Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#23757
Én megilyenék tõle és nem állnék vele szóba<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#23756
kinai haver 50ér szerzi ezeket, mérnem szóltál? 😄

.: mobilize.hu :.

gabamano
#23755
Gabi most lásd magad elõtt Weedet amikor tárgyalás közben hétszázszor megnézi az óráját csak hogy más is lássa hogy neki Doxája van <#hehe>
Vagy eleve rövidre szabatja honap az öltöny ujját

Willi Betz
#23754
Öltönyhöz órát venni kéccázé? Ilyetse tosztam még<#banplz>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23753
ez teljesen más stílus... nekem most kifejezetten öltönyhöz kellett egy komolyabb darab..

Willi Betz
#23752
Én viszont tudnék rá mit mondani<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23751

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23750
nyugodtan elfogadok a Tanár Úrtól bármi építõ jellegû kritikát, csak ne erõs lebaszás legyen mer akkor elvonulok sírni a sarokba XD

gabamano
#23749
na ez az amire én már nem mondok inkább semmit....

w77d
#23748
ha valakit érdekel, akkor ilyet.

nagyon megtetszett a boltban. Igazából nem akartam ennyiért venni, max olyan 110-ért, de ez otthagyhatatlan volt 😊

gabamano
#23747
Öcsipók!
Miért nem fogod az összeset, és viszed be a VH-ba Bizományba....
Biztos átveszik....
Itt csak mára már legagyásodott csóringerek vannak akik nem tudnak 80 ropit kicsengetni egy Merciért...


Kivéve természetesen Weed-et de õ most órát vett és nem maradt a havi zsebpénzébõl csak hétszáznyócvannégyezre Betandvinos célokra

Willi Betz
#23746
Milyen igaz...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23745
ahogy teccik mondani XD

gabamano
#23744
jajj Gabi hát tudnod kéne hogy egy felelõs péndzügyi tanácsadó nem hordhat holmi gagyit,..... Még kibeszélik...

#23743
arra sajnos várni kell, a Mattel csúsztatja a bevezetést augusztusra.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#23742
Doxa 241.30-at

Willi Betz
#23741
Breitlingot,vagy TAG Hauer-t?<#hehe>
Ha egyiket se,akkor csak ennyit tudok mondani: MÚKOGGY TE KOCSOG,MÚKOGGY!!<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23740
pénzügyileg amúgy megint taccsra basztam magam, vettem egy karórát....

w77d
#23739
NYÁD XD

Willi Betz
#23738
KOCSOG!!!MÚKOGGY!!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#23737
Na én is felügyeskedtem tegnap õket egy talapzatra
Az enyém így marad,ebben az összeállításban:

w77d
#23736
naneszójjábe mert kiárulom a szerveid teee XD

w77d
#23735
erõteljesen kivárok XD
modelleket nem veszek de amúgy szokásomhoz híven szórom a pénzt, ráadásul számomra is idegesítõ módon XD

Willi Betz
#23734
Hát nincs pééééézzz!<#nevetes1>
Elment borra meg pálinkára.<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#23733
te sem veszed mostanában tízesével a modelleket.

Willi Betz
#23732
Ehónapban igenis "fillérbaszó" vagyok!
Döglöttbagoly<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23731
Azt hittem,hogy mondassz rá egy konkrét árat.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#23730
Ezdejóó :-) az a mûmosogató...Meg a pószter 😄 Nagyon szépen kidolgozott :-)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#23729
Gabec te fillérbaszó XD

Törölt felhasználó
#23728
Akkor meg minek kérdezed???????????<#conf>
Willi Betz
#23727
Ha én megmondom,akkor te lehet,hogy világgá szakadnál tõle<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Törölt felhasználó
#23726
Rámész az autoart oldalára, és láthatsz képet!
kemszi2
#23725
ez az élet
caseih9400
#23724
elõször képt aztán monnyuk 😄

khm...khm...

Törölt felhasználó
#23723
Mennyit adnál érte?
Willi Betz
#23722
A G-osztályt mennyiért adod?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23721
Nem is tetszik! A bordó-ezüst 599 GTB annál inkább😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23720
megijedtem már. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#23719


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23718
Neeem,nem az enyém,csak találtam.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23717
He-he-he-he-he😄








Rég láttam már ilyen disznóólt😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Törölt felhasználó
#23716
(Még mindig) Eladó 1:18 Autoart modellek:

- FORD FOCUS RS WRC '2003 MARTIN/PARK #4 (RALLY OF MONTE CARLO)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 CALSONIC SKYLINE #12 (TEAM
IMPUL)(LIMITED EDITION 6000PCS WORLDWIDE)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 STP TAISAN GT-R #2 (TEAM
KUNIMITSU) (LIMITED EDITION 5000PCS WORLDWIDE)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 (HKS #87)(LIMITED EDITION
3000PCS WORLDWIDE)
- PORSCHE 911 CARRERA COUPE FACELIFT 2001' (996) (Speedgelb)
- PORSCHE 911 CARRERA CABRIOLET FACELIFT 2001' (996) (Basalt Schwarz
Metallic)
- PORSCHE 911 GT2 2002' (996) (Silver)
- PORSCHE 911 GT3 (996) (Red)
- PORSCHE 911 TURBO (996) (Red)
- PORSCHE BOXSTER S 986 CABRIOLET FACELIFT(Lapisblue Metallic)
- PORSCHE 911 GT3R 24HRS DAYTONA 2002 "RED BULL" QUESTER / RICCITELLI /
VOSSE / SAID #7
- PORSCHE 911 GT3R (996) (UPGRADED VERSION) (WHITE)
- MERCEDES-BENZ G MODEL 90'S LWB (Smaragd Black Metallic)
- MERCEDES-BENZ 600 LWB PULLMAN (Black) special edition by Mercedes

1:18 CMC MODELL:
- BUGATTI T34
#23715
ezzel csak két bajom van:
-az ajtónyitó pánt
-a 220 eurós ár

http://ferrari18.blog.hu/

#23714
a tiéd?

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#23713
Ez nem semmi darab!:



.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23712


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23711
Modellben lehet,hogy csak zárt létezik.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23710
ebbõl modellben én csak ezt a zártat ismerem.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#23709
sztem lesz sorozatgyártásban
Willi Betz
#23708
De ez koncepció nem?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?