Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#23807
Ja ha már ugyis Yoda megyek.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23806
nyugi a fülecskéim mindenhol ott vannak, és egybõl picsán is rugnak <#eplus2>

Willi Betz
#23805
Legalább kitudunk beszélni a hátad mögött<#eplus2><#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23804
ha ott vagy Kenobi mesternél add át az üdvözletem XD

Willi Betz
#23803
TE KOCSOG!!! MÚKOGGY!!! KOCSOG!!!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23802
igen most Vasárnap és elõreláthatólag én sem tudok menni, mert éppen nagyobb szárnyakat növesztek XD

gabamano
#23801
Te atya úr isten most mi lesz velünk?
Hát majd sírva vígasztaljuk egymást Gabeccel...

Willi Betz
#23800
Na akkor megkell látogatnom valamelyik nap a Obi-t. Bár még a bejárati ajtó csiszolásához sem álltam hozzá,pedig megkéne már csinálni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23799
most vasárnap van a börze??
ha igen akkor nem tudok jönni😞
megyek budapesti autószalonra

gabamano
#23798
Majdnem beígértem hogy viszek neked vasárnap most megnéztem és be van dögölve az egész doboz kb az 1/30-adát használtam el a jó annyát....
Különben Lenolajos késtapasz a becsületes neve és 380 ft volt az ára a 1/2kg nak az elég három ilyen szoborra.

w77d
#23797
neeem jötté vóna potyára, ha má itt vagy az ablak alatt lehajítok egy vizes lufit a biztonság kedvéért XD

Willi Betz
#23796
Ezzel,csak egy a gond. Hogy kise dobtad,ezért én potyára mentem volna oda.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23795
Te amik fent vannak az oldalon,azok 1:43-asok.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23794
jovanna😄

gabamano
#23793
Fa gittnek hívják a hézagkitöltõt...

w77d
#23792
XD

gabamano
#23791
Basszus az autóart kiadta a sárga amg békát...

w77d
#23790
na látod üzleti érzéked sincs. ha azt mondod hogy megkeresed, el tudtad volna passzolni a piacon és szereztél vóna pééééénzt 😄

#23789
áhh😄
S AMG és CL AMG akart lenni...

Willi Betz
#23788
Szép békák!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23787
Nem szeressem az arany kütyüket. Egyedül autószínben tetszik az aranymetál<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23786
rajta van az AA honlapján:

w77d
#23785
ahogy ismerlek mingyá itt kúszol a fûben és keresed XD

Willi Betz
#23784
Nagyon jól tetted!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23783
Ja...az lehet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23782
nah kibasztam az órát az ablakon, ez sem zavar többet XD

autoszimulator
#23781
belsõ szerveit adta el a keresztért te butus 😄

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#23780
Meg a vakbél mûtét nyoma is ott figyel<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23779
nagyon szép

#23778
😄😄

Willi Betz
#23777
Ezt a fafaragást még nagypapám hozta Svájcból vagy 60 évvel ezelött. Állítom többe kerül ez a szar mint a lakás.

Ezzel,csak azt akartam,hogy lehet kapni ilyen fa hézagkitöltõket,mert pár helyen már megette a rosseb(idõ vasfoga) és gondoltuk,hogy rendbe hozzuk.
Persze ezt kérdezni akartam!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#23776
majd mikor már a 1,5 millás kereszt is ott lóg 😄

.: mobilize.hu :.

w77d
#23775
nah jó, elértétek a célotok, bezúzom kalapáccsal 😞((((((

gabamano
#23774
hááát egy egészséges (nek kinézõ) fiatalember kezén is elég gáz egy aranyszínû óra....

w77d
#23773
én meg azt mondtam, hogy itt XD

w77d
#23772
De az privátban volt te XD

w77d
#23771
Tehát ide is leírom amit privátban nyomtam: A Rolexeseket lebunkózzák, Seikom meg már van...

Willi Betz
#23770
Weed nem tartotta be a 10 percet!!!!!
"A Rolexet jobban megszólják, Sport Seikom meg már van. Azért írok privátban, mert nem telt még le a tíz perc teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee XD"

<#eplus2><#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23769
na letelt a tíz perc 😄

Willi Betz
#23768
Majd egyszer kijön. Az 560SEC már kint van ha jól tudom.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23767
<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#23766
augusztus 22.-én péntek 10:30 ra ígérték...
De nem biztos.<#hehe>

#23765
Jonapot megint!😄
vki nem tudja mikor jönne ki a Mercedes S-klasse S65 AMG,meg a CL AMG?

Willi Betz
#23764
Az bizony kínos😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#23763
Nem-e?
Elmondanám szépen halkan milyen neves órák léteznek,amiket nem szólna meg senki.
Breitling,TAG Hauer,Rolex,Omega,Seiko. Ezek közül Seiko a legolcsóbbak közé tartozik.
Aztán mond,hogy nem értek az órákhoz.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#23762
most ezekért e dolgokért legalább 10 percig nem szólok hozzátok <#schmoll2>

w77d
#23761
HE-HE-HA-HA-Ü-HÜ-HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ XD

gabamano
#23760
Csak az lesz a szar amikor mindenbe beleakad az óráról lelógó árcédula...

w77d
#23759
Basszátok meg ti nem értetek ezekhez a dolgokhoz <#gunyos1><#schmoll2><#buck>

gabamano
#23758
Ja Rolexet is veszel 10 dollárért...