Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://ferrari18.blog.hu/
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Kevesen tudják, hogy a kis autó története még a II. világháború idejére nyúlik vissza, amikor is Hitler magához hivatta Ferdinand Porschét, és felkérte, hogy tervezzen egy megbízható, olcsó Volkswagent, vagyis egy népautót.
Mégsem Porsche nevéhez fûzõdik a legelsõ bogárhátú megtervezése, hanem egy magyar mérnökéhez. A magyar-osztrák származású Barényi Béla (1907-1997) volt a pöfögõ kisautó atyja.
Meghökkentõ, de áramvonalas karosszériája miatt azonnal megszületett a bogárhátú becenév. A kocsit eleinte csak kékesszürke színben gyártották, és a háromküllõs fekete színû kormánykerék mögött a vezetõ a világ talán legegyszerûbb mûszerfalát láthatta. Az ablakok teljes le- vagy felhúzásába még egy felnõtt is beleizzadt, az ablakemelõ kart ugyanis pontosan tíz és félszer kellett körbeforgatni annak, aki erre vetemedett. Az elsõ autók minõsége nem volt a legjobb, a fényezés gyenge volt, a motor pedig rövid életû. Ezért, ha egy VW-tulajdonos valamilyen csoda folytán elérte a százezer kilométert, a gyár egy aranyórával ajándékozta meg. Ezzel a jó szokásukkal hamar felhagytak, mert a minõség egyre jobb lett, a kereslet pedig minden országban nagyobb volt, mint a kínálat.
A németországi gyártás 1978-ban szûnt meg. Brazíliában 1996-ig, míg végül Mexikóban 2004-ig gyártották a nosztalgia autót.
(Barényi Béla, mikor 1939-ben jelentkezett a Mercedes-Benznél mérnöknek azt mondta a meghallgatáson:
"Uraim, Önök mindent rosszul csinálnak! "- egybõl felvették.
A gyáron belül megalapította, majd 1972-ig irányította a gyár biztonságtechnikai részlegét. A gyûrõdõ zóna, a biztonsági kormányoszlop, a kormánykerék-ütközõlap, a biztonsági utascella vagy az oldalsó ütközésvédelem mind Barényi találmánya.)
Életmûvének elismeréseként 1994 - ben Barényi Detroitban bekerült az autózás hõseinek csarnokába)
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
forrás
http://ferrari18.blog.hu/
De szeretném ezt a témát lezárni.
De BMW se ismer annyira h. anyázzzon és õ kezdte h. mit szop az anyám stb.
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Ami anyázást itt látsz nem kell utánozni ezek a srácok jórég ismerik már egymást ahhoz, hogy ne vegyék fel ha a másik kekeckedik sõt kb 700 m-re laknak egymástól. Nem beszélve arról hogy õk bizony nem a te korosztályod,tehát joggal besértõdnek egy ilyenért.
A zsidózás az pedig egy olyan dolog,amirõl mindenképp jobb ha leszoksz.
1. mert gondolom nem sokat tudsz sem a néprõl,sem a kúltúrájáról,sem a vallásáról.
2.Ne ess már bele a többség hibájába hogy olyasmiket mondasz amirõl halvány fogalmad sincs.
3.Nem is beszélve arról hogy egy magamfajta hagyománytisztelõ embert keményen vérig sérthetsz vele.Dirrekt nem mondom a vallásost mert nagyon sok szabályt én sem tartok be.....
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Az õ kérésére tervezte Ferdinand Porsche tervezõgárdája.
De a legérdekesebb a dologban hogy magát az autót Barényi Béla (1907-1997) tervezte
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
És harmadszorra is BOCSÁNATot kérek BMW FAN-tól is és az összes forumozó társtól is!!Szeretném ha ezt a témát le lehetne zárni.
BOCSÁNAT!!!
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Formailag persze ugyanaz, szóval faceliftnek fogható fel erõs túlzással akkor minden bogár, de azért láthatóak különbségek szerintem és nem kell bogárfannak lenni, hogy ezt észrevegye az ember...
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Két autó ugyan az,csak különbözõ évjárat.
Ebbõl is ez a helyzet ahogy a bogárból. Az alap forma nem változott,viszont pár részlet igen.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
http://ferrari18.blog.hu/
<#nevetes1>#nevetes1>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Bébi Mercik kezdete és jelenje😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
És az h. beraktam sok képet azzal helyre akartam tenni az OFFokat meg a káromkodásokat mert a képek ideiilenek de erre is lecseszést kapok! Bármit csinálok itt amit másis csak engem csesznek le!!
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Mezõkövesdrõl utaznak haza a fiatalok csõstül a környezõ településekre két három megállót.
Múltkor felszáll egy kb 7 tagú társaság fiúk lányok vegyesen.Átlag életkor 7-14 év. Legnagyobb súly ill izomtömeg 30-35 kg...
Kiskölyök, idézem :szét.....b..ni a száját a ro...zs.dó nak egy a kezembe kerülne vágnáááááám széjjel.....
Hát erre feláltam az ülésrõl, megálltam felette szépen csendben :"gyere szépöcsém épp itt van egy, mutasd már meg hogy csinálnád"
Érdekes,20 km-t kibírtak egy szó nélkül....
emlékszem, mi az iskolában 10 évesen nem tudtuk, mi az, hogy g.ci. aztán valaki nagyobb felvilágosított minket, mi meg nem akartuk elhinni.
http://ferrari18.blog.hu/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?