Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#145317

shumika
#145316
<#idiota> a pápamobil az milyen?? 😄DDDDDD XXDDD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

AndeeWolfy
#145315
<#integet2>

AndeeWolfy
#145314
Szia 😊

shumika
#145313
Szia!<#wave>


WeeD: Ezért nem utállak sõt megértelek. A romák maguk alatt vágják a fát mert ahogy viselkednek az..az már tényleg sok.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145312
dejólesz XXXXXXXXXXD

schumimodells
#145311
Szia.<#wave>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

NSTSpider
#145310
Persze Lajos fiam és driftelünk egyet a pápa mobillal<#eplus2>

#145309
szia

AndeeWolfy
#145308
Jó estét 😊

w77d
#145307
feladod nekem az utolsó kenetet?? XXXXXXXXXXD

NSTSpider
#145306
Akkor én meg a pápa vagyok EHHE<#eplus2>

w77d
#145305
most szerintem utálni fogsz engem:
én nagyon nem szeretem a romákat, ez visszafelé is igaz... de veled kivételt teszek és teljesen tiszta lappal indítottalak... csak gondoltam ezt megosztom 😉

shumika
#145304
Tudom... Egy nickre ki nézne fel?? SENKI. Ezért minek kamuzni?? Hülyeség.

Én nem kamuzok, nem találok ki dolgokat.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145303
nem....

shumika
#145302
Inkább romának mert igaz külsõre senkise mondaná meg de inkább az. Nem tudom miért de az. Mondjuk ha meghalják hogy roma már lenézõen néznek rám. Ez pedig egy idõ után már kicsit nyomasztó.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

bency
#145301
Ejj Lala,nem tok mindegy?

:) Semmi okosság :P

NSTSpider
#145300
Te Shumika mi lenne kicsit leállnál a kampányodról? Nem vagy nagyobb a szemünkben ha kitalálsz dolgokat.

w77d
#145299
és te melyiket érzed erõsebbnek magadban?? minek mondod inkább magad??

shumika
#145298
Apum negyed Anyu fél roma fél magyar.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#145297
Ágyról lazán. Ágyról max 140-160cm

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145296
shumika ti egyébként milyen szinten vagytok romák?? vagy inkább keverék?? komolyan érdekel...

w77d
#145295
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXD

shumika
#145294
Mi ezen a furcsa? Ha pl.: Egy mebernek az apja mentõs az annya orvos vagy ápoló akkor azt se lehetne elhinni mert egy szakma?

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

NSTSpider
#145293
A kutya meg felugrik 2 méterre igaz?

w77d
#145292
ember ha ez igaz, akkor ti vagytok az elsõ komolyabban tanult roma család akivel eddig találkoztam!!! ez nem kis dolog...

w77d
#145291
igazság szerint nekem is furcsa a dolog, de hagyom a faszba 😊

shumika
#145291
Nah most erre mit mondjak mi nem hihetõ ezen?

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145290
tudni kell megkerülni az ilyen csomópontokat XXXD

shumika
#145289
😄DD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

NSTSpider
#145288
Valahogy nem hihetõ.

#145287
az hogy Klug szinte olyan mint a Kaksi! és nem is olyan csúnya mint a k betõs szó, pedig ez is Kaksi betûs...😊)

shumika
#145286
Igen. Miért?

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Willi Betz
#145285
Jó lehet beszélgetni nálatok az öregekrõl XD
"Lajozsbácsival mivan?"
"Melyikkel?"
"Hát a Lajos apjával!"

😄DDD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#145284
De mikor te szulettel,nem gondoltak volna hogy kicsit visszamaradottra sikerult ez a Lajos xD

:) Semmi okosság :P

w77d
#145283
BMW Fan-nak???? bazdmeg õt egy perc alatt megesszük XXXD

shumika
#145282
Jah én is ezt modntam neki 😄DD Egyébként La Grave-ban.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145281
gyerekek a Lajos az egy nagyon szép és komoly név... nálunk már több generáció óta Lajos az elsõ fiú és ez így is marad...

Willi Betz
#145280
Na,megyek. Holnap hosszú nap lesz. Néha benézek,addig is átadom BMW Fan-nak a topik felügyeletet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#145279
Schumika, láttad az Esõembert? Ha nem akkor azért nem érted a fogpiszkálókat...

w77d
#145278
"Raymond Santino Corelone" XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDD


bocsáss meg shumi de ilyenre csak egy roma képes XXXXXXXXXXXD

bency
#145277
Kesz ,ezentul igy hivjuk akkor 😄

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#145276
Attól még lehet úgy hívni😄 Kaksi Lajos😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#145275
Schumika akkor apukád bíró és anyukád ügyvéd ugye?

Willi Betz
#145274
Akkor mint a Blöff-ben. Török azért lett Török,mert egy török repülõn fogant😄 Te meg hol születtél?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#145273
hol születtél?

shumika
#145272
õ ezt mos nem értem.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

bency
#145271
Hol szulettel?Anyud jokor utazgatott 😄

:) Semmi okosság :P

#145270
Hali Lali Papi!!!😊 Még szerencse hogy Weed-et nem Kakszi Lajosnak hívják, bepisilnék a nevetéstõl...😊)) elnézést,de ezt nem akartam kihagyni

shumika
#145269
😄DDD xDDDD

Meg az a xar hogy magyar vagyok és nem magyar.o.n születtem mert anyut pont külföldön érte a szülés :S

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!