Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lunatic83
#31070


ez még csak a Maisto féle , majd kihozza az AA is, addig is gyönyörködjünk ebben.... 😉



** aki beírja az elsõ rossz véleményt róla, azt agyonütöm! <#vigyor0> **

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#31069
Akit érdekel esetleg...javítás végeredménye:
(4 alsó kép)

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#31068
Én Velencében vettem meg az elsõ bálna Mercimet,szerintem abban a modellboltban amirõl beszéltél,hogy bezárt.

Egyébként szereztem 2 modellt,olyasmiket amiket te gyûjtesz. Ha tetszenek akkor szóljál és boltolhatunk.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31067
Nyugi WEED inkább kapjál be pár szem ilyet<#hehe>

NSTSpider
#31066
Dícsértessék<#eplus2>

w77d
#31065
rohaggyále XD

NSTSpider
#31064
WEED ha már be vagy zárva legalább éhen ne halj<#hehe>

Fez69
#31063
Szigorú tengerparthoz kötött, helyben ülõs nyaralás volt. Az egyetlen velencei kirándulást elmosta egy fasza tengeri vihar. Az egyetlen modellbolt, amit ott találtam bezárt fél órája. Mondjuk az árszint miatt ez nem is volt baj. 50 EUR-ért mértek egy 1/43-as IXO-t, ami még bohózatnak is rossz. A beszerzett darabok piacos és bazári áruk, DeA és Mondo Motors színekben. Mondjuk elyen 3 EUR/db DeA páncélautókat el tudtam volna képzelni óriási választékban, de csak ez a két féle volt.

BMW FAN
#31062
Szép<#eljen>

Prospektus gyûjteményemben felelhetõ ez a gép is😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Dofekné
#31061
Ja! és akkor vérom a modellbolt címeket a következõ városokban: Ancona, Roma, Bologna, Firenze. Ugyanis ezen helyeket látogatom végig a jövõhónapban.<#circling>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#31060
Hogy te milyen ember vagy?!! Méghogy a fele! <#awink>

Én semmit nem adnék belõle a gyereknek! (és nem is adok, igaz nálunk lány van)<#smile>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#31059
hehe XD

Fez69
#31058
Az itáliai út eredményei. A fele a gyereké, a fele az enyém <#vigyor0>

Fez69
#31057
Visszatértem.

NSTSpider
#31056
Ehhe ez baromi jó be lehetne tenni szinezõskönyvbe.<#eplus2>

w77d
#31055

NSTSpider
#31054
bye

kemszi2
#31053
tuti XD
na bagoly mentes jóü éjszakát mindenkinek😄
NSTSpider
#31052
Wazze mintha fémcsõrük lenne<#eplus2>Lehet sörnyitó?<#eplus2>

w77d
#31051

kemszi2
#31050
ááá felszakítottam a régi sebeket?<#hehe>
w77d
#31049
HÁÁÁHÁÁÁHÁÁÁÁÁHÁÁÁÁÁÁHÁÁÁHÁÁÁÁÁHÁHÁÁÁ

kemszi2
#31048
a tesók már régen aludtak mikor történt weed esete az üveggel
NSTSpider
#31047
Azt tuti úgy zsonglõrködte ,hogy nem tört össze<#hehe>

kemszi2
#31046
de csak azért,hogy védje az üveget<#vigyor>
NSTSpider
#31045
És a fejére esett<#eplus2>

kemszi2
#31044
kiestél a fészekbõl?😄
NSTSpider
#31043
Wazze vagy kevés a tinta vagy túl van töltve<#hehe>

w77d
#31042
BÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

kemszi2
#31041
még csak most próbálgatja a szárnyait😊
NSTSpider
#31040
Ehhe agresszív bagyoly akko viszont tintás <#eplus2>

w77d
#31039
AKKOR HUZZÁÁ ALUDNI MERT LESZEDEM A LÁBACSKÁID XD

NSTSpider
#31038
Naná<#eplus2>

kemszi2
#31037
aztán a FXX-et is...és én fogom az árverésen megvenni😄
w77d
#31036
básszus te még itt vagy? XD

NSTSpider
#31035
Rámegy a bagolyketrec is<#eplus2>

w77d
#31034
baszódj meg XD

kemszi2
#31033
még itt a lényeg 😄 de még van hátra pár meccs.vigyáz mert el viszik pikkpakk a corsat😄
w77d
#31032
összességében a bwin számlatörténetemben 20 ezer pluszban vagyok még XD

kemszi2
#31031
na ja de legtöbbször nem jön be XD
w77d
#31030
az lesz XD

w77d
#31029
van amikor bejön, de akkor nagyon 😄

#31028
az olasz-spanyolra ne tegyél, inkább vegyél vmi szép modellt. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#31027
nem neked való ez a fogadósdi 😄
w77d
#31026
megint leikszeltek ezek az állatok <#rinya><#falbav><#falbav>

kemszi2
#31025
na weed ma mennyit kaszáltál?<#vigyor3>
NSTSpider
#31024
Itt a PÓK<#hehe>

Goruck
#31023
a f*szt

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

#31022
dehogyis.
összepakoltam az 1:18-akat.
be az autóba, holnap utaznak vidékre.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#31021
Mindenki nyüvedék focit néz vagy mi?<#wilting>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?