269690
Ne legyen nagyobb a képek mérete 1024X768-nál!
  • Willi Betz
    #269650
  • Willi Betz
    #269649
    Ma jött:
  • schumimodells
    #269648
    Az utolsó két hónapban egyet sem vettem, és még legalább két hónapig nem is igen fogok.
  • crosspeet
    #269647
    Te nem havi átlag egyet szerzel be.. :)
    Befér még a házba..??? :D
    Mennyi darabnál tartasz.:?
    Utoljára szerkesztette: crosspeet, 2020.06.02. 15:03:00
  • schumimodells
    #269646
    Pár kép az elmúlt év terméséből.







  • schumimodells
    #269645



  • schumimodells
    #269644
  • crosspeet
    #269643
    Próbáltam összekukázni a mobilomról pár fotót bizonyíték képpen, de hirtelen csak ennyit találtam.. :D
    Pedig esküszöm én átlag havonta egy modellt tuti beszerzek..




  • crosspeet
    #269642
    Ja igen, a középső üres üvegbúra alá egy Otto Corrado Vr6 van érkezőben. :)
    Két Revell után úgy döntöttem, hogy kell egy szebb kiadás is (persze megvártam mire retek ritka meg mocskos drága lett az Otto)..
  • crosspeet
    #269641
    Jó estét Urak!
    Mi a tosz van itt, ennyi régi klasszikus arcot hogy fútt ide a szél emberek..!?
    Nincs ez a betegség kihalóban, csak talán kevesebb a face miatt a publikáció, no meg öregszünk is néhányan, és lusták vagyunk fotózgatni, vagy inkább szimplán idő hiány..
    Épp ma pakoltam át az egyik kis modellespolcom, rákaptam a (főként) Norev klasszik Mercikre (is)..! Ezeken kívül van még 3db C126, meg rendelve még kettő (Norev R129, W123 kombi).. :D
    És bár jópár darab cserélődött az évek alatt, jelenleg pont 77db modellem van.. (6db 1:12, a többi 1:18)


  • Willi Betz
    #269640
    Hát izé....én rendeltem egy ilyet. Azért így is 30 rugó volt,hogy olcsó helyről kértem. Meg persze 500 db-os limitált ez a kék.

    Utoljára szerkesztette: Willi Betz, 2020.05.29. 20:27:59
  • BMW FAN
    #269639
  • Hornando
    #269638
    Nahát, most ismét látom a kék One-1 modellt.
    Regisztráltam a kepkuldes.com oldalra és onnan nyomattam az alábbi képeimet. Lehet, hogy ezzel volna összefüggésben?
    Nem értem.
  • Hornando
    #269637
    Én annak idején vásároltam a felszámolt kollekciódból, amiket azóta is nagy becsben tartok. :-)
    Sőt, sajnálom, hogy nem sikerült többet átvenni, de hát így alakult..
    Azt hiszem, hogy a Kyosho 250 GTO az egyik legalkalmasabb modell arra, hogy reprezentálja egy nappaliban az autómániádat.
    Ha és mennyiben én is felszámolnám a gyűjteményt, a 250 GTO és még jó pár egyéb modell nálam is maradna, mert azért 1:18-as modell nélkül nem érezném otthonosnak az otthonomat... :-)
  • Hornando
    #269636
    A Cudaval és ezzel:



    meg ezzel:



    kipipáltam a Gator top vonalat, egyelőre... :-)
  • Willi Betz
    #269635
    Lehet ha látnám őket akkor beugrana. De így tényleg nem.
  • Willi Betz
    #269634
    Óóó volt ezeknél sok variálás. Pre-faceliftnek csak narancs indexe van hátul és a tolató lámpa egy hosszú csík alul. Faceliftben meg volt narancs indexes és fehér is és 3 részből áll a hátsó világítás. A tolató lámpa rész felkanyarodik kicsit. A lökhárító és az oldal deszkák is mások. S ez csak a külsőnek egy része. ? A többit most nem írom le,mert hosszú lenne. De,hogy a modellről is legyen szó gondolkozom egy ilyen iScale félén. Csak azért,hogy meglegyen. Csak az a nyomorult első villogó....
  • Hornando
    #269633
    Na ez a modell az idei egyik kivétel, amire mozdultam. A fotót még az előző gazdája lőtte, remélem nem haragszik meg, hogy most ezzel mutatom meg.
    Egyébként komoly sztorija van a vasnak és ha jól gondolom, én vagyok a 4. magyar tulajdonosa. Természetesen ma is kifogástalan, hibátlan állapotban van.
    Szóval ez egy olyan modell, amit 2009 óta vadásztam, de csak idén sikerült leteríteni... :-)



    Utoljára szerkesztette: Hornando, 2020.05.27. 17:37:43
  • Hornando
    #269632
    A kéket nem látom, csak a szöveget, hogy "Lássuk megy e". A narancs színűt viszont látom.
    Mindkettőt ugyanazzal és ugyanúgy töltötted fel? A Pic.de-vel nem tettél próbát?
    Ezen felül a Gabec Mercedes modell fotóit látom (3 modell, 4 képen).

