Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23657
nem véletlen a farmotor boxer kombó.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#23656
Nem. az Porsche saját tervei alapján készült autó.
Legalábbis én így tudom.
Na mék jóccaka...

gabamano
#23655
És a képen látszik is amit Labdacs mondott hogy ez biza egy echte Tatra

kemszi2
#23654
és akkor a bogárból lett úgy mond a 356-os porsce?
RoR zsozso
#23653
Szinte ugyanezt mondták a Discoveryn <#smile>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#23652
<#vigyor0>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

gabamano
#23651
Hitler Ferdinand Porsche-t kérte fel egy népautó megtervezésére, meg is született csak a népnek nem jutott belõle. Ez volt a Volkswagen Bogár. Ennek érdekessége, hogy a Porsche-nak tulajdonított Bogárkát Barényi Béla tervezte.
Kevesen tudják, hogy a kis autó története még a II. világháború idejére nyúlik vissza, amikor is Hitler magához hivatta Ferdinand Porschét, és felkérte, hogy tervezzen egy megbízható, olcsó Volkswagent, vagyis egy népautót.
Mégsem Porsche nevéhez fûzõdik a legelsõ bogárhátú megtervezése, hanem egy magyar mérnökéhez. A magyar-osztrák származású Barényi Béla (1907-1997) volt a pöfögõ kisautó atyja.
Meghökkentõ, de áramvonalas karosszériája miatt azonnal megszületett a bogárhátú becenév. A kocsit eleinte csak kékesszürke színben gyártották, és a háromküllõs fekete színû kormánykerék mögött a vezetõ a világ talán legegyszerûbb mûszerfalát láthatta. Az ablakok teljes le- vagy felhúzásába még egy felnõtt is beleizzadt, az ablakemelõ kart ugyanis pontosan tíz és félszer kellett körbeforgatni annak, aki erre vetemedett. Az elsõ autók minõsége nem volt a legjobb, a fényezés gyenge volt, a motor pedig rövid életû. Ezért, ha egy VW-tulajdonos valamilyen csoda folytán elérte a százezer kilométert, a gyár egy aranyórával ajándékozta meg. Ezzel a jó szokásukkal hamar felhagytak, mert a minõség egyre jobb lett, a kereslet pedig minden országban nagyobb volt, mint a kínálat.
A németországi gyártás 1978-ban szûnt meg. Brazíliában 1996-ig, míg végül Mexikóban 2004-ig gyártották a nosztalgia autót.
(Barényi Béla, mikor 1939-ben jelentkezett a Mercedes-Benznél mérnöknek azt mondta a meghallgatáson:
"Uraim, Önök mindent rosszul csinálnak! "- egybõl felvették.
A gyáron belül megalapította, majd 1972-ig irányította a gyár biztonságtechnikai részlegét. A gyûrõdõ zóna, a biztonsági kormányoszlop, a kormánykerék-ütközõlap, a biztonsági utascella vagy az oldalsó ütközésvédelem mind Barényi találmánya.)
Életmûvének elismeréseként 1994 - ben Barényi Detroitban bekerült az autózás hõseinek csarnokába)

kemszi2
#23650
és akkor a porschnak annyi köze van a bogárhoz hogy aztis Ferdinand tervezte?
Harly18
#23649
Milyen jól informált itt mindenki bogár történelemben 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#23648
Porsche csapata tervezte. Porschének volt egy Hans Ledwinka nevû barátja, aki a cseh Tatra fõkonstruktõre volt. a bogárhátú különös módon nagyon sokban hasonlított egy korabeli Tatra típusra, a T97-estre (vázszerkezet, motorelrendezés, stb..) a jó öreg Ferdinand nem is tagadta, hogy jópárszor belenézett "Hans vállai felett" a tervekbe. 1938-ban a Tatra gyár pert is indított Porsche ellen, de a német invázió "lezárta az ügyet". mindenesetre 1961-ben a VW 3millió német márka kártérítést fizetett a Tatrának.
forrás

