231
es milyen szolgaltatot? :)
  • Efreet
    #191
    he?
  • Laalee
    #190
    ohh *arcpir* :P
  • Laalee
    #188
    bar nemtom mit csinalsz majd a kabel net eddel mertohgy driver nemlesz a kartyadhoz az fix :)
  • Efreet
    #187
    hát még ha be is üt... :))) lesz itt kollektív sárgulás...
  • Laalee
    #186
    jouzlet :)
  • Efreet
    #185
    egy kis nyálcsorgatás... :))))
    http://index.hu/tech/mobil/sl45
  • Efreet
    #184
    dejó, ebből tökre semmit nem értek. ki vesz kinek miért mit? nekem nem akar senki 1 SL45-öst venni? kap érte ingyen egy T10-est. :)))
  • Laalee
    #183
    jo ha felajanlanak egy t10 est ingyen akor megveszem neked 10 ert a 3310 est :) persze ha kifizeted utana :) amugy ha visszaolvasnal (khhmm khmm ) akor latnad hogy valakinek a kerdesere valaszoltam...
  • Efreet
    #181
    merre jár a leveled? :((
  • Laalee
    #179
    enidaig csak a 6:3 rol tudok de az egy kcsit mas teren van :)

    amugy külkert 3 evet tanultam de az a 8:3 valahogy nemragadt meg bennem
  • Efreet
    #178
    akkor légyszi mondd már el mi az. énnem tanultam. pedig közgázt tanítottak nekem 3 félévet...
  • Laalee
    #177
    jelen pilantrban az RXon omat egy sl45 ért cserelnem le csak esne mar le egy kamionrol :(
  • Lteebee
    #176
    Marketingből meg közgázból is tanították már -mármint a 8:3-at-.

    Kb. három éve volt egy ilyenem. Nagyon szerettem és nem csak mert egyedi volt, hanem mert jó is volt.
    Kezelhető menü, nagy kijelző(viszonylag).
    Csak 5 csörgése volt és elég halkan nyomatta.
    Nagyjából ennyire emlékszem, meg arra, hogy amikor felhívtam az AEG Hungary-t, hogy kéne kiegészítő hozzá, nem hitték el, hogy az AEG gyárt gsm motyót.
  • Laalee
    #175
    itten vagyok...
    csak hihetetlen modon mostanaban scomo elintezni valo ugyem van...
    lassan szolni fogok hogy igy netudok eleget forumozni es lecsuszok a legtobbet hozzaszolok ranglistajarol :)))

  • Efreet
    #173
    ezt a 8:3-t nem igazán értem... az AEG teflonról mesélj már... csak képen láttam még...
  • Lteebee
    #172
    Nekem: Nokia, AEG, Alcatel, Sagem, Ericsson, Samsung.

    A rossz reklámot lényegesen több emberrel osztjuk meg, mint a jót(asszem 8:3 az arány).
  • Efreet
    #169
    nem szidtam. csak sok embert hallottam aki szidta. sajnos többet, mint aki dicséri. kint finnföldön amúgy 95%-uk van a piacból... hallottak még siemensről meg motoroláról és annyi :)
    nekem már sokféle volt.. Motorola, aztán Siemens, RXon, és most Alcatel. a következő meg nemtudom mi lesz :)
  • Lteebee
    #168
    Ezzel én is így vagyok, de azért szeretek kipróbálni új dolgokat is.
  • Lteebee
    #166
    Szerintem akkor nem kéne szídnod, amíg nem használtál egyet egy-két hónapig.

    Jó telefonok, csak annyira nem, amennyire a nokijások hiszik. És nem azért adnak el olyan sokat belőle, mert jobb, mint mondjuk egy samsung, hanem mert olcsóbb.

    Tegnap olvastam egy cikket a kedvenc liberálbolsevik napilapomban és ott azt írják, hogy a nokia hisz abban, hogy a ma alsó kategóriájú nokijját használó fiatalok többsége márkahű marad és később is a finneket választja majd.
  • Efreet
    #165
    nekem nokija telkóm még nem volt... de annyi embert hallottam már káromkodni miattuk... es a szoftverfrissítéses ügy tiszta m$ -fíling :)
  • Lteebee
    #163
    Ismerek olyat, aki venne ilyet csak mert ritkaság.
  • Lteebee
    #160
    Anyagilag rosszul döntenél.
  • Laalee
    #159
    az odaig ok hogy tíbbet tud es ujabb is
    de ha ingye lenne t10 es vagy 10 ert 3310 akor ugydíntenek mint elíbb irtam.
    es igen nem szeretem a nokiat idaig csak szivatott...
  • Lteebee
    #158
    A 7110-est lepingpongütőzni már csak azért sem szabad, mert a kifejezés már rég oda lett ítélve a philips-nek(gyk. fizz).
  • Lteebee
    #157
    Elvakultan utálod a nokiát.
    Nekem rxonom van(megint), de egy 3310-est azért nem kéne rosszabbnak mondanod az alapszolgáltatások terén sem. Kategóriájában nem rossz hendi és újabb is mint a t10.
  • Laalee
    #156
    t10 est telefonalni aval is lehet a többi meg marhasag es ha meg inyen van az csak jo! amugy ratoltok egy t18 as szoftwert es egesz kellemes lesz a szolgaltatasokat tekintve is.
  • Laalee
    #155
    pingpong uto
    valahogy nisc kedvem 2 hetente szoftwert frissiteni kicsit olyan a telefon mint a blizzard jatekok :)
  • Lteebee
    #154
    Ha anyagilag nézzük, akkor a 3310 szerintem 25k felett eladható, míg a t10max 10k(szerintem), tehát...

    Én TBWonderrel értek egyet.
    Figyelem egy ideje, ehhez is jobban ért szinte mindenkinél.
  • Efreet
    #153
    A T10ből 2-3ezerért lehet T18, az viszont már kellemes... de egy 3310 bármennyire hibás, egyértelműen többet ér.
  • TBWonder
    #152
    Előbbi.
  • Endru
    #149
    Csakhát nem kell dobálni, és vizbe mártogatni!
  • Endru
    #148
    5.0-as a softwere nincs bakija!
  • TBWonder
    #147
    Nem fagy a tiéd soha?
  • Endru
    #146
    7110 Nincs is jobb!
    Super egy telcsi, aki nem ezt mondja az hazudik!
  • TBWonder
    #145
    Vettem egy dominós 320-ast.
    teccik
  • Razgon
    #144
    Az Rxon 2618-as megéri! Egy kicsit tényleg gyenge a háttérvilágítás, de ezt szerintem kompenzálják a nagy betűk. Frankók a híváslisták, jó hogy profilokat készíthetsz. Hátrány, hogy néha kicsit lassú. Vibri tényleg jó lenne bele.

    Szerintem egy jó vétel.
  • Laalee
    #143
    hat ha a legömböjités nokia design akkor igen :) bar a tudasa a 3310 essel vetexik merete meg a 3210 essel bar anal könnyebb ara meg a beka segge alatt van... jo vetel bar nincs benne vibrátor :) gyenge a hattervilagitasa mas bajom nemvolt meg ezel a tipussal ...
  • TBWonder
    #142
    Az az, aminek a dizájnja egy az egybe nokia?
  • FreemanSE
    #141
    ericcson a2618, az a kúl, ojan lesz nekemis, semmi felesleges csicsamicsa loszar, csak ami kell, meg wap is van benne, ja és yol néz ki és az ára is emberi, persze csak prepaiddel vegyél bármit is...
  • TBWonder
    #139
    Én pannon dílerről beszéltem.