Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#20655
Meg eleve a veséddel mire megyünk,már szétmarta az alkohol<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#20654
Össze hegedülöd<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#20653
Vadászol bazeg,hisz bagoly vagy!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20652

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20651
valakinek nem kell 1:43-as buszokért cserébe a bal vesém? XD

#20650

http://ferrari18.blog.hu/

#20649

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#20648
na igen, ezek a buszok gyönyörûek. ezeket is kéne gyûjteni 😊
na de basszus akkor kaját honnan szerzek? XD

#20647

http://ferrari18.blog.hu/

#20646
ha már 1:43:

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20645
Skodri tetszik meg a Zsigák😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20644
Vagy akár ez:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20643
Gabamano! eladtad már az 1:43-as Opelokat? XD

bulba
#20642
Pár saját 1:43-as
Seat 800:


Lada Kalina:


Lada 2110:



Skoda 1200 L:

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Willi Betz
#20641
Azok Minichampsek Opel dobozban direkt megnéztem tegnap!! Volt ilyen Vivaro is csak kékben. Akkor Signum,Vectra,Astra,stb...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20640
Gondolok elsõsorban ilyenekre 43-ból. Amik a büdös életbe nem fognak megjelenni 1:18-ban



Persze nem csak Opel,csak most ezeket találtam gyorsan...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20639
nem egy minichampsek, az a baj 😞

Willi Betz
#20638
Ja a Wallisnál most akciósak az Opel modellek! 4300 körül vannak.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#20637
én úgy vagyok vele, hogy ha már régi ügyfél az illetõ, akkor természetes, hogy jár némi árengedmény. de egybõl úgy kezdeni, hogy nna, akkor én most ezt ilyen és ilyen engedménnyel kérem..., nna az nem okés.

http://ferrari18.blog.hu/

#20636
ma elment a kombi...

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#20635
Szerintem a Don egy korrek és rugalmas Úriember mindig ad kedvezményt,és elõfordult már hogy elöbb adta fel az autót Nekem minthogy elutaltam volna az árát.(15 darab autót vettem Tõle)

A Fehér M5 öst meg vigyétek nem is lássam csak a szívem fáj miatta,kb nekem is fele lóvém van meg rá<#falbav>

De elpattan az agyam és megveszem aztán leshetitek<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#20634
hajajj, vigyázz, kezdesz megfertõzõdni. <#vigyor4> egy idõben én is gyûjtöttem 1:43-at is. az én esetemben azért volt ez hiba, mert 1:43 Ferrariból átláthatatlanul nagy a választék. egy idõ múlva el is ment a kedvem attól, hogy cseppenként gyûjtsem össze a tengert.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#20633
Pont ezen gondolkoztam tegnap én is. Csak azzal a különbséggel,hogy amit tutyi nem adnak ki 1:18-ban azokat venném meg 1:43-ban.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20632
én meg erõsen gondolkozok, hogy belekezdek 1:43-asok vásárlásába is. Sokkal nagyobb a típusválaszték, mint 1:18-ban

Willi Betz
#20631
Nekem mind1. Tudok én máskor is venni,nem kell nekem most azonnal. Csak leírtam,hogy van neki egy ami menne az én fehér 545i-hez.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20630
elhappoljam elõled? XD
(na jó, nem szemétkedik <#rolleyes>)

Willi Betz
#20629
Jó utána már én se,de ez a legelsõ alkalom volt. Most van neki egy fehér M5-ös BMW-je,viszont nekem hiányzik még a fele a zsetonnak<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20628
én vaterán semmit sem vettem tõle, csak írkáltam 😄

Willi Betz
#20627
Én különösebben Donnal sem alkudoztam. Egyszer volt egy alku szerûség. Amikor az verseny Audit vettem és megkérdeztem tõle,hogy odaadja-e minimál áron,holott elötte lecsaptam 20-ért. De õ közben küldött egy mélt,hogy legközelebb ne csapjam le,hanem írjak ímét neki. Ekkor kérdeztem meg ezt.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20626
én csóri Don-nál alkudoztam szét az agyam, bár elõtte vettem már pár autót tõle teljes áron 😊

