Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ki ez az elvetemült? Egy is sokk volt belõle!
Eztet vateráztam. (nem lehet mindég Ebay-ezni) 😄
Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!
Viszont akkor rendesen átvertertek ezzel.
Mert nem adtak hozzá elemet, pedig járna, mert kszennon modifikácion.
Ez már sértõ.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Méretarány: Sajna nincs centim.
Cikkszám: az én szám nem cikk, csak a volt csajomnak
Ár: Hát nem mondtam, hogy nem kellett fizetni!
http://ferrari18.blog.hu/
Tudod,kit etess.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
majd a modelissimós csomagot mutasd meg.
http://ferrari18.blog.hu/
" ezen fekszek XXXXXXXXXXXXXXXXXXXD
most ezért nem kellett volna szétdobálni a könyveket bazki XXD
ez nagggyon gyenge volt...
gondolj bele:
1. jön egy megrendelõ, aki rendel egymillió modellt tõled szar puha bliszteres csomagolásban, a leginkább munkaigényesebb részletek mellõzésével, ráadásul a terjesztés, a reklámozás, a teljes marketing gondjait is levéve a válladról
2. 1-2ezer, max 10ezer példányban kell modellt gyártani, a kis apró részletek ugyan fotókon nem látszódnak, viszont exponenciálisan drágítják az elõállítást. tisztességes doboz is kell hozzá, ráadásul a terjesztés, a reklám is a modellt gyártóra hárul.
szerinted? ki keres rajta többet? aki 2000 forintosat gyártja, vagy aki a 6700-asat?
http://ferrari18.blog.hu/
Csak hogy végre elhiggyétek, íme itt van amit levert a kutya, amikor eladás után a tanyáról döglötten visszaérve a reinkarnáció közepette a halott testbõl menekülõ bolhák a kétméteres magasságú polcig felhajították.
A modellek sajnos mind a könyvek alá hullottak, ezért nem látszanak.
És igenis megjött a modelissimós csomagom UV, de nem kellett fizetni érte. Asszonták, hogy az ilyen skizofréneknek ingyen szállítanak UV is!
És most már gratulálhattok, mert különben családilag beperellek és el is ítéllek benneteket.
Amúgy Szia Én
Ráadásul még az is kínai 😄
Ezek szerint a kidolgozás mellett, még a doboz is ilyen drága 😄
teljesen reális egy IST modellért a 6700 forint.
http://ferrari18.blog.hu/
1:43 modell
Autó modellek
Itt egy Volga, 1:43-ban 6700ft 😞
Ez biztos nem kínai 😄
Matykó vagyok, Jász-nagykun-szolnok megyében élek (települést nemmondok, úgysehallottatok róla), nem messze járok gimnáziumba.
Szeretem az autókat, modellem sajnos kevés van, egy régi Jaguar 1:18ban, a többi csak 1:43-as Bburago. Szeretem a régi autókat, és a jelenlegiekbõl néhányat. 😊
pedig engem érdekelnének, fõleg a picikék. az elõzõ asszem egy dacia volt.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
[/img]
NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |
Most már csak vitrin kéne hozzá. Addig ki sem bontom 😄
hol van a lejtõs tetõvonal?
http://ferrari18.blog.hu/
Valld be, most is be vagy állva, azért mondasz ilyeneket XD
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

