Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#20455
van aki XD

RoR zsozso
#20454
Mér élve eszik?? <#idiota>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20453
nemröhög mert elrabolva találja magát <#eplus2>

RoR zsozso
#20452
PingWEED Hehe <#vigyor><#idiota><#nevetes1><#nevetes2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#20451
Ja de nem a döglöttfarkas<#eplus2>

RoR zsozso
#20450
Biztos próbáltad már WeeD-en ha ennyire tudod h. h. megy<#banplz>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20449
Olaszok meg a macskát eszik. Amikor voltam Olaszországban,akkor furcsa módon nem voltak macskák. Viszont a kukáknak olyan szaguk volt mint a döglött bagolynak.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#20448
PingWEED<#eplus2>

RoR zsozso
#20447
Mondjuk annyira rossz nem lehet,Kínában is eszik a kutyát<#idiota> A kutyának meg a farkas a rokona<#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#20446
Fõleg ha tele van tintával<#hehe>

Willi Betz
#20445
A veszett bagoly is nagyon finom,fõleg,ha megölés elött kitéped a lábait ,aztán leteszed a fõldre,hogy menjen. Higyjétek el olyan lesz mint a pingvin<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20444
<#banplz>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20443
a veszettségtõl lesz egy picit pikáns a dolog <#finom><#buck>

RoR zsozso
#20442
az jó énis szoktam nézni!!
Nem állt szándékomban megenni <#idiota><#vigyor> úgy tom nem finom,fõleg ha veszett<#idiota>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#20441
Ja bocsi benne vagy a szado mazo biznicbe<#hehe>

w77d
#20440
csak hiszed XD

NSTSpider
#20439
A döglött farkas olyan mint a kötözöttbagoly má nem sokat árthat<#hehe>

Willi Betz
#20438
Az jó sorozat szoktam nézni Discoveryn a Túlélés törvényeit.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20437
ha a túlélés megkívánja.. XD

Willi Betz
#20436
Hanem az,hogy megedd?<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20435
Te véletlenül nem döglött farkast szagolgattál???<#ejnye1>
Mer taliztam már vele erdõbe de nem az volt az elsõ gondolatom h. de büdös<#nyes>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20434
Ahha,így már értem...<#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20433
Nem volt semmi bajom,csak tudod a szobámban is hasonló szag van,és megedzõdtem<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20432
Ha az téged nem zavart akkor te rohadt náthás voltál...
Amúgy a róka se gyenge,télen egy rókalyukat kifüstöltünk egy petárdával ne tudd meg hogy futottak...<#idiota><#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20431
Bûzösborz...azt már éreztem és nem volt dögszaga,legalábbis engem nem zavart. Viszont a farkastól hanyatt basztam magam.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20430
Utánanéztem melyik a legbüdösebb állat a világon...
Ha akarod Gabec ezzel kiegészítheted WeeD 'önéletrajzát"<#rolleyes><#nyes>:

A legbüdösebb a szkunk, vagy ismertebb nevén a bûzborz, melynek latin neve a Mephitis mephitis is bûzösségére utal, hiszen egyenes fordításban veszedelmes gázt jelent. A Mustelidae család oszlopos tagja, neve ellenére nem csak egereken él, hanem mindenevõ. A végbelénél található zacskókból lövelli ki a védelmét szolgáló sárgás, bûzös folyadékot akár 4 méteres magasságba egymás után nyolcszor is. A szkunk kiváltsága még, hogy nem hat rá a kígyóméreg, legalábbis nem annyira, mint hasonló testmérettel rendelkezõ társaira. A menyétnél például tízszer több méreggel kellene a kígyónak próbálkoznia, hogy leterítse a bûzborzot.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20429
Kedves ember vagy látom<#idiota><#vigyor><#vigyor0><#hamm><#smile>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20428
Én inkább kiegészíteném még plusz két hellyel. A farkasnál lévõ és a rókánál. Na meg persze a majom. Ezek keverékének elegye olyan szagot alkot,hogy vallatni lehet vele. Görénynél 8x extrémebb. Olyan,hogy kifordul a beled,ha megérzed.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20427
Na voltam bringázni,de bazmeg beakartam rugni erre becsíptem. Eltört az a szar mûanyagpedál. Mellesleg olyan bagoly szagom lett,hogy ihaj.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20426
<#puszis>

NSTSpider
#20425
Ó hát neked bármikor<#eplus2>

RoR zsozso
#20424
<#banplz>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20423
tudtam, hogy él benned valami kedvesség XD

NSTSpider
#20422
Akadjanak a torkodon<#hehe>

w77d
#20421
iszok én, de emészthetetlen fajta az sg fórumozó XD

NSTSpider
#20420
Ménem iszol valami erõset? Az feloldja<#eplus2>

gabamano
#20419
Na a tetû skótból sikerült kihúznom két modellt az elhagyott autóm helyett:

w77d
#20418
nem, gyakrlatilag rothadó hús szag van, mivel a kiöklendezett fórumozók gyakorta nincsenek még jól megemésztve XD

NSTSpider
#20417
A bagolyodúszag olyan lehet mint az állatkertben a majomházban<#eplus2>

RoR zsozso
#20416
Ebbe nincs szem...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#20415
Grat! Nagyon szép gyûjtemény<#eljen>

Willi Betz
#20414
Nálad bagoly odú szag van biztos vagyok benne😄
Nálam meg fõként tengerimalac szag,de ezt lehet ellensúlyozni egy dezodorral<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20413
ha õ úgy szeret élni XD

Willi Betz
#20412
Nem lehet dögszag a szobájában...<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20411
a tiédnek még igazi szeme van benne? <#wow1>

Willi Betz
#20410
Majd persze,a szemét bent hagyják,hogy rohadjon mi? Kivan tömve és kapott egy ilyen mûszemet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20409
öhha!! Kicsit olyan a szeme...<#vigyor1>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20408
Hát ha te képes vagy megfogni...(nem a zsinorjánál fogva)

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#20407
enyém most is él, ha vizbedobom úszik

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#20406
Ez is élt még régen!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?