269690
Ne legyen nagyobb a képek mérete 1024X768-nál!
  • bulba
    #269489
    Igen, a Kia kivételével mind 1/43-as. Korábban is volt a témában diskurzus, de érdekes mód a többség inkább úgy látta hogy a metál szemcséket nem egészen sikerült negyvenharmadára csökkenteni. Persze az is igaz, akkor nem pont ezen darabokból indultunk ki :)
    Én nem tudtam dűlőre jutni a témában, de összességében elégedett vagyok velük.
  • Earthquake27
    #269488
    Örülök, hogy eltaláltam.:D A matricás dolgot nem tudtam, de hibás fényezést sajnos már jónéhányat láttam... Mellékesen pedig egyáltalán nem biztos, hogy törve volt! Nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni! Mi van ha csak bevásárlókocsival húzták végig az oldalát, és csak bele kellett ködölni?:D Amúgy szép ez a CRX is! Anno nagy kedvencem volt! Amúgy elképesztő, a modelljeid fényezése. Mármint arra gondolok, hogy ugye ha jól gondolom, akkor azok a vasak, amiket fel szoktál ide tölteni, azok általában 1:43-ok? Mert ha igen, akkor egyszerűen brutális a festék amivel fényezik őket!!! Annyira apró a metál szemcsék mérete, hogy tökéletes összhangban van a verdák léptékével...
  • bulba
    #269487
    Oké, nyertél :D
    Azért elmondom, eredetileg arra gondoltam, hogy minden darabnál ami sikerrel vette a gyártás végi minőségellenőrzést, a bal hátsó szélvédőre ragasztottak egy kis OK matricát, de a modell gyártójának gondolom nem volt meg ez az infó és arról lemaradt....vagy csak összetörték és a cseredarabon már nyilván nincs rajta ez a matrica :D
    videó
  • bulba
    #269486
    Estét!





  • Earthquake27
    #269485
    Nagyon szépen köszönöm! Már jó néhány éve gyűjtögetem az 1:18-as modelleket, így valóban egy kisebb társaságba csöppent bele az F40. :) Az 1:18-as F50 és a LaFerrari Hot Wheels Elite kiadás, míg az 1:12-es F50 Tamiya. Az F40-esnek élőben sincs miért szégyenkeznie, ugyanis elképesztően gyönyörű modell. Bár ha őszinte szeretnék lenne, akkor azt kellene mondanom, hogy akkor csalódtam volna ha nem így van, ugyanis 2 db 1:18-as kivitele már nálam parkolt az érkezésekor, és azokban sem talál az ember kivetni valót!!! Nekem ami nagyon tetszik az 1:12-es F40-en, az az elképesztően aprócska sasszeggel rögzített kerékanya, illetve a motortérben elhelyezkedő aprócska hűtők rendkívül finom rácsozása... Igaz még nem szedtem szét, és bár elég biztos kezem van, és valószínű, hogy nem okoznék kárt benne, ennek ellenére mégsem fogom levenni róla a kerekeket! A modell többi eleme pedig (kivéve a motortér hűtőit) 1 az 1-ben az 1:18-as Kyosho minőség, csak egy kicsit nagyobban...
  • Earthquake27
    #269484
    Szerintem a kerékjárati ív feletti és az ajtó alsó ezüstmetál része fényezve lett. Egyrészt pontatlan volt a maszkolás, másrészt a bal hátsó kerék felett megrogyott a fényezés...
  • bulba
    #269483
    A Vehicrossomról viszont nemrég kiderült hogy korábban törve volt :(
    Mit gondoltok miből jöttem rá? :)




  • bulba
    #269482
    Azigen! Gratula hozzá, meg kell hagyni, díszes társaságba került! Az F50 és a LaFerrari is nagyon jól néznek ki.
    Így képekről az új F40-eedben sem találok igazán kivetnivalót. Közelebbről is ismerve, neked mi a véleményed róla?
  • Earthquake27
    #269481
  • Earthquake27
    #269480
  • Earthquake27
    #269479
    Vitrin


    Utoljára szerkesztette: Earthquake27, 2019.10.02. 12:15:18
  • Earthquake27
    #269478
    Hozzám az 1:12-es F40 érkezett ma...
  • PP993RS
    #269476
    Döbbenet hogy elszaladt az ára a grafit Norev S600-nak... 2-3éve vettem Mammától, aszem 15 v. 16e volt ....
  • Tommek1998
    #269475
    Sziasztok!

    Ha valakinek lenne egy "felesleges" Norev féle W140es Mercedes bálna S600 sötétezüst színben, és pont egy AUTOart Mercedes GT-S sárga hiányzik neki, akkor szívesen elcserélném rá egy az egyben a bontatlan Autoartomat. :-)


  • bulba
    #269474
    Estét, rég történt már itt bármi is :)





  • crosspeet
    #269473
    Szia! Olvastam pár napja, igen komoly!! Valamit hagy maga után majd, egy műalkotás!
  • bulba
    #269472
    Gondolom a többség olvas Totalcart, de hátha valakinek elkerülte a figyelmét: ezüst Ford Escot
    Utoljára szerkesztette: bulba, 2019.08.26. 22:40:33
  • bulba
    #269471
    Estét!



