269690
Ne legyen nagyobb a képek mérete 1024X768-nál!
  • w77d
    #269610
    ejj, mintha visszautaztam volna az időben... de jó ezt látni :D
  • Willi Betz
    #269609
    Ez elég disznóul néz ki!


  • kemszi2
    #269608
  • 1abdacs
    #269607
    sajnos nem találkoztam velük élőben. mármint úgy, hogy a kezemben fogtam volna őket.
  • schumimodells
    #269606
    Kár. A régiek megvannak még?

    Kíváncsi lettem volna a véleményedre a KK Scale Ferrarikkal kapcsolatban.
    Nekem is van három.
  • NSTSpider
    #269605
    Ense igaz a regiek megvannak még.
  • 1abdacs
    #269604
    én már vagy 6 éve nem.
    eladtam mindent, pár Kyo 250 GTO maradt
    Nürnbergben minden évben megnézem az újdonságokat, az nekem elég. ott is egyre kisebb a terület, a pavilon fele már rollerekkel, meg sportszerekkel van tele.
    Utoljára szerkesztette: 1abdacs, 2020.05.25. 19:46:20
  • schumimodells
    #269603
    Szevasztok. Jó a régi bandát újra itt látni.
    Gyűjt még valaki modelleket?
  • kemszi2
    #269602
    de még meg van mindig, igaz van már mellette 5 másik kyo delta ,meg nyáron megint jön hozzá kettő a mostani kiadásokból is :D
  • Willi Betz
    #269601
    Tudomásom szerint webshop lett.
  • Willi Betz
    #269600
    Nem tudom ki találta ki,hogy ezeknek narancs színű az első indexük,de elég hülyén néz ki.
  • NSTSpider
    #269599
    A VH bezárt ugye?
  • Willi Betz
    #269598
    A Szugló utcában van egy modellbolt,azt lehet tudni ki csinálja?
  • 1abdacs
    #269597
    ezeréve.. :-)
  • kemszi2
    #269596
    jééé az első komolyabb modellemet még tőled rendeltem 2008-ban :) egy kyo lancia deltát :)
  • BMW FAN
    #269595


    Lássuk megy e
  • GrandVitara
    #269594
    Tényleg! De már azt sem tudom hogyan működik! :)
  • Willi Betz
    #269593
    Amire emlékszem az picr.de.
  • NSTSpider
    #269592
    Az itt nagyon gagyi
  • NSTSpider
    #269591
    Majd a Novák piacon ;)
  • GrandVitara
    #269590
    Na, de a képfeltöltéssel most is bajom van. Régen sem ment rendesen.
  • Willi Betz
    #269589
    Leon Tibi megküldte.
  • GrandVitara
    #269588
    Megvan! Alig hat éve!


    Utoljára szerkesztette: GrandVitara, 2020.05.25. 18:57:53
  • Willi Betz
    #269587
    Az már nekem se. ☺️
  • NSTSpider
    #269586
    Na kértem új jelszót ;)
  • BMW FAN
    #269585
    Az enyém se, van össz vissza 3 BMW modellem :D
  • BMW FAN
    #269584
    1-2 nap és befog rúgni majd csak figyeld ;)
  • GrandVitara
    #269583
    Basszus, már nem is emlékszem, hogy mikor lógtam itt utoljára! :)
    Az izé-képem meg már gyakorlatilag 8 éve nem is aktuális.
  • Willi Betz
    #269582
    Jáájjj neee! Arra ott az off topik az univerzum kormányzós.
  • BMW FAN
    #269581
    Màr csak a bagoly vérét kell meginni :D
  • GrandVitara
    #269580
    Sziasztok!
  • Willi Betz
    #269579
    Alakul ez.
  • 1abdacs
    #269578
    E!
  • BMW FAN
    #269577
    Erzsiii
  • schumimodells
    #269576
    Hàt igen sajnos.
    Én azért szoktam venni.
  • Willi Betz
    #269575
    Hát igen. De most talán kicsit többet leszek itt. Modellt nem valószínű,hogy veszek,mert embertelen drágák lettek. Egy Norev is 25-30 ezer...
  • schumimodells
    #269574
    Szevasz.
  • schumimodells
    #269573
    Szevasz, rég jártál erre, mondjuk én is csak ritkán nézek már be.
  • kemszi2
    #269572
    Ha volna rá igény akkor megmutogatnám a gyűjteményemet. Egyik Face-s csoportban már elkezdtem csoportokban felrakni őket, mivel költözés miatt úgy döntöttem hogy időben kezdem el őket összecsomagolni és ideiglenesen szüleimnél letárolni,
    Átmásolom ide is a posztomat, a képeket pedig drive-ban tudom linkelni:
    Számomra legkedvesebb francia márka rally részlege érkezik azaz a Peugeot rally sorom.

    Mondhatjuk hogy franciás (meg mellette német) családban nőttem fel, volt 2db 405ösünk ,Citroen Xsara-nk még a facelift előtti, 307-esünk szintén facelift előtti, majd 308-as lett az első saját autóm is, ami a mai napig meg van ,és nem is tervezem eladni, szolgálta már feleségemet és most anyósom használja.Igazából a 93/94-től van folyamotsan francia a családban

    Szóval van némi kötődésem a márkához, általában tetszenek is a modelljeik

    A modell autókra visszatérve csak annyit tudok írni ,hogy:

    FIGYELEM resin veszély :D !!!!444!!