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#23647
Ok, BOCSÁNAT és betartom.
De szeretném ezt a témát lezárni.
De BMW se ismer annyira h. anyázzzon és õ kezdte h. mit szop az anyám stb.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

gabamano
#23646
ha nem anyázol nem fog senki hülye kis anyázónak hívni...
Ami anyázást itt látsz nem kell utánozni ezek a srácok jórég ismerik már egymást ahhoz, hogy ne vegyék fel ha a másik kekeckedik sõt kb 700 m-re laknak egymástól. Nem beszélve arról hogy õk bizony nem a te korosztályod,tehát joggal besértõdnek egy ilyenért.
A zsidózás az pedig egy olyan dolog,amirõl mindenképp jobb ha leszoksz.
1. mert gondolom nem sokat tudsz sem a néprõl,sem a kúltúrájáról,sem a vallásáról.
2.Ne ess már bele a többség hibájába hogy olyasmiket mondasz amirõl halvány fogalmad sincs.
3.Nem is beszélve arról hogy egy magamfajta hagyománytisztelõ embert keményen vérig sérthetsz vele.Dirrekt nem mondom a vallásost mert nagyon sok szabályt én sem tartok be.....

kemszi2
#23645
szép darab,de élõben is
gabamano
#23644
Ez az...

RoR zsozso
#23643
"Nyugodtan leírhatod" Ok csak most nagyon-nagyon óvatosan írok bármit is így is már sztem ebbe a topikba mindenki csak "kis hülye anyázó"nak hív és nem akarok még egy ekkora hibát elkövetni inkább még azt is kipontozom h. szia 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#23642
Ez egy Manta?? Szép darab 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

gabamano
#23641
Nyugodtan leírhatod Hiszen Hitler egy történelmi személy....
Az õ kérésére tervezte Ferdinand Porsche tervezõgárdája.
De a legérdekesebb a dologban hogy magát az autót Barényi Béla (1907-1997) tervezte

gabamano
#23640
Nekem meg ha minden jól megy lesz egy ilyenem vasárnap:

RoR zsozso
#23639
Jól tudom h. a bogarat Hi..er tervezte??Azt mondták ma a Discovery-n :-O (azért pontoztam ki mert nem tudom mennyire helyénvaló egy fórumon leírni a nevét)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#23638
Tudom de az anyázást BMW FAN kezdte meg azt h. anyám mit szop meg nyal stb. ami nagyon nem volt humoros!!De tény h. nagyonis túlreagáltam a dolgot de azért BMW is tudhatná h. hol a határ a sértés és a humor közt.
És harmadszorra is BOCSÁNATot kérek BMW FAN-tól is és az összes forumozó társtól is!!Szeretném ha ezt a témát le lehetne zárni.
BOCSÁNAT!!!

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#23637
Ennél van különbség,de csak pár dologban. Különben nem ér a dolog,mert beteszel egy háború idejében gyártott bogarat és egy olyat amit háború után 30 évvel gyártottak. Még jó,hogy van különbség köztük.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#23636
<#vigyor1>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#23635
Ejjj....mindegy nem mondok semmit.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#23634
De nem vitázni akarok, úgyhogy nem nekem esni! <#alien>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#23633
Nyugodt vagyok 😊 nem is azt vitattam amit írsz, én most csak arra akartam rávilágítani, hogy azért vannak szemmel észrevehetõ különbségek, s nem ugyanaz teljesen...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#23632
Végülis tök igazatok van, semmi észrevehetõ különbség 😊




Formailag persze ugyanaz, szóval faceliftnek fogható fel erõs túlzással akkor minden bogár, de azért láthatóak különbségek szerintem és nem kell bogárfannak lenni, hogy ezt észrevegye az ember...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#23631
De mutatok akkor egy példát Mercibõl,hogy megnyugodjál😄



