Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1. nem a mi gyerekünk
2. nem a mi pénzünk szórja
3. nem nehezíti meg a mi életünk azzal, hogy õ költekezik.
összességében azokban akik szidják az ilyen költekezõ embereket, az irigység munkálkodik erõsen. Ezen egy picit át kéne lendülni és mindenkinek a saját dolgával törõdni...
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
(fizu elõtt 6 nappal) <#hehe>#hehe>
Kûggyed a számlaszámot meg a végösszeget.
KÖSZIIII
de akkor tényleg a diákot illeti a pofon, nem a szüleit???
Amúgy meg tényleg minden szülõ szíve joga eldönteni, hogy meddig pénzeli a gyereket. Ezt nem döntheti el más. És nem feltétlenül rossz az a szülõ, aki így neveli a gyerekét....
http://ferrari18.blog.hu/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
http://ferrari18.blog.hu/
aminek a BWin csak örül....
Mert általában nem kell visszafizetnie semmit<#hehe>#hehe>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Lehet gúnyolódni akár rajtam is, hogy mit tervezek és mit nem, de igazság szerint engem hidegen hagy. Ti úgyis "csak" mint barátok szerepeltek az életemben, tõletek teljesen független lesz az én munkásságom és kilétem. Lehet engem utálni, mert "nagylábon élek", de az sem érdekel, én másoktól nem vettem el pénzt, tehát nyugodt a lelkiismeretem. Tehát nyugodtan lehet utálni a diákokat is amiatt, mert még nem dolgoznak, de majd fognak. Ha nem az is az õ dolguk.....
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Ezzel teljes mértékben csak egyetérteni lehet
És duplázni,duplázni, duplázni
Minimum...
Fõleg ha olyan szakon végeztél aminek sok értelme nincsen.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Akkor miért nem megyünk csöveseket rugdosni, hogy dolgozzanak már???
Ne érts félre, természetes, hogy dolgozni KELL, de azt hagy döntse már el egy család, hogy mikor kezdi, meg hány iskolát végez el a gyerek....
Istenesen szájbabaszni és elzavarni dolgozni egy kicsit....
Aprópénzért ahogy a pórnép (köztük én is dolgozik....
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Az meg hogy anyuci-apuci pénzeli e esetleg az megint csak a családra tartozik. Nekem kell dolgoznom mellette (megy az OVB tovább és nyári meló is lesz), de mondom, ezt a család majd szépen eldönti, hogy meddig akarja pénzelni a gyereket, hogy tanuljon. Irigykedni persze lehet az ilyen "apuci kedvence csemetére" de mást nem. Majd ha kimegy koldulni az utcára, vagy lopni csalni, akkor le lehet szólni egy embbert, addig amíg nem árt senkinek azzal, hogy egyetemre/fõiskolára jár, addig nem.
Papimami eltart, tolja a lét a kocsit a seggem alá.
Aztán más dolgom sincs csak tanulás helyett vedeljek,kurválkodjak, bulizzak..
Ennyi
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?