Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#30470
Ok megoldjuk holnap 😉

Lunatic83
#30469
én is mennék a parkba
csak
a) nincs zseton
b) nincs lambo


😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#30468
a legegyértelmûbb pontja a nyíl végén levõ recepció. <#vigyor4>
tényleg egyszerû. leteszed kint a verdát és nyílegyenesen bejössz az úton. ha meglátod a lenti képen levõ képzõdményt, akkor követed és ott is vagy.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30467
Ezzel most azt mondtad,hogy menjen el oda ahol parkolni tudsz<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#30466
vagy az auchan parkolóban megáll, utána megcélozza az õrbódét, aztán az üvegkalitkát és csókolom, csókolom 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#30465
ha ezt a kerítést látod, akkor jó helyen jársz:

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30464
hát lekúrom a verdát, aztán asszem rádcsörgök és megkérlek, hogy gyere ki találkozni a kék vonal valamely egyértelmû pontján, ha nem gond 😄

Lunatic83
#30463
http://www.vatera.hu/mercedes_e_kombi_1_18_kyosho_75126439.html


ez a merci is szép... bár a színe lehetne kicsit más...

Xbox Live: Lunatic HUN

#30462
telep? nem a gázgyárban dolgozom. <#vigyor4>
a Gázgyár utcában vannak parkolók.
gyártok térképet.
azóta épült a parkba még pár épület, de talán el lehet rajta igazodni:

a kék nyilat kell követned gyalog. azóta épült a bejárathoz pár sorompó, meg beléptetõ rendszer, mindenféle õrposzttal. ha eltévedsz, õk meg tudják mondani,melyik a Graphisoft épület.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#30461
Mindig bömik miatt szoktam keresni,így a mergára valszeg nem vagyok vevõ😊így árat sem kaptam

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#30460
Szééééép! Mennyiért vesztegeti?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#30459
Képek a Dontól

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#30458
tényleg, hol áljak meg? a Graphisoft telepre gondolom nem tudok bemenni

#30457
oda úgysem tudsz autóval bejönni. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30456
XD

Labdacs lesz veszélyben, mert egyenesen hozzá vezet az egyik utam holnap XD

Lunatic83
#30455
a 4 . 15 kerületet s talán a 13at plz kerüld el, köszi 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#30454
Kise mozdulok holnap<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30453
holnap egész nap az Antarával közlekedek, szóval vigyázzon mindenki!! XD

#30452
az.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30451
Bburago?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30450

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30449
meglessz XD

Willi Betz
#30448
Akkor bizony szétkell rombolnod az X360 piramist ami a boltban van és turkálnod köztük,amíg nem találsz 2008-as gépet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30447
állítólag volt valami hardverfrissítés a 2008-as gépeknél...

Willi Betz
#30446
2008-ast?<#wilting>
Ami 2007-es az már nem jó? Megromlott vagy mi?<#hehe><#help>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30445
ez csak részben igaz, tényleg nincs már helyem 😄

w77d
#30444
még nem, holnap talán elslattyogok a media marktba és megpróbáloke gy olyan 2008-as készüléket kiszúrni, mint írták a topicba..

Willi Betz
#30443
Ugy néz ki lesz Mo.-on Mercedes gyár. De elég erõsek az ellenfél országok. Szerbia és Románia.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30442
Az S60 meg szar IKEA tákolmány<#vigyor>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30441
Tényleg Weed vettél már X360-t?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#30440
prolibevásárlókocsi <#vigyor>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#30439
Akkor minek neked Astra,ha nem luxus?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#30438
Ennél hülyébb kifogást találj ki arra hogy eljátszod az összes lóvéd,és nincs pénzed modellre.

#30437
a szépség szubjektív valami. nekem tetszik.
otthonra sosem kéne, de tetszik.

http://ferrari18.blog.hu/

autoszimulator
#30436
luxus és szépség tökéletes elegye francia módra

kérem kapcsojják ki<#wow3>

.: mobilize.hu :.

w77d
#30435
de hülye vagy XD

#30434
nesze:

már luxus.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30433
A Vectra igen, csak az Astra nem XD

Willi Betz
#30432
De a Vectra meg ezek már nem luxusak😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30431
sznobok.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30430
azt mondanom sem kell XD

Willi Betz
#30429
Meg a villámtól aminek a típusa Corsa névre hallgat<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30428
valahogy úgy XD

#30427
akkor a C6 mégis micsoda?
mitõl luxus egy veda? a csillagtól, a propelletrõl, meg a négykarikától?

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30426
De ez a C6 igen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30425
A Citroen akkor sem luxusverda....

w77d
#30424
XD

#30423
fene az ízlésedet... <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30422
de az FXX szimplán tetszik XD

#30421
ha a QP V tényleg realitássá válik, majd szólj.

http://ferrari18.blog.hu/