  • crosspeet
    #269470
    Egy másik modellel kapcsolatban irtam privit neked!
  • bulba
    #269469
    Celicából csak régebbim van, 323F-ből a nem bukólámpás van meg egyedül, de nem eladó
  • kemszi2
    #269468
    ha 8ast megunod akkor szólj :D
  • crosspeet
    #269467
    Valahogy ezekkel a szobor műgyantákkal nehezen békülök meg, de amíg nincs jobb.... Épp a minap elmélkedtem azon, hogy de kár hogy az Autoart már leállt a klasszikus német verdákról (80-90 es évek, Porsche, Mercedes, Bmw)... Kár.
    Ui. : nincs véletlen eladó Neo 1:43 Mazda 323f ba vagy Celica mk3 modelled..? :)

  • bulba
    #269466
    A "régi idők" emlékére egy F-1-es plakát, ezúttal a Mclarentől. A stílussal a golyóstoll feltatlálója előtt tisztelegnek:
  • bulba
    #269465
    Hát igen, egy prémium autó nem prémium modellként. Látszik rajta, hogy nem felsőpolcos modell de ha nem volt drága akkor szerintem simán jó. Az ültetéssel nagyon jól de abszolút természetesen mutat
  • crosspeet
    #269464
    Jónaposat!
    Begördült apának két KK-scale C126 Benz.
    Ez illetve egy kék is, hááát nem estem hasra tőle minőségileg.. Ha vakakit érdekel, ez az ezüst szabadpréda! Az első futómű kapott egy finom ültetést.. ;)

  • bulba
    #269463
    Köszi! A kombi az aktuális Peug 508. Piros "szedánt" szerettem volna eredetileg inkább, de arról sajna lecsúsztam, de ez is szép!
  • crosspeet
    #269462
    Grat hozzá!
    Cuki a két kis japó! :D
    A felső kombi az miféle paripa..?
  • bulba
    #269461
    Estét, megpakkosodtam én is :)

  • Missa
    #269460
  • bulba
    #269459
    Nna ezeket eddig nem is tudtam, mindig tanul valamit az ember. Szurkolok hogy összejöjjön a 206-os 5ajtósként is
  • bulba
    #269458
    Estét!



  • Missa
    #269457
    Szia! Ez GATE termék. A 206 CC-ket még a Welly (azt hiszem a Solido-tól vették át) csinálta 1:18-ban. Nekem a Welly-k kicsit primitívebbek, elnagyoltabbaknak tűnnek. Amolyan jobb Bburago-nak. Annak ellenére, hogy a GATE félén az ajtók egy karosak, a takart részeken hiányos a fényezés, és a motor tere is kicsit egyszerűbb, mint a Welly-é. Mégis, sokkal minőségibbnek tűnik az összhatás. Úgy tudom a GATE-nek volt köze az AutoArt-hoz.
    Amúgy a Paudi csak a 206 5 ajtós változatát gyártotta (ami nagy szívem vágya lenne), Dong Feng 206 néven árulták. Gyakorlatilag beszerezhetetlen. Nagyon, de nagyon kutatok utána. Manapság már azt is tudom róla, hogy ez a Paudi modell nem is 1:18-as, hanem 1:16-os
  • Missa
    #269456
  • bulba
    #269455
  • bulba
    #269454
    Nagggyon állat, a forma, a szín és hogy ilyen szinten nyitható! Gratula hozzá. Ki a gyártója? Ha Norev lenne szerintem tudnék róla, Paudi nemhiszem, mert szerintem Kínában nem forgalmazták.
    Az ilyen posztoknak a mellékhatása hogy mindig elkezdek egy 1/43-as után keresgélni én is :D, most kivételesen elmarad mert van egy rendelésem folyamatban.
    Utoljára szerkesztette: bulba, 2019.07.06. 22:35:00
  • crosspeet
    #269453
    Nekem is beesett ma egy régi kedvenc párosom versenyverziója, Autoart e24 vs c126 forever!










  • crosspeet
    #269452
    Bakker, épp egy dettó ugyanilyet láttam itt a szomszédos utcában, gondoltam is rád.. :D
  • Missa
    #269451
    Még nem teljes a "gyönyör". Még kell egy Norev 206 RC és természetesen a Paudi féle öt ajtós. Bár ez utóbbiról kiderült, nem 1:18-as, hanem 1:16-os
  • crosspeet
    #269450
    Látom csak összejött valami, régóta sliccpattintó ez már nálad..
  • Missa
    #269449
    Nekem ma ez jött.
    Tudom, nem a "gyűjtői profilom", de még is tetszik