Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#145418
hát igen Bburago.... még mindig inkább játékautó kategória...

#145417
Neten kaptam pár képet, és én úgysem tudnék ilyen jó fotókat csinálni, ígyhát felrakom ezeket.











#145416
oppácska:

http://ferrari18.blog.hu/

shumika
#145415
Köszönni elfelejtek 😄

Jó Influenza és SÜN mentes reggeltet!

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#145414
Túl nagy a szeme. De nem számít mert szép.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#145413
GRAT<#eljen>

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145412
hát az itteni wallis közvetlen közelében nincs kút 😊

#145411
Üdv,

Megkaptam a legújabb modellem, egy Citoen Xara WRC (bburago). Majd mikor hazaérek teszek fel képeket róla. Habár Bburago, átlagon felüli ami a részleteket illeti. Köszönet érte Schuminak.
#145410
nálunk ez mindig könnyen ment, amikor az aktuális VW-nel szoptunk, az óbudai mellett van egy szép molkút.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#145409
Reggelt

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

NSTSpider
#145408
És te az is vagy 😄

w77d
#145407
de birom ezeket a csereautókat, mindig úgy adják oda, hogy 0 üzemanyag van benne.... épphogy elvonszoltam a kútig...

w77d
#145406
mert rossz az aki rosszra gondol XXXD

AndeeWolfy
#145405
<#ejnye1> Mindjárt a rosszra gondolsz ? 😊

w77d
#145404
egy picivel XD

NSTSpider
#145403
Jobb az mint a BKV nem? 😄

w77d
#145402
családi erõszak, ütik a póknét!! XD

AndeeWolfy
#145401
Pókné reggelt 😊 Pókom kiütöttél 😛
Átmegy a szervizen ?

w77d
#145400
lófaszt, csereautó 😄 kaptam egy dízel Merivát....

NSTSpider
#145399
Pókreggelt. És haza gyalog jöttél?

w77d
#145398
nna szép reggeleket... én már ma megjártam az opel szervízt is, leadtam a paripát éves szervízre

AndeeWolfy
#145397
Güvett szó mit jelent ??

shumika
#145396
Tudom. Nem az nem tetszik hanem az hogy nekem túl "güvett"nek látszik.

De am naon fain lehet.😄

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

AndeeWolfy
#145395
Szemei a vakutól ilyenek.

shumika
#145394
Jóéjt mindekinek! <#wave>

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#145393
wháá de fain 😄DD csak a szemei nem tetszenek.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

AndeeWolfy
#145392
Íme az én saját kutyim 😊

shumika
#145391
Eddig össz-vissz 2 részt láttam belõle. 😄DD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#145390
Jahj meg van egy szobacirkálonk is. 😄DD Az egy nagyon rossz máltai selyem. Még IWIW-e is van.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
aki meg akarja keresni: Bangó Medve

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

AndeeWolfy
#145389
Remélem sokáig él még a kis aranyos 😊

w77d
#145388
csak már baszott öreg.. 16 éves múlt és nehezen megy már, nem hinném hogy sok van neki hátra 😞

greg benz
#145387
Meg kell hagyni,a hazudás mûvésze vagy😄 Az ilyenekbõl lesznek a jó csalók!😄D
Nem nézed véletlenül a svindlerek címû sorozatot?<#ravasz1>

shumika
#145386
fain

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#145385
Akkor a miénk megbolondult vagy bevadult. nem tudom.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

AndeeWolfy
#145384
Igen tudom, már mesélted 😊 Ari kutyid 😊

w77d
#145383
enyém igen. Nyáron 3 hónapot tölt balatonon a kertben...

AndeeWolfy
#145382
Persze nem egyszer vittük el. Hetekre. Miután hazahoztuk semmi gondunk nem volt vele, sõt örült nekünk.

w77d
#145381
enyém is nagyrészt lakásban van és baj nincs vele

shumika
#145380
Vidéken volt már? Mármint hosszabb ideig volt szabad területen?

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

AndeeWolfy
#145379
Figyi, nekem a kutyám házban van, soha senkit még nem harapott meg pedig fajtája vad. / Nézz utána akár / A Spiccem 8éves már.

shumika
#145378
Jól fizet? 😄

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#145377
A szuka meghalt szülés közben. Már rég írtam. 😞(

Miért ilyen bajosak a rottweilerek??

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

NSTSpider
#145376
Nem akarsz elemenni mozigépésznek?<#eplus2><#eplus2><#eplus2>

shumika
#145375
-.- te még sohase hoztál fel vidékrõl kutyát?? Ha be van "zárva" egy lakásba akkor szerinted lehet vele bírni?? NEM. Anyut is ezért harapta meg mert nem szereti a fürdetést 😞((

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

AndeeWolfy
#145374
A szukát meg a traktor lapította szét 😄

w77d
#145373
nna beelõztél XXXD


de elõre kitalálom: a)felhozta pestre egy pár napra mert harcikommandós kiképzésen volt
b) a modelleket vitte le a tanyára kinti képeket csinálni, mert megtetszett neki az itt látott képe színvonala...

AndeeWolfy
#145372
És a szukával mi lett ??

w77d
#145371
Shumi bazdmeg ez naggyon nagy vetítés már... tényleg olyan történeteket adsz elõ... apád tanyáján van??? akkor hogy verte le a polcodat??? ne széditsé már az SG-re berakott történeteid nagy része sántikál...

shumika
#145370
jah persze bocs.
2éves lesz majd 24-én. Fiú.
Nem. Nem szoktam vinni.
Minden évben megkapja a kötelezõt + még félévente egy féreghajtót a biztonság kedvéért.
Megkapja a bilétát meg az oltásiba ragasztanak azon kívûl még nem kapott semmit.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

NSTSpider
#145369
De akkor ,hogy verte le Pesten a polcot?