Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dofekné
#145468
Jó estet!
Ki ez az elvetemült? Egy is sokk volt belõle!

Eztet vateráztam. (nem lehet mindég Ebay-ezni) 😄

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

schumimodells
#145467
A Modelissimo nem adott hozzá elemet?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145466
Nem akartam senkit megsérteni. Az nem ÉÉÉn lennék.

Viszont akkor rendesen átvertertek ezzel.
Mert nem adtak hozzá elemet, pedig járna, mert kszennon modifikácion.

w77d
#145465
bááázki Schurmóka nem egyenlõ a Shumikával XD viszont marha jól alakítja XXXD

#145464
Én is támogatom! Persze csak, ha nem túl drága.

schumimodells
#145463
Te,ez tényleg azt hitte,hogy bevesszük,hogy ez az ötkerekü játék Smart egy modellautó? Azt hiszi,hogy épp ennyire nem értünk a hobbinkhoz?
Ez már sértõ.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#145462
Támogatom az ötletet.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#145461
gyártó: Plastic Bertrand Ltd. (errõl majd szeretnék többet megtudni)
Méretarány: Sajna nincs centim.
Cikkszám: az én szám nem cikk, csak a volt csajomnak
Ár: Hát nem mondtam, hogy nem kellett fizetni!

#145460
szerintem ignorálni kellene. aztán csak észrevenné magát, hogy a kutyát nem érdekli a kamuzása.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145459
hehe XXXXXXXXXXXD

#145458
Figyelj tollas! Szerintem mindjárt visszajövök és jól legorombítom magam, mint a múltkor. Nincs annál szörnyûbb, mint amikor az ember összevész saját magával.

schumimodells
#145457
Nehogy má' azt mond,hogy ez a gagyi valamit a Modelissimó küldte?
Tudod,kit etess.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145456
gyártó, méretarány, cikkszám, ár?

http://ferrari18.blog.hu/

#145455
Hát azt mutatom! Csak ez az egy modell volt benne, mert azt mondták, hogy a többi amit kértem UV elfogyott.

w77d
#145454
amúgy te tényleg nem Shumika alregje lehetsz, valaki más hozott létre, de akkor is naggyon fain XXXD

#145453
persze hülye a kérdés, mert ugyanott készül mindkettõ.

http://ferrari18.blog.hu/

#145452
jajj, ezért nem kellett volna ledönteni egy polcot.

majd a modelissimós csomagot mutasd meg.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145451
"A modellek sajnos mind a könyvek alá hullottak, ezért nem látszanak.
" ezen fekszek XXXXXXXXXXXXXXXXXXXD


most ezért nem kellett volna szétdobálni a könyveket bazki XXD

ez nagggyon gyenge volt...

#145450
hmmm... tényleg látszik, hogy nincs sok modelled.

gondolj bele:
1. jön egy megrendelõ, aki rendel egymillió modellt tõled szar puha bliszteres csomagolásban, a leginkább munkaigényesebb részletek mellõzésével, ráadásul a terjesztés, a reklámozás, a teljes marketing gondjait is levéve a válladról
2. 1-2ezer, max 10ezer példányban kell modellt gyártani, a kis apró részletek ugyan fotókon nem látszódnak, viszont exponenciálisan drágítják az elõállítást. tisztességes doboz is kell hozzá, ráadásul a terjesztés, a reklám is a modellt gyártóra hárul.

szerinted? ki keres rajta többet? aki 2000 forintosat gyártja, vagy aki a 6700-asat?

http://ferrari18.blog.hu/

#145449
Akkor én is megejtem a bemutatkozást, már ami a modellhihetõségemet illeti.
Csak hogy végre elhiggyétek, íme itt van amit levert a kutya, amikor eladás után a tanyáról döglötten visszaérve a reinkarnáció közepette a halott testbõl menekülõ bolhák a kétméteres magasságú polcig felhajították.
A modellek sajnos mind a könyvek alá hullottak, ezért nem látszanak.




És igenis megjött a modelissimós csomagom UV, de nem kellett fizetni érte. Asszonták, hogy az ilyen skizofréneknek ingyen szállítanak UV is!




