Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#20605
És én, milyen vevõd vagyok? 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#20604
ettõl függetlenül, ha én mindenkit intelligensen leparasztoznék egy fórumban, mert valahol tök máshol nem tudtam vele megegyezni valamirõl, Caseih kollégánknak nem lenne szüksége az 50 millás traktorra...

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#20603
akár az, akár nem, nem egy észlény, mikor úgy akartam intézni, hogy neki jobb legyen, simán kioktatott és kizárt, nem beszélve arról, hogy nem érdekli, hogy csomagként olcsóbb, õ csakis elsõbbségi csomagként küldi teljesen fölöslegesen...mi ez ha nem hülyeség? inteligensen írtam neki, de õ nem nagyon így válaszolt, ebbõl én ilyennek szûrtem le...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#20602
ne bántsd! az egyik legjobb vevõm.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#20601
Most viszik el elõlem a Beetle-t 😞 Ha nem lenne egy paraszt, akkor rég megvettem volna már tõle 3500-ért...Mert hogy õ nem adja olcsóbban...Nesze, elvitték 2000-ért...A balf*szok megérdemlik...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20600
Jól megdolgozzák a végbelét<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20599
Vagy inkább büdösbagoly?<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#20598
A fiúk már dolgoznak rajta<#hehe>

Willi Betz
#20597
Fosbagoly...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20596
kevés érte XD

NSTSpider
#20595
Ennyit nem ér nekünk<#hehe>

Goruck
#20594
54 900.-

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Goruck
#20593
ezt fotóztam egy óra-ékszeres kirakatába:

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

gabamano
#20592
gabamano
#20591
Talán két napot ha kibírt a Vaterán....
Lecsapták mint a szúnyogot

NSTSpider
#20590
Jaja csak elõtte a szárnyait le kell kötözni mert még elrepül<#eplus2>

Willi Betz
#20589
Én egybõl ablakon a 10.-rõl<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#20588
Kivágható bagoly, akkor kivágjuk<#eplus2>

w77d
#20587
kötelezõ darab 😄

Willi Betz
#20586
Weed!!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20585
Ez a Porsche nagyon tetszik!
Pontosabban a színe miatt tetszik

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20584
Az nem baj! DE BÁLNA!! Ez olyan mint neked a bogár.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#20583
De hát ez csak 1:43-as 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20582
Ezt kerestem én,mert a következõ áldozatom ez lesz valszeg.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20581
Ez az! Az elsõ lehetõség<#worship>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#20580
Az a baj, hogy sokszor Google-ban keresek, meg ebay-on, úgy hogy ált. az oldalt nem mentem el mindig, csak ha nagyon sok jó kép van...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20579
Van ez itt csak az újonnan felkerült modellekrõl van sok kép, de ha ezt keresnél, akkor gondolom a képeken lévõ cimbõl már tuti rátaláltál az oldalra 😊 S hirtelen még ez jut eszembe...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20578
Boltnak az oldala és angol nyelvû.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#20577
Szoktam jópár helyrõl linkelni, most pontosan nem tudom melyikre gondolsz, de megpróbálok rájönni...😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20576
Harly melyik azaz oldal ahol külön lap nyílik meg a kiválasztott modellrõl és sok kép van róla?
Szoktál onnan linkelni is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#20575
Pedig jólnézne ki ezzel a Maserati felnivel, bár most kicsit bénán mutat...2 perc paintben...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20574
<#nemtudom>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20573
Jah...akkor várunk,amíg lesz valami csodagéped,ami nekem is megfelelõ lesz😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#20572
Jól sejtem, én kis naiv, hogy úgy nem tudom a vastagabb kereket rátenni, hogy ne kelljen szétbarmolni a bogarat?


1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20571
Az jó, bár a Fiat 500-ban már ne gondolkodjunk 😞 Ugyanis az én bánatomra is, de már elvitték...Nekem is nagyon tetszett, de jó árat adtak érte, igy csak az lebegett a szemem elõtt, hogy 2 db Revell Bogarat tudok venni belõle..

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20570
Hát általában csak kerekek hiányoznak. Volvoról a csomiajtó. Viszont van egy új állapotú A8-as Audim,de ezt már mondtam. Mondjuk a Fiat 500-ért cserébe megegyezhetünk. Meg még legfeljebb írok neked valamilyen filmet/filmeket.<#vigyor3><#vigyor>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#20569
A kidobást felejtsd el..Tuti megegyezünk, mert nekem pár apró hiányosság nem mindig számit, fõleg, ha azt lehet pórolni...Egy kereket mondjuk nem nehéz...Úgyhogy ne dobj ki semmit, szedd össze mid van, aztán majd valamit kitalálunk cserének...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20568
Van ugyan egy Volvo 740 kombim ami 1:24,de nincs hátul ajtaja. Még németországban találtam kurvarégen egy játszótéren. Igazából az 1:24-eseket dobnám ki a fenébe,mert nem nagyon foglalkozok velük. Van amelyiknek kereke sincs,tehát csak a port fogják.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#20567
Örültem is neki, szóval ha lesz még hasonló jármûved és lesz mit cserélnünk, akkor ki ne dobd, akármilyen szakadt is...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20566

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20565
Itthon kétlem,hogy fogsz olyat találni. Nekem volt,csak Harlynak adtam.
www.ebay.de! GAMA csinált Opel modelleket.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#20564
Gama, Schabak...Kár, hogy nem kérdeztél rá korábban...😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20563
Köszi, majd lázasan megyek fotózgatni, mi? 😊

Csak van valahol normális kép, mindegy milyen, csak ilyen beállitásban legyen...Majd találok valahol...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

redbull0304
#20562
1:43 Opel Astra F

Ilyet keresek! 😊 Tudnál pár márkát és árat mondani? Esetleg képel együtt... Elõre is köszönöm! 😊

w77d
#20561
menj el fotózni házakat 😊

Harly18
#20560
Nem rosszak, bár nekem olyan kéne, amin az épület pontosan szembõl van úgy, hogy nincs elõtte semmi, szóval úgy, hogyha kivágom a házat, akkor azt a járda mellé pontosan oda lehessen rakni...remélem érthetõen fogalmaztam, mert a napokban nem nagyon sikerült 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#20559
Hogyne tudnánk!
Tájképek: www.kepguru.hu

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20558
XD

Harly18
#20557
Hülye vagyok...Google a barátunk....Ezt fogjuk a lázra :S

És megint magammal beszélek...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20556
Nem tudtok olyan oldalt, ahol olyan képek vannak, amiket ki lehetne nyomtatni háttérnek? Táj, városkép...akármi? Vagy papirmakettes oldal, ahol házak is vannak? A legjobb az lenne.....Végre akarok én is doráma szerût csinálni, fejben már nagyon tutin elgondoltam, nem is olyan bonyolult 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/