    Az utcai és pálya autós darabok majd egy másik csomagban jönnek, mivel úgy már túl nagy lett volna.Így is elég terjedelmes lesz a poszt

    1. 504 GR4 Coupe V6R / Otto/

    Egy klasszikus darab :)

    2. 205 T16 Evo1 /Otto/

    Ez a rally set-ben érkezett hozzám,de aza része nem volt kirakva így az nem is szerepel a képeken,elég ezeket visszacsomagolni :D

    A B csoport egyik legendás típusát nem hiszem hogy be kellene mutatni...ide azért kellett vér a pucába ha ki akarta autózni valaki...85-86ban sikerült is egy-egy embernek ,mert elhozták abban a két évben a VB címet Salonen majd Kankkunen személyében.

    3. 205 T16 Evo2 /Solido/

    Mondhajuk hogy a Solido aranykorából való ha volt egyáltalán olyan :D ,viszonylag szépen kidolgozott modell, mára márnagyon elszállt az ára ,amit azért nem igazán értek. Most tudomásom szerint kiadta a Norev is nyithatóban ,nem tudom mennyire nagy az egyezőség a két változat között. Így a képek alapján nekem egyformának tűnik...De kihagyhatatlan darab a B csoportos szörnyek között.

    Azért érdemelne ez is egy szépen kidolgozott AA darabot...

    4. 205 Rallye /Solido/

    A T16 mellett a GTI és Rallye változat is sokat tett a 205 sikereihez

    5. 405 T16 Grand Raid /Otto/

    6. 405 T16 PP /Otto/

    Csak két szó :Climb Dance :) az az 5 perces videó talán többet mond bármilyen leírásnál

    7. 106 GR.N/otto/

    Kellet mert Peugeot , bár jobban örültem volna egy facelift-es változatnak, ne adj isten egy Maxi változatnak

    8-9 306 Maxi /otto/

    Egyik kedvencem ez a típus. A szélesítésével a pörgős motorjával feledteti még azt is hogy csak első kerekes. Kegyetlenül szólnak

    Pár éve már majdnem rajta voltam hogy 50-60ezért vegyek egyet belőle :D Szereéncsére végül le tettem róla ,és nem sokára pedig meg is jelent újra az Ottonál újra. Év elején meg jött a Loeb féle változat, azt sem tudtam kihagyni

    10. 206 WRC /Autoart/

    A másik kedvenc és a legsikeresebb modell a ralliban a Peugeotok között,úgy hogy alapból kötelező darab lenne. Modellként ez a legszebb nem véletlenül ,elég a gyártót megnézni. Nyitható szépen kidolgozott darab

    11. 206 WRC /Sunstar/

    Hát elég hervasztó látvány miután rögtön az AA változata után kézbe veszed :D

    De a Sunstarok között se mondanám a legszebb darabnak. Csak a dekor miatt került be hozzám

    12. 307 WRC Plain body /Autoart/

    Egy hátránya van a többi 307hez képest,hogy zárt. Egyébként mindenben köröket ver a másik két változatomra. Nem igazán volt már sikeres típus, és ezzel be is fejezte a Peugeot Sport a WRC autókat. Jött a Citroenek tér hódítása

    13-14. 307 WRC Solido VS Maisto

    Nem is tudom melyik rosszabb. Ha a kettőt összegyúrnánk akkor talán lenne belőle egy épkézláb modell. A Solido nagyon elcseszte az első lámpákat. Egyszerűen nem értem hogy sikerült ennyivel kisebbre a lámpa test a lámpa plexijénél...Motor és belső térben illetve pár egyéb kisebb részletben veri a Maistot. Látszik hogy a szándék megvolt a részleteségre ,deha ez nem párosul jó kivitelzéssel akkor megette a fene az egészet

    A Maisto-t felni donornak vettem ,de végülis nem volt szívem szétszedni...Mert összhatásában még mindig meggyőzőbb mint a Solido. Azt hisztem leginkább az első lámpa és a felni miatt. De hiába nyitható mindene ha akkorák az illesztési hézagok mint egy 1/1-es IFA-nak, és minek kinyitni ha nincs ott igazából semmi,a motortér és csomagtér az utcai változaté lehet, és kong az ürsességtől :D

    Abszolút alsó vagy hátsó soros modellek. Jó eséllyel "replülni" fog valamelyik egy Sunstar vagy AA változat miatt még egyszer

    15. 207 S2000 / Sunstar/

    Nem régen váltott le egy Solidos kiadást. Minden tekintetben szebb modell, a lámpasorral különsen.

    16. 208 T16 /Autoart/

    Már az újkori AA,csak az első ajtók nyithatóak ,én még nem szoktam meg hogy ezeknek az újaknak mennyire nincs súlyuk mikor kézbe veszi az ember

    Azért a kötelező minimumot szerintem itt is hozza az AA , Loeb miatt is kihagyhatatlan darab volt számomra
    Drive link
  • w77d
    #269571
    Nosztalgia öreg... Nem hagyhattam ki.. de ne tudd meg mire megfejtettem a 15 éve megadott belépő kódomat mennyit szenvedtem :D