Willi Betz
#20625
Az ilyen emberek engem feltudnak húzni nagyon. Ha egyszer nekem tetszik valami és eldöntöm,hogy kell,akkor nem kezdek el alkudozni,hogy nem lehetne-e egy kicsit olcsóbban? Másik meg,ha bemegyek a boltba egy kiló kenyérért,ott se kezdek el alkudozni a pénztárossal,hogy olcsóbban adja már oda.
Természetesen ha felajánlja valaki,azt,hogy olcsóbban odaad valamit,akkor azt elfogadom. Mert mért ne tenném?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#20624
nna, ma reggel is... vaterás arc. még semmit nem vett tõlem, de jön, hogy õ árengedményt akar, mert majd többet is akar venni. elõbb vegye meg a többet, aztán beszéljünk a továbbiakról.

http://ferrari18.blog.hu/

#20623
viccesss...

http://ferrari18.blog.hu/

#20622
2008 május az amerikai megjelenés. ott 330 dollár kürüli árakat írnak. Európában majd valamikor a nyár elején-közepén lehet kézbe venni. ha az Enzo árakat nézzük, akkor 300 eurós árra tippelnék.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#20621
Igen, nagyon szép 😊 Ez is mehetne 1 forintért 😄😄😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#20620
bõven 20 felett jönnék ki a legjobb esetben is.
meg már nem is nagyon vannak.
aztán finnyás vagyok, sárga kéne. úgy vagyok vele, hogy ha van valamibõl nempiros Ferrari, akkor azt veszem meg. majdnem mindenki a pirosakat gyûjti, én ha tehetem, valamilyen más színt veszek. ez pl zseniális ebben a kékben:

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#20619
Labdacs! BBR F430 kapható már? És ha igen mennyiért?

Harly18
#20618
rendelni sem tudsz, meg ebay-ról sem venni jó áron? vagy alapból nagyon drága?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#20617
én próbálok összehozni egy Kyosho F40-et. csak sehol nincsen normális áron.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#20616
Vagyis aki elcserélné...S ha minden igaz kapnék érte két modellt is 😊 Pedig tetszett ez a Ferrari, nem nagyon akartam volna elcserélni, de kettõ VW-t is kapnék érte, ami nem rossz 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20615
hiszed vagy sem, de én is megszabadultam már tõle 😊 kb 2 perce van már rá vevõ 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20614
komolyan gondoltam 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20613
Nem idegesítettem fel magam rajta, nem vagyok az a tipus, ráadásul kis irónia is volt benne, amit írtam 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#20612
ügyes, mert megszabadítottál tõle. lesz helyem. :-)

http://ferrari18.blog.hu/

#20611
<#nevetes1>

http://ferrari18.blog.hu/

#20610
értelek én, de szerintem akkor sem biztos, hogy szerencsés ez, hogy ilyeneken felkapod a vizet. nekem is kb naponta van ilyen vevõm, akin kiakadok. a legtöbbnek szépen megírom, hogy menjen a VH-ba, ha nem tetszik valami.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#20609
A Trabikat nem nyomod fel 1 forintért, hátha ügyes lennék megint 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20608
Ügyes, mert jó óccsóóón megvettem, vagy mert bogármániás lévén vettem fölöslegesen egy ferrarit? 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#20607
Én értem, de azért mindenképpen tükröz ez valamit. Mert ha én egy büdõs paraszt vagyok igazából, ilyen szituban, ahol el akarok adni valamit, ott direkt odafigyelek, hogy ne legyek bunkó...De ha ennek ellenére az, akkor mit gondoljak róla?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#20606
ügyes. :-)

http://ferrari18.blog.hu/