  • PP993RS
    #269631
    Akkor nem pontosítok jobban, mert valszínű az se mondana többet... lényeg hogy ők régóta-nagyban nyomták már a modelleket, hogy ez bolt szinten mennyire lesz életképes azt majd az idő eldönti.
    Én régebben voltam egyszer, pont volt egy szabad órám, mondom benézek, de csak egy cetli volt telszámmal, ahol azt mondták csak előzetes egyeztetés után tudok bemenni, lehet most már máshogy van.
  • PP993RS
    #269630
    Hátul is narancs az index, azért gondoltam hogy pre-fl.
  • PP993RS
    #269629
    De hát pont ezt írtam én is, hogy a faxbuk miatt nincs itt élet ... nem azért mert "mindenki" felszámolt mindent ;)
  • BMW FAN
    #269628
    látszik a kék is most is legalábbis nálam. Sima képfeltöltő.hu
  • Hornando
    #269627
    Érdekes, tegnap, ennél a hozzászólásnál még láttam egy kék Koenigsegg modellt. Most már nem látom.
    Ellenben a narancs Koenigsegg még mindig látható. Milyen programmal töltötted fel a két képet?
    Visszanéztem a fórumban 2001-ig és azt tapasztalatom, hogy sok hozzászólásnál eltűnt a becsatolt fotó.
    Egyes userek pl. NSTSpider (2006.05.-től) és Gabamano (2007.11.23.-tól) fotói viszont máig is láthatók.
    Jó lenne tudni, ők milyen programot használtak...

  • 1abdacs
    #269626
    nem hiszem, hogy az FB miatt. amikor legdurvábban nyomtam a gyűjtést, kb akkor lógtam a legtöbbet a neten, pont a téma miatt. rengeteg infót, képet, beszerzési helyet, gyűjtőtársat szedtem össze onnan. és pont face az a felület, ahol tartom a kapcsolatot az itt megismert arcokkal.
    az, hogy ki miért számol fel egy gyűjteményt, szerintem mindenkinél más, meg biztos, hogy senkinél sem csak egy konkrét ok miatt történik. nálam is minimum 4-5 tényező játszott közre.
  • Hornando
    #269625
    Frankó gép, és jó ez a narancs szín.
    Elárulod azt is, hogy milyen furfanggal jelent meg a fotód? :-)
  • BMW FAN
    #269624


    én vettem egy raklap szuperautót :)
  • Hornando
    #269623
    Jó estét! Nocsak, micsoda meglepetés. :-) Havonta, kéthavonta be-benéztem, de írni már évek óta nem volt kedvem. Viszont most, hogy régi tagok is életjelet adtak magukról, gondoltam én is megteszem. Nekem még meg van a gyűjteményem, legalábbis a nagy része, de már 10 éve lassuló tendenciát mutatnak a beszerzések. Voltak évek, hogy egyet sem vásároltam. Amúgy is csak olyat veszek, vennék, amikről anno lecsúsztam és amiknél nem múlt el a birtoklási vágy. Márpedig ez az érzés egyre csökken. A fácsén nagy ritkán rákérdezek erre-arra és még ritkábban üzlet is köttetik.
  • schumimodells
    #269622
    Nekem van egy pár.
  • Willi Betz
    #269621
    Passzolom,így nem ismerős.
  • Willi Betz
    #269620
    Igen. De ez egy facelift,állítólag 94-es. Mondjuk úgy is sántít,mert 96-ig volt tolató pálcája. Ennek meg nincs.
    Utoljára szerkesztette: Willi Betz, 2020.05.26. 20:18:23
  • PP993RS
    #269619
    Be, de oda már redőny-leengedés előtt jó 2-3 évvel se volt sok értelme bemenni, max nosztalgiából...
  • PP993RS
    #269618
    Mammáék... ha ez mond valamit :)
  • PP993RS
    #269617
    A facelift előttieknek alapból narancs volt, a Norev megcsinálta zöldbe / 600asba facelift + narancs első index, azt én se tudom hová tenni, bár lehet valami holland belpiacos trükk volt ....
  • PP993RS
    #269616
    Inkább a faxbuk... ahogy szisztematikusan minden emberi kapcsolatot -is- tönkre tesz, a kedvencem az ismerősök vagyunk, lájkolgatunk-vigyorgó szmájli, de az utcán köszönés nélkül elsétálunk
  • Willi Betz
    #269615
    Na,senkinek semmi új? Ez régen nem így volt!
  • w77d
    #269614
    Mondjuk az nem igaz, hogy csak az igazi autóhoz adják, bátran külön is rendelhető. Egyedi kérésektől és kereskedőtől függően 20 és 30 ezer dollár között mozog az ára.
    itt rendelhető

    Tipikus Totalcar, mostanság nem igazán találnak el semmit :D
  • Kepek
    #269613
    mialatt a Rolls-Royce-nál...
  • w77d
    #269612
    siklott a fenét :D anno elindítottam egy úton, egyenesen a megsemmisülés felé aztán elengedtem a kezét XD Ez az én stílusom :D
  • NSTSpider
    #269611
    Lala amióta nem kormányzod az univerzumot kisiklott ;)