Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bency
#145268
En epp vedem a nevem 😄 Ha Corleone lessz a neved ,az nagyon nagy poen lenne 😄

:) Semmi okosság :P

#145267
Schumi nekem is ez jutott eszembe, szóval akkor Raduly Raymond mondd meg lécci hány fogpiszkáló esett ki a dobozból! Köszi!😊

shumika
#145266
Azért mert nem magyar a nevem attól még úgyhívnak.

De mit fogsz szólni ha hivatalosan meg lesz változtava a nevem??

Raymond Santino Corelone-ra?? nem fox velem má sose dumálni? 😄DDD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Willi Betz
#145265
Mer aztán a Lajos olyan szép XD Dédnagyapámnak adtak ilyen nevet😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#145264
Te vagy a Rainman?<#vigyor4><#vigyor4><#vigyor4>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#145263
Es mi a baj azzal ha nem magyar nev? Tudom en hogy a Bence a legszebb nev...xD de Raymond-al sincs semmi baj azert mert nem magyar nev!

:) Semmi okosság :P

shumika
#145262
Már mér lenne divatnév?? Én nem sokkal találkoztam eddig akit úgy hívnak és úgy is ÍRJÁK hogy Raymond.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Töky 007
#145261
Nekem is van Raymond nevû ismerõsöm 😄 nem tom mi a baj vele, jó nem szokványos de akkor is.

w77d
#145260
esetleg a shumi, a többit én le nem írom XXXD

w77d
#145259
igazad van széééép magyar név... ne röhögtessetek már....

shumika
#145258
Nem én Raymond Raymi vagy shumiként üzemelek tovább ok?

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

bency
#145257
Szerintem nem divatnev a Raymond,az oszim is Raymond,semmi baj nincs vele...

:) Semmi okosság :P

#145256
ne hari de a telyes az a tengelyes autó! Van tejhatalom és teljhatalom!😊

w77d
#145255
akkor mostantól Daniként üzemelsz te is ok? 😊

w77d
#145254
mert kibaszott hülyén hangzik. Meg rühellem, ha egy magyar állampolgárnak ilyen divatneveket adnak....

bency
#145253
Nah mar miert ne lehetne a neve Raymond? :S

:) Semmi okosság :P

shumika
#145252
De az. Raduly Raymond Dániel a telyes nevem.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145251
az igazi neved mi??? nem mondhatod hogy tényleg Raymond a neved....

shumika
#145250
Sziasztok Raduly Raymond vagyok jelenleg tanuló. Hobbim az autószerelés és a drift. Jelenleg nincs modellem de szeretnék gyûjteni fõként BMW, Mercedes és Opel modelleket.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Töky 007
#145249
<#kuss>

schumimodells
#145248
A Modelissimós képek sokszor csalnak,mert olyan megvilágitással készitik a képeket,hogy a modell a lahetõ legszebben nélzzen ki a képen.Tudnék példákat mondani.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#145247
nakuss XXXXXD

w77d
#145246
miért ne használnák ugyanazokat??? ez hülyeség.... színpaletta csak egy van

Töky 007
#145245
Ez jár az alkoholista baglyoknak 😄

w77d
#145244
ti sportot ûztök abból, hogy kiüttök?? mind a kettõ én voltam basszátokmeg XXXD

Garva03
#145243
De jók a képek! Egy pillanatra eredetinek hittem!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145242
Én épp arra gondoltam,hogy a két változatnál nem ugyanazokat a szinvariációkat alkalmazták.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

shumika
#145242
Nah olvasgattam és akkor kezdjük elõröl ok?

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145241
ti sportot ûztök abból, hogy kiüttök engem?? kétszer egymás után XXXXXXXXXD

w77d
#145240
ez meg túlságosan fakó, nem jó <#schmoll2>

schumimodells
#145239

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#145238
Most ebbõl a szempontból mindegy melyik. A színek ugyanazok voltak.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#145237

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#145236

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#145235
Ez a Roadster változat és nem a Coupé.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#145234
akko bannt nekije XXD

w77d
#145233
rohaggyále ezt én akartam XXXXXXD

Willi Betz
#145232
Csal a modelissimos kép.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#145231
Igen,én is úgy látom.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#145230
az eredeti sokkal fakóbb és nincs olyan zöldes beütése...

Willi Betz
#145229

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#145228
Hajajj,nem is szolok semmit xD

:) Semmi okosság :P

bency
#145227

:) Semmi okosság :P

bency
#145226
Szerintem egyezik a szin

:) Semmi okosság :P

w77d
#145225
én szimplán intelligens vagyok barátom XXD

schumimodells
#145224
Ha választanom kellene a krém és az ezüst között,én a krémet választanám.Tegyél be képet egy krémszinû 300 SL-rõl ha van,hogy láthassuk a különbséget.Én kerestem,de nem találtam.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#145223
Milyen koltoies vagy ma Lala 😄

:) Semmi okosság :P

w77d
#145222
mit ér a szépség, ha nem hû az eredetihez a modell?? 😊

schumimodells
#145221
Meglehet,de akkor is nagyon szép.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#145220
Nekem is tetszik,de keves autonak all jol szerintem.

:) Semmi okosság :P