Két autó ugyan az,csak különbözõ évjárat.
Ebbõl is ez a helyzet ahogy a bogárból. Az alap forma nem változott,viszont pár részlet igen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23630
Én értettem,de mondom,hogy felesleges ezt folytatni,mivel nekem bogár-bogár,az alap dizájnja nem változott semmit,csak apróságok változtak,amik elhanyagolhatóak.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23629
az a porbléma, hogy bogárból a bogár van, mercibõl meg kicsit változatosabbak a lehetõségek. szerintem Gabec erre gondolt.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#23628
Magyar cím: Bazi nagy pizza
<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#23627
Nem erre gondoltam a példámban, hogy két ilyen korú mercit nem lehet megkülönböztetni, de mindegy, hagyjuk, mert ha értetted volna, akkor is ellent mondanál XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#23626

Bébi Mercik kezdete és jelenje😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#23625
<#sir><#vigyor3>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#23624
Semmi gond,rólad tudom,hogy tahó vagy<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#23623
anyád

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#23622
Hülye bagly<#hehe><#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#23621
<#wow1>6 lancia.... ebbõl 3 evo2-es delta<#rinya>bel ekll húznom
w77d
#23620
ámen atyám XD

Willi Betz
#23619
Az Offolással nincs túlsok gond,mert amint látod Weed esténként mindig megkapja a bagoly címszót,meg ezzel kapcsolatos dolgokat. Viszont ennek is van határa és megválogatjuk a szavainkat. Amit Bmw Fanhoz vágtál hozzá "pár szép mondatot",az már jócskán a határon kívül esett. Másik fele meg az,hogy amiket mondunk,illetve írunk közelsem gondoljuk komolyan. EGYSZERÛ POÉN! Az ilyenen nem kell megsértõdni és elkezdeni szídni mindenki anyját.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23618
Most más terveim vannak,még én se tudom mik,de lesz börzére közel 15 pénzem,amibõl tudok gazdálkodni😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23617
még újonc vagy itt XD

gabamano
#23616
Gabi!
Akarsz még izomautót csinálni?
Szerintem Ez megérné

RoR zsozso
#23615
Tudom és bocsánatot is kértem 2szer is minden fórumozótól.
És az h. beraktam sok képet azzal helyre akartam tenni az OFFokat meg a káromkodásokat mert a képek ideiilenek de erre is lecseszést kapok! Bármit csinálok itt amit másis csak engem csesznek le!!

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#23614
<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23613
hehe XD

gabamano
#23612
Vasárnap hajnalban ha megyek börzére mindíg a "diszkósvonattal" megyek...
Mezõkövesdrõl utaznak haza a fiatalok csõstül a környezõ településekre két három megállót.
Múltkor felszáll egy kb 7 tagú társaság fiúk lányok vegyesen.Átlag életkor 7-14 év. Legnagyobb súly ill izomtömeg 30-35 kg...
Kiskölyök, idézem :szét.....b..ni a száját a ro...zs.dó nak egy a kezembe kerülne vágnáááááám széjjel.....
Hát erre feláltam az ülésrõl, megálltam felette szépen csendben :"gyere szépöcsém épp itt van egy, mutasd már meg hogy csinálnád"

Érdekes,20 km-t kibírtak egy szó nélkül....

Willi Betz
#23611
Az könnyen lehet igen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23610
lehet, hogy õ sem tudja, csak használja. <#vigyor4>
emlékszem, mi az iskolában 10 évesen nem tudtuk, mi az, hogy g.ci. aztán valaki nagyobb felvilágosított minket, mi meg nem akartuk elhinni.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#23609
De felesleges ezt a párbeszédet folytatni,mert én azt mondom,hogy egyforma az összes bogár,te meg azt,hogy nem. Így csak azt érjük el,hogy szartpofozunk.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23608
52-es Merci:
73-as Merci:
(Direkt egy kategóriából választottam,hogy ne lehessen belekötni)

Bogárból,meg nem tudom melyik az 52-es és melyik a 73-as mert egyformák.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?