Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NSTSpider
#32271
A 430 utáni rész teccik<#eplus2>

Scrat
#32270
De a #32126-ban linkelt kép alsó versenyzõje méginkább érdekelne!

BMW FAN
#32269
Húhhh agresszívbagoly😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Scrat
#32268
Köszi a szívélyes üdvözlést! 1:18-as Ferrarik! Röviden az érdeklõdési köröm! Majd rakok képet szívesen, de jelenleg két részletben hevernek, egy még a szülõknék a vitrinben, egy már itthon dobozokban. "Labdacs törzsvásárlói kártyával" lassacskán! <#vigyor2> Labdacs! Szerintem engem lehet hogy netán kb érdekelne! Mikorra lesz meg a 430 Spider? <#ravasz1> Megpróbálom összeegyeztetni az anyagiakat!

NSTSpider
#32267
DUZZOGOWL<#eplus2>

w77d
#32266
NEM ISZOK

NSTSpider
#32265
Nyugi inkább igyá<#eplus2>

w77d
#32264
WEEDY AZ ANYÁD PICSÁJA...

NSTSpider
#32263
HELLO WEEDY <#hehe>

w77d
#32262
amúgy tényleg mikor lesz feladva csak hogy tudjam naggyából mikor kell várnom...

w77d
#32261
rohaggyále XD

NSTSpider
#32260
EHHE<#eplus2>

autoszimulator
#32259
😄DDD

.: mobilize.hu :.

#32258
<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32257
kivéve ha bogarak...
Azokból már valószínûleg mindegyiket láttuk amit csak kiadtak.

#32256
üdvözöllek körünkben!
igen, ez a legjobb modellautós topik.
annyira olcsó, hogy kevesebb Gabec barátunk leütési áránál is, 16 darab ezerforintos.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32255
üdv itt
esetleg leírhatnád milyen gyûjteményed van, melyik autók a szíved csücske... pár ezer képpel mellékelve 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

gabamano
#32254
Weedy betettem a mercid egy dobozba de nem volt itthon csak 30 cm-es elég szorosan fért be ,hát ráálltam de csak egy kicsit és ugy sikerült meghajlítani annyira hogy beleférjen....
És most olyan büszke vagyok hogy sikerült

NSTSpider
#32253
Persze ,persze<#phone><#hehe>

Scrat
#32252
A "amikor már végre otthon és akkor már csak iszok egy sört" tábort népesítem én is! <#crazya>

w77d
#32251
az alkoholista az túlzás, de néha szeretek lazítani XD

NSTSpider
#32250
csá! Hosszú és kusza a bagoly sors<#eplus2>

Scrat
#32249
Üdv. Az alkoholista bagoly? <#idiota> Mondjuk ezt a történetet szerintem nem vettem fel 100-ra!

w77d
#32248
üdvözöllek körünkben. Ha figyelemmel kísérted a fórumot, akkor gondolom én már a könyöködön jövök ki XD

Scrat
#32247
Helló mindenkinek! Régóta figyelem a fórumot mint "csendes megfigyelõ" talán megpróbálok belefolyni a társasági életbe ha nem bánjátok. Mivel nem találtam ennél mozgalmasabb fórumot ami a modellvilággal foglalkozik. Rengeteget visszaolvastam, próbáltam összerakni a társaság életét, de nem egyszerû követni titeket! De már van akit ismerek is! <#integet2> Labdacs! Mennyire óccó ez a Kyosho??? <#vigyor2>

#32246
valakinek óccó Kyosho?






http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32245
Gaba itt vagy??? ment privi!!!

w77d
#32244
jah bugyi XD

#32243
bugyi? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32242
Buggy modell nincs? 😄

#32241

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32240
najóvan 😄

#32239
Weed, nézd csak, van még hová fejlõdni FXX ügyben:

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32238
a countach megvan, a Miura jó, de még kevés...
ha piros lenne, na akkor már tényleg mennék a sarokba... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

NSTSpider
#32237
Nem rossz az AMG verzió.

NSTSpider
#32236
EHHE<#hehe>

#32235

http://ferrari18.blog.hu/

#32234

http://ferrari18.blog.hu/

#32233

http://ferrari18.blog.hu/

#32232

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32231
ilyet szereztünk a Póknak.

BMW FAN
#32230
Luna megint sírjon picit a sarokba😊







Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#32229

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#32228


Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#32227




http://ferrari18.blog.hu/

#32226





http://ferrari18.blog.hu/

#32225
észre sem vettem, hogy már fent van az 550-es cikk.

http://ferrari18.blog.hu/

#32224
nem rossz ötlet. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32223
Csak angolul tud...

Lunatic83
#32222

Felkerült egy újabb teszt az oldalra, igaz még csak képekben, de majd pótolom az elmaradást...
Labdacs összeeresztett két dinót.... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN