Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lunatic83
#30820
esetleg egy kis képsorozat is jöhetne róla... mert nagyon szépnek néz ki...

Xbox Live: Lunatic HUN

oneal1
#30819
a quartzo mennyibe kerül?

!Forza Ferrari!

w77d
#30818
na most értem haza. Akárki akármit mond, az István a király rohadtul monumentális mû. Kb 20 perces taps volt utána, na meg a Himnusz és ahogy egyszerre zengett az egész Aréna. telt ház volt...

Lunatic83
#30817
egy 2000 darabra limitált AA Porsche ~25.000, de egy úgyancsak AA és 2000 darabra limitált Lambo ennek a duplája...


miért istenem?! miért büntetsz?!!!!!! 😉




irány a sarokba <#rinya> ....

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#30816
Mostanság használnak Mercit,meg pár Volvot ha jól tudom.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#30815
és még pótkocsija sincs 😛

Xbox Live: Lunatic HUN

Goruck
#30814
eddig nem láttam ilyet....
a #30810-ben nem merci van 😄😄

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Willi Betz
#30813
Mert ezt talátam ki. De lehettem volna akár LKW Walter is vagy Augustin<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30812
Lehet majd bszerzek egy ilyen kamiont valahonnan csak a poén kedvéért😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30811
Ménemletté Waberers?<#eplus2>

Lunatic83
#30810

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#30809
Gratulálok<#taps>
Érdekes,hogy eddig nem tudtad. Kék Merci kamion sárga ponyvás pótkocsival😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Goruck
#30808
EMBEREK, ma végre férfivá lettem!!!!
megtudtam mi az a "Willi Betz"
láttam a vonatról egy kamion oldalán....

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Lunatic83
#30807
labdacs remélem elviszed azt a sárga csodát, nagyon szép kis autó...

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#30806
holnap kirakok pár lambot, h jobban többet bizniszelhessünk majd labdacs

kicsit ciki lesz, ha elviszik õket, mert nem lesz se Gallardom se Murcielagom akkor, milyen Lambo gyûjtõ leszek már?! 😊

Xbox Live: Lunatic HUN

#30805
kb igazad van. ez két dologra jó: átépítésre, vagy donornak egy másik hiányos modellhez.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#30804
oké, oké, csak szólsz, már megyek is érte, télen, nyáron, hóban, sárban...

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#30803
"egy kicsit viseltes szélvédõ megrepedve ill tükör letörve" - kuka, csókolom... 😉

ilyet szerintem senki nem vesz meg, ha csak nem valami Ferrari roncsot épít... , kiv. ha nagyon de nagyon és annál is jobban nagyon egyedi, különleges modellrõl van szó... 😉

sorry, de ez az igazság



ajánlom az expressz "ingyen elvihetõ" rovatát 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#30802
ezekrõl beszéljünk majd a kontács után.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#30801
b+, pont megcsinálok egy normális nick képet, szürke sáv, szürke kép háttér, erre nem lejár a VIP, de a halál fog bankkártyával fizetni ezért...

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#30800
és a Miurát ki fogja jóárasítani? a Diablot? 😉
engem ez nagyon bánt... h nem jóárasitod õket...
szóval labdacs kapitány, húzz bele!

különben átmegyek más "szolgáltatóhoz", hûségnyilatkozat ide vagy oda... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#30799
eladó.

http://ferrari18.blog.hu/

#30798
jóárasítom itt neked a kontácsokat, oszt' beszósz? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#30797
pirosban dobozzal tökéletes állapotban ér max hetet.
viseletesen, törötten meg max kettõt.

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#30796
Labdacsná nem is nagyon fogsz<#hehe>

RATCUSTOM
#30795
Sziasztok!
Na ilyet én is tudok csak pirosban és egy kicsit viseltes szélvédõ megrepedve ill tükör letörve mondjuk 5e-ért?
Na mit szóltok?

Lunatic83
#30794
nem látok közte egy Lambot se.... <#ejnye1>



<#smile>

Xbox Live: Lunatic HUN

NSTSpider
#30793
Ja igen és Bburagoban<#pardon1>

NSTSpider
#30792
Ilyen színû trabi kombit nem láttam még.

Willi Betz
#30791
Szép kis adag! És mind Bburago!<#taps>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30790
mai érkezés:

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#30789
Rajta a küzdelem nyomai<#eplus2>

Willi Betz
#30788
NAVÉGRE ELFOGTÁK EZT A SZAROST!!!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30787

Willi Betz
#30786
Tetves bagoly!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#30785
ez inkább részeg😄
Willi Betz
#30784
ChinaOWL<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30783
WEED olyan kicsik és mélyen ülõek a szemeid<#eplus2>

Willi Betz
#30782
Majd,ha a bagoly kelepel<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30781
bálna mikójönmáki?

NSTSpider
#30780
Sosem<#hehe>

Willi Betz
#30779
Mûvelt bagoly lesz ebbõl.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30778
Élvezd ki az utolsó estédet<#eplus2>

w77d
#30777
nekem aztán nem, rohadtul fogom élvezni 😊

NSTSpider
#30776
szadOWL mazOWL<#eplus2>

w77d
#30775
én élvezem, mingyá megyek az Arénába az elõadásra XD

#30774
Bburago:



http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#30773
Weed élvezd ki az utolsó szabad estédet<#eplus2>

kemszi2
#30772
mármint húsvét.teljesen mind1.
w77d
#30771
neked is Boldog Karácsonyt!!