És most már gratulálhattok, mert különben családilag beperellek és el is ítéllek benneteket.

Amúgy Szia Én

zoliii
#145448
Azt hittem, hogy jobb minõségû lemezbõl van a drágább modell.
Ráadásul még az is kínai 😄
Ezek szerint a kidolgozás mellett, még a doboz is ilyen drága 😄

#145447
de. kínai. csak szebb a kidolgozása, van rendes doboza, nem újságmellékletként terjed százezrével, stb...

teljesen reális egy IST modellért a 6700 forint.

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#145446
Következõ börze idõpontját frissíteni kéne.

zoliii
#145445
De Agostini - Kínai - 2000ft-os újság 😄
1:43 modell

Autó modellek
Itt egy Volga, 1:43-ban 6700ft 😞
Ez biztos nem kínai 😄

w77d
#145444
bammmeg igazad van XXXD

matthias92
#145443
Mellesleg, ha meghoztátok ezt a szabályt, akkor szeretnék bemutatkozni.
Matykó vagyok, Jász-nagykun-szolnok megyében élek (települést nemmondok, úgysehallottatok róla), nem messze járok gimnáziumba.
Szeretem az autókat, modellem sajnos kevés van, egy régi Jaguar 1:18ban, a többi csak 1:43-as Bburago. Szeretem a régi autókat, és a jelenlegiekbõl néhányat. 😊

matthias92
#145442
nekem egy sincs meg, még sajnos pdf-ben is csak az elsõ szám.
pedig engem érdekelnének, fõleg a picikék. az elõzõ asszem egy dacia volt.

Daniel BMW
#145441
Napot!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#145440

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#145439
Gratulálok hozzá,nagyon szép,nekem tetszik.<#eljen><#eljen><#eljen>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#145438
Ezt szivesen bevállalnám.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#145437
Sziasztok.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

AndeeWolfy
#145436
Sziasztok

modelcar
#145435
Napot
[/img]

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

zoliii
#145434
Nekem megvan az idáig kiadott összes Retróautók a keleti blokkból gyûjtemény! 😄
Most már csak vitrin kéne hozzá. Addig ki sem bontom 😄

#145433
kicsit elnagyolt, nem?
hol van a lejtõs tetõvonal?

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#145432
Pont te mondod ezt? 😄 Mikor megláttál egy modellt és megvetted anélkül, hogy utánanéztél volna, mibe is kerül? Fõleg úgy, hogy máshol x ezerrel volt olcsóbb? 😊

Valld be, most is be vagy állva, azért mondasz ilyeneket XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

GrandVitara
#145431
GrandVitara
#145430
Jó napot!
w77d
#145429
hát nem? XXD

#145428
igen, a hiperben Ödönkének vásároló szülõkre az utánajárás és a hozzáértés a legjellemzõbb. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145427
teatyaúristen..... annyiért már Autoartot kap az ember ha picit utánajár....

#145426
meg persze Bburagója válogatja. tudok 1500 eurósról is.

http://ferrari18.blog.hu/

#145425
Nekem tetszik, ez a lényeg
#145424
régen vettél modellt, látom. <#vigyor4> hiperekben 7-8ezer forint körül vannak.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145423
igazad van.... amúgy mi az ára egy ilyen bburagonak??? remélem 2-3 ezer ft-nál többet nem kérnek érte....

#145422
szerintem ne vegyük el Árpád örömét, engedjük, hogy örüljön az új szerzeménynek. biztosan õ is tudja, hogy a Bburago nem a modellautó-gyártás csúcsa. mindazonáltal ez a kis szityó Bburago-mércével nézve egész korrekt.

http://ferrari18.blog.hu/

shumika
#145421
nem tudom....... nem sok modellem volt. nem értek ennyire hozzá. de szerintem te sem értesz hozzá csak pampogsz 😄DD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145420
szerintem egy kutya mind... csak meg kell nézni azt a gusztustalanul bumszlin fröccsöntött múszerfalat meg az ülések közötti részt, meg a lámpa illesztéseket meg stb...

shumika
#145419
igen de ez valamicskével szebb a többihez képest. Nem?

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!