Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#23607
Azért két Mercedest egyszerûbb megkülönböztetni,mint egy 52-es és 73-as bogarat.
52-es Merci baromira nem hasonlít egy 73-asra,csak a jelvényük<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23606
Az nem korfüggõ tény és való,de a 10-14 éves korú fiúkat köztudottan nehéz kezelni. Én személyszerint nem is tudom,csak pár atyai elkalapálás segít ezen.
Mikor én ennyi idõs voltam,akkor nem is tudtam mi az,hogy "bazdmeg".

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23605
elvadult kollegák XD

Harly18
#23604
Hát....Ez szerintem az az eset, hogy én x és x azonos típusú, de más korú merci között nem sok különbséget látok, persze ha a kettõ elõttem áll, akkor azért látok különbségeket, ugyanígy lehetsz vele te is. Meg nem mondanád, hogy mi a különbség egy 52-es és egy 73-as bogár között, holott vaknak kell lenni ahhoz, hogy a különbségek ne tûnjenek fel...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#23603
Jah....tényleg. Valamelyiknap kapott is egy a Nagy rejtvény könyvtõl<#hehe>
Lett belõle matrica az ablakon,azóta is ott rohad a párkányon.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23602
mit izgulsz, kolléga.. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#23601
én is átgondolom mindig kétszer. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#23600
észrevettétek, hogy idén nincsenek a szokásos kis méretû darazsak? ma már a harmadik keveredett be a szobába, és mind akkorák, mint egy jóltartott bagoly.. Ez megszúr bazdmeg 3 centi átmérõjû lyuk keletkezik rajtam XD

#23599
lehet, hogy tévedek, de a parasztség nem korfüggõ..

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#23598
Ez olyan mintha nekem máshogy állna a hajam,vagy hosszabb lenne. Az eredeti forma mindig marad ugyanaz.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#23597
Egyforma?!....Csak nem látod az apró, lényegi különbségeket 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#23596
Bogarak jöhetnek,csak ne túl sok,mert mind egyforma.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#23595
Lehet kétszer át kéne gondolnom nekem is, mielõtt képeket rakok ide? <#vigyor>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#23594
Pont ezt a korú fiúkat a legnehezebb kezelni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#23593
80 euro-ba kerül :S Bár biztos nem egyszerû átalakítani, gondolom fúrni-faragni kell, hogy a kerék bemenjen a helyére...Ilyen kereket tudnék is szerezni....

Ez csak 20 Euro...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#23592
Kis pöcs még,nehéz vele bírni,mert már ugázni tud,de gondolkodni nem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23591
a gyereknek elég rossz elképzelései vannak a fórum fogalmáról..

#23590
próbáltuk helyretenni, erre bemásolta ide az egész scalecars18 oldalt...

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#23589
bááázdmeg elõbb még 5-ös volt te VIP-es szemét XD

Willi Betz
#23588
Igen,én is ezt mondom<#hehe>
Nézd meg jobban mit írtam.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23587
nna, ez testszik nekem is.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#23586
Az E-3 leírások szerint a 7-es elõdje

Harly18
#23585
Ez sem rossz...Aki nem így vélekedik, az jobb ha hallgat és lapít <#vigyor>


1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#23584
Zsozsó! zsi.ó , bu..i -zásra Nagyon Nagyon harapok ám!!!!
A Vallásáról átlagban senki sem tehet !!!
Ne kelljen mégegyszer rádszólni jó?

Harly18
#23583
Nekem ez is tetszik 😊 Fiat 600 D - Revell





1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#23582
De akkor sem Lowrider ember. Ez a felni meg arra való.
De egyébként nézd itt meg,ha nem hiszed,hogy 7-es Bmw,pontosabban annak az elõdje.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23581
amúgy most beszéltem egy BMW Fannal (nem az ittenivel) és azt mondta, hogy az alap autó is ritkaság, nem hogy ez az átalakítás 😊

w77d
#23580
E-3, nem 5-ös bömcsi.... amúgy élõben nagyon gyönyörû és abszolút nem barkcsátuning, egy rohadás, vagy recés vágás sincs rajta. A felni meg egy kibaszott drága darab amerikából hozatva teee XD

Willi Betz
#23579
Na mondom,hogy ezekbõl nekem mi van meg: Manta,Dtm Mercik,5-ös Bmw

Weed: Ez nem M3-as Bmw! Inkább egy régi 5-ös. De olyan sufni tuningnak tûnik,meg az a felni hááááát...nem illik rá.

Színe az szép viszont!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23578
csatlakoznék Weedhez...

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#23577
I hope i'll never see you again, Bye XD

RoR zsozso
#23576
Na,mentem Good-bye :-)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#23575
Ha-ha remélem mások nem eztmondják :-) Amúgyis a szándék a fontos XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#23574
ezzel rontottál a helyzeteden XD

RoR zsozso
#23573
Sõt 2oldalt xD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#23572
ez komoly?? ÁLLELÚJJJA XD

RoR zsozso
#23571
Több mint az egész oldalt telepakoltam :-)
Ezzel szeretném jóvátenni a délutáni OFF-olást,káromkodást stb-t <#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#23570
Kész beraktam mind :-)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

caseih9400
#23569
jaa értemmá 😄

khm...khm...

RoR zsozso
#23568












\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#23567
a võlegénye fizette 😄

caseih9400
#23566
😮OOoo tán abóól fizette amit nyert?😄

khm...khm...

RoR zsozso
#23565
Nyugi már nem sok van xD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

caseih9400
#23564
ilyen szürke van gabecnak 😄

khm...khm...

w77d
#23563
3 millió

w77d
#23562
ilyen van Gabec-nak 😄

caseih9400
#23561
mennyibe fájt?

khm...khm...

RoR zsozso
#23560
Mercedes-Benz 190E 2.5 16v Evo II touring cars by AUTOart





Mercedes-Benz AMG 300SEL 6.8 touring cars by Minichamps



\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#23559
De bazdmeg ha én beraknám mindet amik tetszenek éjjel-nappal itt ülhetnék XD szelektálj ki 4-et vagy max 5-öt és tudunk róluk beszélni

#23558
kívülrõl apró különbségek vannak csupán (pl 3-3 hátsó lámpa, nincs hátul fékhûtõ nyílás, más spojlerezés elöl), belül pedig nagyobb a motor.

http://ferrari18.blog.hu/