Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ez még csak a Maisto féle , majd kihozza az AA is, addig is gyönyörködjünk ebben.... 😉
** aki beírja az elsõ rossz véleményt róla, azt agyonütöm! <#vigyor0>#vigyor0> **
Xbox Live: Lunatic HUN
Akit érdekel esetleg...javítás végeredménye:
(4 alsó kép)
(4 alsó kép)
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Én Velencében vettem meg az elsõ bálna Mercimet,szerintem abban a modellboltban amirõl beszéltél,hogy bezárt.
Egyébként szereztem 2 modellt,olyasmiket amiket te gyûjtesz. Ha tetszenek akkor szóljál és boltolhatunk.
Egyébként szereztem 2 modellt,olyasmiket amiket te gyûjtesz. Ha tetszenek akkor szóljál és boltolhatunk.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Szigorú tengerparthoz kötött, helyben ülõs nyaralás volt. Az egyetlen velencei kirándulást elmosta egy fasza tengeri vihar. Az egyetlen modellbolt, amit ott találtam bezárt fél órája. Mondjuk az árszint miatt ez nem is volt baj. 50 EUR-ért mértek egy 1/43-as IXO-t, ami még bohózatnak is rossz. A beszerzett darabok piacos és bazári áruk, DeA és Mondo Motors színekben. Mondjuk elyen 3 EUR/db DeA páncélautókat el tudtam volna képzelni óriási választékban, de csak ez a két féle volt.
Szép<#eljen>#eljen>
Prospektus gyûjteményemben felelhetõ ez a gép is😊


Prospektus gyûjteményemben felelhetõ ez a gép is😊
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Ja! és akkor vérom a modellbolt címeket a következõ városokban: Ancona, Roma, Bologna, Firenze. Ugyanis ezen helyeket látogatom végig a jövõhónapban.<#circling>#circling>
Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!
Hogy te milyen ember vagy?!! Méghogy a fele! <#awink>#awink>
Én semmit nem adnék belõle a gyereknek! (és nem is adok, igaz nálunk lány van)<#smile>#smile>
Én semmit nem adnék belõle a gyereknek! (és nem is adok, igaz nálunk lány van)<#smile>#smile>
Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!
#31028
az olasz-spanyolra ne tegyél, inkább vegyél vmi szép modellt. <#vigyor4>#vigyor4>
http://ferrari18.blog.hu/
#31022
dehogyis.
összepakoltam az 1:18-akat.
be az autóba, holnap utaznak vidékre.
összepakoltam az 1:18-akat.
be az autóba, holnap utaznak vidékre.
http://ferrari18.blog.hu/

