Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
van esély rá h vasárnap ott legyenek õk is a börzén?
Xbox Live: Lunatic HUN
"Képzeld el a következõ,napjainkban játszódó jelenetet! Két üzletember találkozik az orvosi rendelõ várójában: mindkettejüknek elviselhetetlenül fáj a feje. Kovács úr aznap csak 10 milliót nyert a tõzsdén a szokásos 30 helyett, Szabó úr pedig csupán 200 luxuskocsit értékesített a várt 300 helyett. Folytasd a párbeszédüket a 3. feladatban összegyûjtött szavakat felhasználva"
Milyen szomorú történet nem ? <#vigyor4>#vigyor4>
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
http://ferrari18.blog.hu/
kösz a segítséget!
http://ferrari18.blog.hu/
"Es wurde das Dach abgeschnitten!!"
<#vigyor4>#vigyor4>
http://ferrari18.blog.hu/
http://cgi.ebay.de/Chrysler-300c-Cabrio-2010-Hemi-in-1-18_W0QQitemZ130221993881QQihZ003QQcategoryZ87317QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
a bogár fölött!
http://ferrari18.blog.hu/
de amit harly18 belinkelt az nem néz ki rosszul(szerintem) az ugyen ez amit te is belinkeltél labdacs?
http://ferrari18.blog.hu/

http://ferrari18.blog.hu/
Mekkora ez?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
http://ferrari18.blog.hu/
de talán hamarosan....
vagy veszek mégegyet és én is levágom a tetjét😄
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
http://cgi.ebay.de/VW-Touareg-Tuning-22-Chrom-Felgen-1-18_W0QQitemZ130221995541QQihZ003QQcategoryZ81145QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting
és elámúltam! de sehol nem találok😞
ráadásul most jött meg a range rover sport-om és nem tudom hogy mennyire kóser az hogy olyan magas majdnem mint a 300C... :S
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
- FORD FOCUS RS WRC '2003 MARTIN/PARK #4 (RALLY OF MONTE CARLO)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 CALSONIC SKYLINE #12 (TEAM
IMPUL)(LIMITED EDITION 6000PCS WORLDWIDE)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 STP TAISAN GT-R #2 (TEAM
KUNIMITSU) (LIMITED EDITION 5000PCS WORLDWIDE)
- NISSAN SKYLINE GT-R (R32) GROUP A 1993 (HKS #87)(LIMITED EDITION
3000PCS WORLDWIDE)
- PORSCHE 911 CARRERA COUPE FACELIFT 2001' (996) (Speedgelb)
- PORSCHE 911 CARRERA CABRIOLET FACELIFT 2001' (996) (Basalt Schwarz
Metallic)
- PORSCHE 911 GT2 2002' (996) (Silver)
- PORSCHE 911 GT3 (996) (Red)
- PORSCHE 911 TURBO (996) (Red)
- PORSCHE BOXSTER S 986 CABRIOLET FACELIFT(Lapisblue Metallic)
- PORSCHE 911 GT3R 24HRS DAYTONA 2002 "RED BULL" QUESTER / RICCITELLI /
VOSSE / SAID #7
- PORSCHE 911 GT3R (996) (UPGRADED VERSION) (WHITE)
- MERCEDES-BENZ G MODEL 90'S LWB (Smaragd Black Metallic)
- MERCEDES-BENZ 600 LWB PULLMAN (Black) special edition by Mercedes
1:18 CMC MODELL:
- BUGATTI T34
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

http://ferrari18.blog.hu/
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Az árról meg annyit, hogy 14db Autoart modellért, meg 1db CMC modellért szeretnék megkapni 150.000Ft-ot! Szerintem azért ez nem sok!!!!!! Fõleg, ha figyelembe vesszük, hogy mindegyik gyári állapotú!
http://ferrari18.blog.hu/