Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#27665

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#27664
German Look




1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#27663
Ez még jól is néz ki.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#27662
Gelb Schwarzen Renner Look




1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#27661
Nekem nem kõõ Porsche,szóval tõlem nem kell tartani😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#27660
A lényeg ,hogy túléli<#vigyor2>

Harly18
#27659
Jajj lesz nektek.....Találtem egy király oldalt tele spéci VW-kkel....Azt hiszem VW invázió lesz, meneküljön ki merre lát XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#27658
Ááá, dehogy 😊 Jobban örültem volna, ha egy Vw, mert akkor a kutya nem hajtana rá rajtam kívül XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#27657
Úgy látszik magadénak akarod a Porschet😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#27656
Nincs mit, küldtem még, remélem linkóceán lesz a végén XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#27655
woww, Harly, köszi a linktengert!

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#27654
Már bevitték az intenzívre azt mondták 1hetet benn kell maradnia megfigyelésre és hazamehet 😉
Ja és az eggyik lába eltörött 😞

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Dofekné
#27653
Biztos Indiában csinálták elefánttal, mint annakidején a Peugeot 206-ost.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Lunatic83
#27652
szerencséd h nem a lambora írtad! 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#27651
csak legó vót otthon

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#27650
Kicsit hányinger csak😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#27649
Enzo Replica <#ijedt>



aki csinálta, még soha életében nem láthatott Enzot... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#27648

csak h szokjam a látványt... és tudatosuljon bennem h lassan lesz egy ilyen autóm <#beka2>

Xbox Live: Lunatic HUN

#27647
lesz még Lambóm, de olyanod már van.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#27646
itt kezdõdik a baj.... csak 1/24 .... csak egy... <#ejnye1>



<#vigyor3>

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#27645

Xbox Live: Lunatic HUN

#27644
most egy szem Lambóm van, de az is 1:24-es.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#27643
sorry, leállt a TDU szerver, s unatkozok 😉

Labdacs mikor lesz 1 Ft-os Lambo??? a legnagyobb örömömre, nagyot buknál rajta, mert h **** Lambot a kutya se vesz meg....csak ÉN 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#27642
Luna

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#27641
Valaki levédette. Lehet,hogy Weed?<#vigyor2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#27640
Újabb 1 fprintos aukciót hirdettem.
Gabecnek való villámárral. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#27639
Ehhe<#eplus2>

NSTSpider
#27638
Akkor lehet ,hogy eljön még a holnap<#vigyor2>

Willi Betz
#27637
Inkább egy baglyot csaptál volna le.
Ahhoz nem kéne mentõt hívni,mert minek? De kis alkoholtól rendbe jönne.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#27636
Nyugi má hívom a mentõket!!!!! <#phone>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#27635
Akkor élvezd ki az estét ill a vacsorát mert ez lesz az utolsó<#hehe>

RoR zsozso
#27634
Hoppá!!
Véletlen lecsaptam egy pókot <#zavart1><#szomoru1>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#27633
Jobb lenne ha a Minichamps hozná ki.

Willi Betz
#27632
Hát nincs kedve<#hehe>
Egyébként hallottam/olvastam olyan "rém"híreket,hogy a Revell hozza ki,vagy a Minichamps.
Most ami kijön aza W116-os (kurvarégi<#hehe>),ez a W126 kupé,W124.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#27631
A BÁLNA mé nem jön má ki?????

Willi Betz
#27630
Tuning Trabi

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#27629
Én nem is arra céloztam. Hanem ha abból indulunk ki mennyit keres egy autón,akkor a jutalék is több,vagyis amit az értékesítõk kapnak zsebbe. Minél drágább egy autó annál több a jutalék. Általában a jutalék azaz autó árának a 3-4% és ehhez még hozzájön az is,ha részletre veszik az autót,mert akkor a banktól is kapnak az értékesítõk kb 3%-ot. És folytathatnám a sort a biztosítóval.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#27628
"A Porsche sokkal többet keres egyes autóin, mint más autógyártók. Mint ahogy az egy tanulmányból kiderült, közel kilencszer annyit kaszál autónként a cég, mint mondjuk a második helyezett BMW.

A B&D-Forecast gazdasági kutatócég felmérésébõl kiderült, a Porsche sokkal több pénzt keres egyes autóin, mint teszik azt más autógyártók. A stuttgarti székhelyû gyár minden egyes eladott autón 21.799 eurót (5,48 millió forint) keresett, ez kilencszer akkora összeg, mint a második helyen álló BMW 2475 euro/autó (622 ezer forint) nyeresége.

A Porsche a 2005/06-os gazdasági évben közel 97 000 darab autót értékesített, amivel 2,11 milliárd eurós rekordnyereséget értek el. A kutatás számait ezekbõl a számokból kapták, tehát a komplex nyereséget osztották el az eladott autók számával.

Kiderült a tanulmányból az is, hogy a Toyotának 1684 euró marad meg minden eladott autó után, míg az Audinál 1580, a DaimlerChryslernél 708, a Volkswagennél 332 (83 ezer forint) kerül a kasszába. Tehát ha csupán a vállalat teljes nyereséget vizsgálnánk más sorrend alakulhatna ki, hiszen a Toyota sokkal több autót értékesít, mint a Porsche."

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#27627
Hát biztos nem a dolgozók kapják meg 😊 A fõmuftik teszik zsebre valószínûleg, közéjük meg berkerülni...hát...😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#27626
Ezt nem tudom,de akkor oda kell menni dolgozni<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#27625
Nem véletlenül a Porsche az a márka, aki a legtöbbet keres 1 darab autón...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#27624
a Posrche sajnos pont amiatt sikeres üzletileg, mert nem sportautó, hanem luxusautó. kõkemény kompromisszumok nélküli sportautót (ilyenekre gondolok, hogy Lotus, Caterham) nem lehet nagy mennyiségben gyártani, mert nincs rá akkor kereslet. kényelmesedünk. kell a légkondi, a szervókormány, szervófék, szervó seggkinyaló. kell követni a piaci trendeket, kell az SUV, kell a dízelmotor, satubbi..

http://ferrari18.blog.hu/

#27623
lényeg a lényeg, ezért a sárga Porschéért megy a harc.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#27622
Inkább amiatt nem sikeres a Porsche mert már luxusautó mint sportautó.
Megnézel egy 911-est legalább 30 milla. Egy sportautónak szerintem nem szabadna ennyibe kerülnie.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#27621
De nem vitázni akarok, ez csak a szerény véleményem, aminek lehet köze sincs a valósághoz...Porsche témában nem vagyok otthon...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#27620
Tudják hova kell befektetni 😊 Bár a VW nem fogja hagyni, hogy többségbe kerüljön a Porsche, régóta cikkeznek errõl a dologról, de eddig még nem történt meg...A Porsche valamiért túlságosan próbálja bekebelezni, persze egy vállalat csak akkor nevezhetõ fejlõdõnek, ha terjeszkedik folyamatosan, csak fura, hogy ennyire nyomul, holott a VW nélkül azért nem lenne ilyen sikeres...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#27619
pontosan, szépen lassan többségi tulajdonos lett a Posrche a VW-ben.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#27618
Szép, végülis köze van a VW-hez XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#27617
egyébként itt a díj:

http://ferrari18.blog.hu/

caseih9400
#27616
inkább lessz tartozásom<#gonosz1>

khm...khm...