Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lunatic83
#28616
a jó munkához idõ kell 😊 a mekkmester is megmondta 😛

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#28615
Csak azta rohadt baglyot nem tudom elfogni,mindig elmenekül<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#28614
de ma megcsinálom, ha addig élek is... megnézek két filmet, addig is erõt veszek magamon, s reggelre kész lesz...

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#28613
Nem siettetlek,csak megkérdeztem😄
Mert már 2 hónap eltelt azóta,vagy több😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28612
Ehhe elcsípett Gabec<#hehe>

Lunatic83
#28611
kellett nekem belepofázni.... 😊))))
nemtudom... igazából k. lusta vagyok, de elõbb utóbb csak meglesz, csak ne siettessük a mestert 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#28610
Na ha már itt vagy😄
Akkor letámadlak!<#hehe>
Diecast.hu-ra teszttyeimet mikor töltöd fel?😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#28609
GAZ Csajka, csak made in sárgaszemûek 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#28608
Új bizony.😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28607
Hátulról olyan mint a Skoda 1000MB,így félig felsõ nézetbõl.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28606
Új logo?

Willi Betz
#28605
Mi ennek az autónak a becses neve? Hírtelen azt hittem,hogy orosz járgány,de megláttam a kínai jeleket és elbizonytalanodtam.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#28604
Liu Sao-csi volt 59-ben a KNK új elnöke
Valószínûleg õt furikázták vele...
Nem is M21-es Volga az eleje...

gabamano
#28603

NSTSpider
#28602
Ezzel MAOt vitték?<#hehe>

gabamano
#28601
No Bagoly! Te mint luxusautóra gajduló madár idenézz!
Ha megjön, lesz belõle talán vagy két db. az országban:

Willi Betz
#28600
Na meg a nagyi<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28599
Te rézfaszú anya<#eplus2>

Willi Betz
#28598
Te réz anya<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28597
Persze Terézanya<#eplus2>

w77d
#28596
na iszok mégegyet, de ez lesz az utolsó 😊

NSTSpider
#28595
Neis<#eplus2>

w77d
#28594
neeeem, kontrollálom magam 😄

Willi Betz
#28593
És már elis kapott a hév. Innentõl nincs megállás<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28592
huhh gyerekek kiderült hogy szomjas vótam XD

Willi Betz
#28591
Coulthardot is rég láttuk már porondon<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28590
Denemám<#hehe>

w77d
#28589
egye fene, egy doboz heinekenbe nem döglök bele, egészségetekre 😄

w77d
#28588
meg, örülök is neki, inkább õ, mint valamelyik ferrari 😄

Willi Betz
#28587
KUBICA MEGNYERTE!!!!<#taps><#vigyor2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28586
Bekéne pótolnia,mert így nem önmaga.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28585
Hûha és még nem is ittá<#hehe>

w77d
#28584
jó, én vagyok Weed bináris számrendszerben élõ önmaga XD

NSTSpider
#28583
Legyen a virtuális WEED<#vigyor2>

w77d
#28582
picsába XD

NSTSpider
#28581
Weed nefokozd az má be van pácolva<#eplus2>

w77d
#28580
mája?

NSTSpider
#28579
Ehhe az meg szívja a tintát<#eplus2>

w77d
#28578
akkor az esze XD

NSTSpider
#28577
Szerintem az is iszik<#hehe>

w77d
#28576
lebuktam, én Weed lelkiismerete vagyok XD

NSTSpider
#28575
Ácsi akkor nem is WEED ül a gép elõtt<#eplus2>

w77d
#28574
lehet ma nem nyúlok alkoholhóz 😄

NSTSpider
#28573
Majd helyzetjelentést kérünk<#hehe>

w77d
#28572
még nem XD

Willi Betz
#28571
Már vele van<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28570
az tényleg dúrva volt 😄

NSTSpider
#28569
WEED a TINTA legyen veled<#eplus2>

Willi Betz
#28568
Há-há-há-há-hááááá!!! Mekkorát röhögtem<#nevetes2>
A két köcsög összetörte egymást<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28567
<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?