Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lunatic83
#23957
<#worship>

van esély rá h vasárnap ott legyenek õk is a börzén?

Xbox Live: Lunatic HUN

RoR zsozso
#23956
Háhá xD Ezt kaptam házifeledatnak irodalomból: Idézem a feladatot
"Képzeld el a következõ,napjainkban játszódó jelenetet! Két üzletember találkozik az orvosi rendelõ várójában: mindkettejüknek elviselhetetlenül fáj a feje. Kovács úr aznap csak 10 milliót nyert a tõzsdén a szokásos 30 helyett, Szabó úr pedig csupán 200 luxuskocsit értékesített a várt 300 helyett. Folytasd a párbeszédüket a 3. feladatban összegyûjtött szavakat felhasználva"
Milyen szomorú történet nem ? <#vigyor4>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#23955
jó hír, jönnek a Lambók. ma fizetem ki õket.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#23954

<#violent><#lama>

Xbox Live: Lunatic HUN

#23953
oh, akkor nekem is marad ez😞
kösz a segítséget!
#23952
fogta a gyerek, aztán levágta a jó kis Norev tetejét, aztán árulja, hogy junik písz.

http://ferrari18.blog.hu/

#23951
Gabamano, itt a pont:

"Es wurde das Dach abgeschnitten!!"

<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#23950
szerintetek a szöveg alapján?
http://cgi.ebay.de/Chrysler-300c-Cabrio-2010-Hemi-in-1-18_W0QQitemZ130221993881QQihZ003QQcategoryZ87317QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
#23949
hát a karman ghia-ára az oldal alján nagyjából!
a bogár fölött!
#23948
Harly ezer fócvágen belinkelt mán' ide, melyikre gondolsz?

http://ferrari18.blog.hu/

#23947
hupsz, akkor tényleg VW...
de amit harly18 belinkelt az nem néz ki rosszul(szerintem) az ugyen ez amit te is belinkeltél labdacs?
gabamano
#23946
jóvan.

#23945
az jó hely volt, ott jó lenne.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#23944
Krisztián!
Vasárnap elõtér mint múltkor?

#23943
én kérek elnézést:

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#23942
tizennyóc

Willi Betz
#23941
Impala...Chevrolet Impala!
Mekkora ez?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23940
a jada is csinálja. jóronda..

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#23939
Az biztos hogy nem, mert az VW Karman Ghia<#hehe>

#23938
az a bmw karman ghia az jada?
gabamano
#23937

#23936
hát lehet h vágott tetejû😞
de talán hamarosan....
vagy veszek mégegyet és én is levágom a tetjét😄
gabamano
#23935
mi kõne érte?

oneal1
#23934
nem érdekel valakit egy autoart BMW 320i macau J.Müller gépcsoda?😄

!Forza Ferrari!

#23933
nézd meg a csomagtartónál a tetõ helyét.

http://ferrari18.blog.hu/

#23932
így ránézésre átépítés

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#23931
Én azért megnézném azt a 300c-t mert az úgy vágottetejû mint a szél...

#23930
300C cabrióra visszatérve! én is azt hittem csak hogy zártban van, de aztán megláttam ezt:
http://cgi.ebay.de/VW-Touareg-Tuning-22-Chrom-Felgen-1-18_W0QQitemZ130221995541QQihZ003QQcategoryZ81145QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting
és elámúltam! de sehol nem találok😞
ráadásul most jött meg a range rover sport-om és nem tudom hogy mennyire kóser az hogy olyan magas majdnem mint a 300C... :S
gabamano
#23929
Nekem ilyen van:

BMW FAN
#23928
😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

gabamano
#23927
ja de a cmc nem kell....
Aszittem a vaterán lévõkbõl is lehet válogatni....

Törölt felhasználó
#23926
Ja... ebbõl a listából válogathatsz:

- FORD FOCUS RS WRC '2003 MARTIN/PARK #4 (RALLY OF MONTE CARLO)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 CALSONIC SKYLINE #12 (TEAM
IMPUL)(LIMITED EDITION 6000PCS WORLDWIDE)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 STP TAISAN GT-R #2 (TEAM
KUNIMITSU) (LIMITED EDITION 5000PCS WORLDWIDE)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 (HKS #87)(LIMITED EDITION
3000PCS WORLDWIDE)
- PORSCHE 911 CARRERA COUPE FACELIFT 2001' (996) (Speedgelb)
- PORSCHE 911 CARRERA CABRIOLET FACELIFT 2001' (996) (Basalt Schwarz
Metallic)
- PORSCHE 911 GT2 2002' (996) (Silver)
- PORSCHE 911 GT3 (996) (Red)
- PORSCHE 911 TURBO (996) (Red)
- PORSCHE BOXSTER S 986 CABRIOLET FACELIFT(Lapisblue Metallic)
- PORSCHE 911 GT3R 24HRS DAYTONA 2002 "RED BULL" QUESTER / RICCITELLI /
VOSSE / SAID #7
- PORSCHE 911 GT3R (996) (UPGRADED VERSION) (WHITE)
- MERCEDES-BENZ G MODEL 90'S LWB (Smaragd Black Metallic)
- MERCEDES-BENZ 600 LWB PULLMAN (Black) special edition by Mercedes

1:18 CMC MODELL:
- BUGATTI T34
gabamano
#23925
Én is gondolkodtam már rajta de jóformán megoldhatatlan feladat....

gabamano
#23924
Öcsipók a 10 Ootóartot én válogathatom össze?
Mert akkor rögtön megyek érte....

gabamano
#23923
Gabi Intéztem neked valamit ha minden jól megy....

Willi Betz
#23922
Sérült,azzal meg sokmindent nem tudok kezdeni. Fõleg a krómozással.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#23921

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#23920
Gabec ez a gép felújításra?



Link

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

autoszimulator
#23919
Tanultam meg megyek városba 😄

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#23918
Mivan? Kirugott az ágy?<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#23917
😄DDDDDD Burkolt osztás 😄

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#23916
Bagoly!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Törölt felhasználó
#23915
nincs
Willi Betz
#23914
Kyosho E-osztály kombid van? A bõrös változat.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Törölt felhasználó
#23913
Mert a Laci kiakadna, ha ennyi modellt bevinnék neki a boltba! Börzére, meg azért nem megyek, mert vasárnap én föl nem kelek 10 elõtt!!!!!!
Az árról meg annyit, hogy 14db Autoart modellért, meg 1db CMC modellért szeretnék megkapni 150.000Ft-ot! Szerintem azért ez nem sok!!!!!! Fõleg, ha figyelembe vesszük, hogy mindegyik gyári állapotú!
w77d
#23912
jóóóó reggelt mindenkinek...

#23911
van ilyen 1:43, IXO

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#23910
nincs vkinél vmi jó pijálás?...semmi kedvem aludni.
kemszi2
#23909
az asszony nagy úr 😄
w77d
#23908
me sosem jössz idõben 😊