Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kemszi2
#31571
ebben élnék ha ilyenünk lenne😊
gabamano
#31570
Nekem a 140-es óra tetszik nagyon ezekben az autókban

w77d
#31569
ez mi??

kemszi2
#31568
ez még a colin mcrea rally 3-ban is benne volt meg a 4-ben😊
Willi Betz
#31567
Ez 4x4-es😄
Ilyen kéne Kemsziéknek<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31566
jah igen de ez már a hosszított verzió.bár nem hiszem hogy fõként terepre tervezték ezeket a gépeket.nemúgy mint ezt:

egy ilyen volán mögött tanultam meg vezetni 13évesen😊 kettesbõl csak úgy tudtam kivenn hogy fel kellett állnom hogy neki tudjak feszülni.bár ez inkább a váltó hibája volt.
Willi Betz
#31565
Hím Gabec<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31564
<#wow1>

Willi Betz
#31563
Ez durván jólnéz ki:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31562
hülye XD

w77d
#31561
ok megtettem XD

gabamano
#31560
Férfi

gabamano
#31559
Weed ma lesz meccs!
Még mindíg tudom ajánlani az Albánokat biztos befutó!

w77d
#31558
neme? XD

Willi Betz
#31557
Megjöhetne már a levél a banktól is,mert már azaz idõ letelt amit mondtak,hogy megkapom az értesítõt a kártya átvételrõl.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#31556
Áááá dehogy...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#31555
Igen. Majd akkor két hét múlva. Szombattól nem leszek egy hétig.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#31554
de ahhoz adnak ilyen bigyókat a tetejére hogy szép legyen<#hehe>

Willi Betz
#31553
Nincs,csak dupla hátsó kerekû

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31552
te meg mingyá az öklömet érzed meg XD

gabamano
#31551
Tényleg jövõhéten telkezel?
Mert a héten már megint nem fogok eljutni a postára.

Willi Betz
#31550
Én is szoktam terepre menni,mikor telekre megyek<#hehe>
Megbaszhatja a nénikéjét a Fóti polgármesternek,hogy nem képes aszfaltozott utat csináltatni oda.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31549
4wd-s transit létezik egyáltalán.mármint ebbõl a kocka lámpásból
Willi Betz
#31548
Jól érezted<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#31547
na ott vagyok e...

kemszi2
#31546
visszafele nem volt gond.nyitottam egy újabb sort a tengeriben 😊
kemszi2
#31545
böföttet
gabamano
#31544
Akkor csak a légpárnás vagy lánctalpas Transitot tudom javallani legközelebbre.
Bár én annó a béjempét is elakasztottam bár volt lántztalpa

kemszi2
#31543
visszafele sztem kijött volna 9ember csak sokat jelent súlyba.a Zuk se akadt el sose ha megvolt rakva.üresen annál gyakrabban.plusz azzal lehetett menni a sár közepén is kemény a talaj mert nagyobb a hasmagassága mint a fordnak.
w77d
#31542
új ösvényeket akart felfedezni XD

Willi Betz
#31541
Lehet belõle finom meggy levest csinálni vagy akár meggyes rétest<#finom>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31540
én is elmondtam a véleményem, de fontos volt hosszan leírni, mert röviden nem lett volna egyértelmû, talán még bántóan lejött volna róla a "gazdag beképzelt hülyegyerek), amit mindenképp szerettem volna elkerülni.
Meg hát azért éreztem, hogy megint rólam lett vélemény formálva, akkor had válaszoljak már 😊

kemszi2
#31539
azon mentem...csak újat nem akartam kitaposni.
gabamano
#31538
ha mán kitapostátok, tehát vót kitaposott nyom, mámiabrontér nem azon mentél?? Hanem bele a potsolyába?

w77d
#31537
én Balatonon ástam el egyszer még az elõzõ Corsámat a sárban (Igen Gabi, terepre mentem vele XD), engem a vadászok húztak ki XD

gabamano
#31536
Én eleve megkíméltelek volna...
Elmondtam a véleményem tömörbe
Te téped itt a szádat húsz sorban feleslegesen.

