Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#20505
Gabi errõl az ótóról mit tudsz elmondani? Olyan mint a Schnitzer BMW vagy mint az A6-os Audi?

Meg asszem van sima is ebbõl,ami nem kabrió.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20504
Az elég olcsó. Köszi!!<#worship>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20503
Meghát. Jó dolgok vannak ott.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20502
Meganya<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20501
látom megtaláltad az átkos topikot XD

gabamano
#20500
Ha már Megane:

Willi Betz
#20499
Csattogós lepke. Weednek való<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20498
Tessék képek
Árat meg nem tudok,körül kell nézni. De lévén,hogy Bburagoról van szó,olyan 6-7ezer körül lehet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20497
Nem tudnál több képet?? Na meg egy ár... <#confused>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20496
Ez nagyon teccik <#wow1><#smile> Csak azt a hülye hátsó kipufogót csinálták volna szebbre és már rohannák is pénzt gyûjteni rá<#vigyor4>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#20495
azért ilyen, mert maga a vas a sima 10ezer forintos modellé. csak ennél a beltér, motortér, stb nem 20 darabból átt, hanem 300-ból. ettõl még vérciki a dolog.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20494
Ennyi pénzért már illet volna szerintem nem karosra megcsinálniuk😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20493
Jah igen,akkor én emlékeztem rosszul<#kuss>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#20492
nna, végre egy kép..
ugynaz a megoldás, mint a Ferrari 348-nál:

http://ferrari18.blog.hu/

#20491
olyat nem mondtam, hogy a Welly karos.
de basszus, most hogy jobban megnézem, a motorja is más. az eladó azt írta, hogy Bburago, én meg vakon hittem neki, miközben feketében nincs is Bburago, csak ezüszben és pirosban. szóval a fekete tényleg Welly.

http://ferrari18.blog.hu/

#20490
HW Elite Special Edition Ferrari 612 Scaglietti Lim. 1947pcs 250 euróért:



karos, mégpedig csúnyán, mûszerfalba vágósan.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20489
Te ez nem lehet,hogy Welly? Mert azt mondtad,hogy annak meg karos. Csak gondolom én,hogy az oldalon összekeverték a Bburagoval. Ha jobban megnézed a hátsó rendszámtábla se olyan. Na meg a motor.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#20488
Testarossa:

http://ferrari18.blog.hu/

#20487
dehát látod a feketén, hogy ott a kar.

http://ferrari18.blog.hu/

#20486
F40:

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20485
Érdekes! Itt meg olyan mintha nem az lenne:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#20484
jajj, pedig a 348-ról tesztet is írtam ide...

http://ferrari18.blog.hu/

#20483
ja, a Golf V se csúnya messzirõl. csak azt nem kell nyitogatni.

http://ferrari18.blog.hu/

#20482
karos ez mégis:

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20481
Ezt a két autót még nem láttam,vagy ha láttam is akkor nem emlékszem rá. De ha te mondod akkor elhiszem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20480
Azért a Bburago,ha megerölteti magát tud szebb darabokat is csinálni.
Ez se mondható csúnyának,pedig Bburago:




.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#20479
dehogy csoda. a Ferrari Testarossa, 348tb, F40 sem karosan nyílik a Bburago-nál, pedig azok sem mai gyerekek.

http://ferrari18.blog.hu/

#20478
valószínû, hogy karosan. ez a cucc is érdekes, amivel megtámasztják az ajtót a B oszlopon, hogy ne lógjon becsukott állapotban.

de végülis Bburagohoz képest teljesen korrekt. más kérdés, hogy pont ma adtam postára egy ilyet, csak Welly-t. az meggyõzõbbnek tûnt, pedig nagyon nem vagyok odáig a Welly-ért.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20477
És nem karos! Csoda!<#taps>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#20476

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20475
De legalább már nem egyszínû fekete azaz egybeöntött mûanyag. A rendszám meghát...igen. Azon is lehet segíteni,ha nagyon akar az ember.
Vajon hogy nyílik az ajtaja? Biztos karosan...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#20474
ez az egybeöntött mûanyag motor azért elborzasztó. nomag a Bburago-védjegy ferde rendszám.

http://ferrari18.blog.hu/

#20473
Bburago 8C Competizione teszt a diecast.org-on

azt mondják, hogy:
"This car can easily sit on the shelf next to models two or three-times as expensive and not feel any embarrassment. It isn’t an AutoArt, but at thirty dollars, it shouldn’t be held to that standard. Instead, it’s a beautifully-rendered car that is almost too nice to be given to a child to use as a toy."




http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20472
Ilyen van 95 euroért:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

oneal1
#20471
dakar hoz kapcsolódóan😊

Robby Gordon hummer jérõl még nem készítettek modellt?

!Forza Ferrari!

RoR zsozso
#20470
gyengébbek kedvéér:Jobb klikk-kép megjelenítése=Jéé má látod is micsoda csoda...<#smile>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20469
Itt van vídí egy kicsit bebaszva:

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20468
Neeem!! Ott találkozik Lapföldön a Mikulással és leitatja és elviszi a cumót <#idiota><#idiota><#vigyor3><#vigyor2><#buck>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20467
Nem! Weedet elvisszük a Svédekhez hóbasznak...akarom mondani hóbagolynak.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20466
VIGYÁZZATOK a végbélhajtómû nagyon gyors!!!<#idiota><#idiota>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#20465
Navárjál akkor mi maradunk kint WEED meg hazatántoroghat<#hehe>

Willi Betz
#20464
Ukránok azok állatok,megeszik a baglyokat!
De a lényeg!! A LÉNYEG!!! NAGYON SOK BÁLNÁJUK VAN!!!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20463
Ha fingik 2-õt má hangsebességgel repül <#banplz><#banplz>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20462
tényleg 12 évesen szeretnél bagolyköpet lenni? XD

w77d
#20461
én egy sintért ismertem aki igazi farkast tartott. Nagyon durva volt, ráadásul nagyon agresszív. Pilisvörösváron sintérkedett egy darabig. A farkas segített neki befogni a kutyákat.

RoR zsozso
#20460
WEEDékre haha <#idiota><#vigyor><#vigyor4><#vigyor2><#smile><#nevetes1><#nevetes2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#20459
Ez olyan mintha WEED et elvinnénk mondjuk Ukrajnába másnap má itthon lenne<#eplus2>

RoR zsozso
#20458
Van légpuskám és nem félek használni!!!!!(az részletkérdés h. a Balatonon van a puska a lõszer meg Pécsen de sebaj kis körutazás sosem árt <#idiota>)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20457
Egyébként farkasról jut eszembe. Itt a szomszéd házban volt egy ürge aki tartott farkast kutya helyett. Aztán elvitték WEEDékre egy rokonhoz,mert pampogtak a téren lévõk,mert van itt egy játszótér. Na és elvitték aztán 3-4 nap múlva a farkas visszatalált. Pedig nem közel vitték,hanem el a büdös francba a határ mellé.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#20456
Nem, de a döglött kutyának a rokona a döglött farkas<#hehe>