom olvasni emailjeim...
    ha van 40 rugod, akkor t20 , vagy ha tobb akkor t28, de abba nincs wap, ha meg még tobb, akkorse nokiát, mert 6210 enyhén ronda, esetleg 7110et, de az is pinpongutő...
  • dr
    #31
    szerintem ovakodj a nikoa 3210,3310 tipusu pinponguto alaku szupercsodaktol, mivel minden embernek az van!a nokiaktol meg nem kell ugy elajulni, semmivel sem jobbak a tobbinel!nokia max. a 6110(az tenyleg jo), ericsson T28 v. T20(akarki akarmit mond, volt nalam egy ilyen tesztelesre,es kib. jo), vagy siemens m/s/c35, vagy az uj 45, az uj alcatel 701 se eppen csunya, panasonic GD93(isteen), sony(kaphato a muranyinal "senkimegnemfizeti" aron):).
    amitol mindenkeppen ovlak: nokia 7110 -egy fos, allandoan fagy es buta
    ericsson T10 T18as menuvel -ez egy atveres
    alcatel ami nem 701- hacsak nem szereted a vodorhangu tejokat
    neptelefonok(32,3310)-ez mind atveres, mindenki a kukacosjatekra ver a nyalat.EZERT KELL A TELEFON??????nem
    ja, ha engem kerdezel?vegyel T20ast. az a legfaszabb. vagy ha burzsoa vagy, akkor Gd93ast!
    dr
  • palace
    #30
    egyetértek pár emberrel, de nem mindenben. Most épp frissen vagy tájékozódva, ezért, ha úgy gondolod, hogy téged fognak hívni, és nem te őket, akkor olyat vegyél, mint a többieké. Ha viszont te fogod hívni őket, akkor a pannonnak (praktikum classic), és a vodafonenak is (,,natúr" vitamax) van olyan ,,kártyása", ahol hálózaton belül és kívül is ua.
    Készüléket meg attól függ, hogy mennyi pénzed van. 3210-est már elég olcsón lehet venni, de az már szerintem ,,kiment a divatból", meg a szomszéd falusi gádzsó is azzal jár kukázni, szóval az néptelefon!!! (meg nekem nem tetszik)
    Én mindenképp azt ajánlanám neked, hogy Nokiát vegyél, mert azok nagyon sokat tudnak. Elsőre még úgy gondolnád (mint ahogy én is így gondoltam), hogy minek nekem egyedi csengőhang, oplogó, játékok (bár játékok most se hiányzik)..., és más jó tulajdonságokat nem akarok felsorolni, fölösleges lenne, mert szerintem mindenki tudja, vagy ha nem, akkor utánanézhet, a NOKIA a gyártja a legjobb telefonokat!
    De most már nem nagyon gyártanak rossz telefont, azt vedd meg ami tetszik. (nokia 6210)!!!!
  • Shrike
    #29
    Olyat vegyél, amilyen tetszik, én ajánlom a Nokia8850-t, de ha kevés pénzed van, akkor inkább csak a 8210-t v. Siemens SL45.
    Azt, hogy milyen szolgáltatót vegyél, döntsd el magad, szerintem vásárold fel a Vodafonet, mert az nemzetközi...
  • Zsozso(!)
    #28
    ...
  • Zsozso(!)
    #26
    csak ne olyat vegyél ami mindenkinek van mertaz már tök égő!
  • Efreet
    #24
    Hmm... kezdje el mindenki reklamozni a sajat kedvencet? szivesen, de sajnos csak morgas lenne belole meg flaming. ugyhogy siman menjel Alcatelt venni, es ne hallgass masra :DDD
  • Lteebee
    #22
    Véletlenül.
  • frey
    #21
    ezt most miert csajnak?
  • Laalee
    #19
    nemar 7 honap alatt a 7200 as feltoltobol meg van 2802 ft :) alig tobb mint 5000 ft hivas :) sms re ott a net! :)
  • Efreet
    #18
    lasd #3 es #4 :))) ez a megfelelo modszer. nekem az eredeki 9K-bol (Dooomino) 11 honap alatt elfogyott kb 8ezer. neszeneked elofizetes :) pedig sokat beszelgetek :)
  • Laalee
    #17
    azert hogy engem hivjanak... :)
    en havonka kb 5 percet beszelek az en szamlamra a maradek tobb orat engem hivnak...
  • Lteebee
    #15
    Szerintem te berágtál a sok offtopic miatt a badis rovatban.
  • Lteebee
    #13
    Akkor vagy nyerő, ha tudod nagyjából milyen napszakban mennyit fogsz beszélni, akarod-e külföldön is használni.

    Fontos még, hogy elég nagy farkad van-e ahhoz, hogy ne kelljen a legújabb, legkisebb hendivel penyóznod.
  • Lteebee
    #12
    Az egyik topicban arról volt szó, hogy ki érett.

    Ha elég érett vagy a kultúrált párbeszédhez, nem szarozod le, ami neked nem tetszik, esetleg azt mondod, hogy te ezt, vagy azt nem tartod előnyösnek, mert...
  • Laalee
    #11
    komoly ferfiak szar szolgaltatoval :))

    vegye vodat tok olcso meg a prepaid ja is... amugymeg pannon

    es mennyiert akarsz mobilt? ha sok mani akor vegye szimensz sl45 öst :)

    a pgsm.hu n meg van tarifacsomag ajanlo :) nemtuom mennyi ertelme van de biztos sok :)
  • Lteebee
    #10
    Komoly férfiak...
    mi mást mondhatnék?
  • Lteebee
    #9
    :)
  • Lteebee
    #7
    Én westeles, előfizetős.
    Tudod, hogy van ez az ellentétekkel.
  • Efreet
    #6
    Nem. csak szakadzik a netem, es ha timeoutol ranyomok ujra, erre meg kiderul, hogy mar elsore is vette a 'kozpont'. ha viszont kilepnek akkor kiderulne hogy elsore se vette. es inkabb olvassatok tobbszor ertekes soraimat mint egyszer se :)
  • Assassin
    #5
    Tán remeg a kezed hogy mostanában mindent kétszer nyomsz?:)
  • Efreet
    #4
    Teljesen attol fugg az ismerosi kor mivel rendelkezik. azt kell elerni, hogy inkabb ok hivjanak, mint te oket. ugyhogy voadfona alapbol kiesett. amugy nagyjabol mindegy hogy westel vagy pannon, amibol tobb van a kornyeken :)
  • Efreet
    #3
    Teljesen attol fugg az ismerosi kor mivel rendelkezik. azt kell elerni, hogy inkabb ok hivjanak, mint te oket. ugyhogy voadfona alapbol kiesett. amugy nagyjabol mindegy hogy westel vagy pannon, amibol tobb van a kornyeken :)
  • Breki33
    #1
    MIlyen keszuleket erdemes mostanaban venni?

    Kerek tanacsokat. mert ebben amator vagyok.....
    Szolgaltatokrol is :)))