Willi Betz
#31535
Na mindegy fejezzük be,mert ugyse fogod megérteni mire gondolok.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31534
nehem<#rinya>kénytelen voltam magamnak szedni a fáról😊
már 4 napja járok ebben a sárban egyszer sem akadtam el.most már úgy láttam ,hogy szikadt annyit hogy kicsit bentebb is tudjak menni mert a pocsolya környékén már az összes tengerit kitapostuk,és én milyen jószivü vagyok nem akartam még többet kitaposni...be is szoptam
w77d
#31533
miért nem így áltál hozzá az elejétõl?? Sok karaktertõl megkíméltél volna engem is XD

w77d
#31532
ártó?? kinek ártó??? nekem pl még egy gyerek sem ártott azzal hogy nem csinált semmi. hát neked?? azt meg már elmondtam, hogy egyedül az én dolgom, hogy mire költöm a pénzt. Inkább dohányozzak?? na az árt. (nem akarok senkit megbántani, aki dohányzik). Ha fogadni akarok a saját pénzembõl fogadni is fogok. A te pénzedbõl nem, a sajátomból igen.
Lehet hogy számodra felfoghatatlan, de nem bûncselekmény. Nemk szimpatikus az ilyen életvitel?? nagy ügy, ne éld, és nem lesz gond. Mások életvitelét, stílusát meg nem lehet irányítani. Nézzük mindíg a saját életünket, ha az tetszik, akkor legyünk boldogok. Ha nem, akkor próbáljunk változtatni, de ne a más kárán. Gabamano mkondta, hogy emelni kell a díjakat. Most abból nektek mennyivel több pénzetek lesz?? Másnak valószínüleg kevesebb. Akit ez tesz boldoggá, azt csak sajnálni tudom, szar lehet egy életet leélni úgy, hogy másokat akarunk visszafelé ráncigálni, ha már van nekik...

gabamano
#31531
legalább adott meggyet hogy éhen ne halj a pocsolya közepén?

kemszi2
#31530
nem az a meggyet vitte😊 értem egy luxus kivitelü<#idiota>landini érkezett XD<#idiota>
Willi Betz
#31529
Meg nem is érdekel...Igen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#31528
De ugye nem Szõke kapitánynak szóltál?<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#31527
És kûttek egy mtz típusú rombolót?

kemszi2
#31526
sajnos nem😞 a jobb oldala szinte tengelyig süllyedt,hiába hintáztattam.kisgáznál meg csak a süllyeddt kerék forgott ugye.úgy hogy benne maradtam.kéyntelen voltam szólni a traktorosnak hogy kapitány süllyedünk,azonnal küldjenek 1 vontató hajót
gabamano
#31525
meg nem is érdekel...
Dirrekt nem használva a lesz...om kifejezést.

Willi Betz
#31524
De azért vissza tudtál FORDulni?<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#31523
Nekem ugyan semmit.
De az egyszerûen számomra felfoghatatlan,hogy önfeledten szórja valaki a pénzt és nem keveset,olyan dolgokra amik köztudottan csak a pénz elverésére szolgálnak. Pl: fogadások.
És,hogy ne csináljon semmit azalatt a mitomén 4 év alatt míg fõiskolára jár,csak bejárjon az órákra melegedni. Nyáron meg hûsölni.
Ennyi,semmi több. Ez egy olyan életvitel,ami nem is tudom,hogyan fogalmazzak...ártó. Aztán,ha neadj isten váltaniuk kell a szülõknek munkahelyet és ott nem fizetnek olyan jól,akkor egy baromi nagy csalódás lesz a gyerek szemébe,hogy-hogy nincsen pénz,amit költhet.

Ez az amire én ráakarok mutatni,nem arra,hogy húúúú dekurva irígy vagyok,hogy mennyi pénzt baszol el naponta,gyakorlatilag felesleges dolgokra. Meg közöm sincs hozzá.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31522
na én meg csak elakadtam ma a forddal...